Oude muziek
foto leraar

Annick 't Kint


Uurrooster 2022-2023

Vak
Dag
Uur
Locatie
  • ARRANGEREN
    woe
    14:00-15:00
    B007 Gent Poel
  • ARRANGEREN
    woe
    14:00-15:00
    B007 Gent Poel
  • ARRANGING
    woe
    19:00-20:00
    D117 Gent Drabstraat
  • ATELIER MARKANT 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4 volwn
    don
    10:00-12:00
    Evergem De Werkplek

    Markant

  • ATELIER MARKANT 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4
    don
    10:00-12:00
    Evergem De Werkplek
  • BAROKALTVIOOL
    maa
    18:00-19:00
    D105 Gent Drabstraat
  • BAROKCELLO
    don
    19:00-20:00
    D006 Gent Drabstraat
  • BAROKVIOOL
    maa
    18:00-19:00
    D105 Gent Drabstraat
  • BEELDATELIER 1.1 + 1.2 + 1.3 + 1.4 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4
    din
    16:00-17:40
    Doornzele (Evergem) Compot
  • BEELDATELIER 1.1 2.1 kindrn
    woe
    13:20-15:00
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    13:20-15:00
    Evergem Belzele De Lieve
  • BEELDATELIER 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    15:10-16:50
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 1.1 + 1.2 + 1.3 + 1.4 kindrn
    don
    16:00-17:40
    Wondelgem BS De Regenboog
  • BEELDATELIER 1.1 + 1.2 + 1.3 + 1.4 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    vri
    16:00-17:40
    Evergem Sint-Franciscus
  • BEELDATELIER 3.1 + 3.2 + 3.3 + 3.4 jongrn
    vri
    17:30-21:00
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER 3.1 + 3.2 + 3.3 + 3.4 jongrn
    zat
    09:30-13:00
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 1.1 + 1.2 + 1.3 + 1.4 kindrn
    zat
    10:00-11:40
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    zat
    13:20-15:00
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER INTITIATIE 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 1.1 + 1.2 + 1.3 + 1.4 kindrn
    zat
    13:00-14:40
    Evergem Belzele De Lieve
  • BP DIAT. ACCORDEON 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    18:00-19:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    vri
    14:30-15:30
    D003 Gent Drabstraat
  • BP SLAGWERK 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn + volwn
    woe
    16:00-17:00
    C002 Gent Poel
  • BLAZERSENSEMBLE
    zat
    10:30-12:30
    D110 Gent Drabstraat

    2u om de 14 dagen.

  • COMPOSITIE 4.1 + 4.2 + 4.3 beginnners
    maa
    19:00-20:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • COMPOSITIE 3.1 + 3.2 + 3.3
    woe
    13:00-14:00
    B007 Gent Poel
  • COMPOSITIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    18:00-19:00
    B007 Gent Poel
  • COMPOSITIE
    woe
    18:00-19:00
    D104 Gent Drabstraat
  • CONTRABAS
    maa
    15:00-21:00
    D007 A Gent Drabstraat

    les contrabas folk & wereldmuziek - contrabas oude muziek is af te spreken met de leerkracht.

  • DANS MUSICAL 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    18:00-19:00
    Gent Wispelberg
  • DANS MUSICAL 3.2 volwn
    woe
    19:00-20:00
    Gent Wispelberg
  • DANS MUSICAL 3.1 volwn
    woe
    20:00-21:00
    Gent Wispelberg
  • DANS MUSICAL 3.3 volwn
    woe
    21:00-22:00
    Gent Wispelberg
  • STAGECRAFT 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    19:00-20:00
    B005 Gent Poel

    enkel leerlingen opera

  • DRAMA MUSICAL 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    Gent Wispelberg
  • DRAMA MUSICAL 3.1 volwn
    woe
    18:00-19:00
    Gent Wispelberg
  • DRAMA MUSICAL 3.3 volwn
    woe
    19:00-20:00
    Gent Wispelberg
  • DRAMA MUSICAL 3.2 volwn
    woe
    21:00-22:00
    Gent Wispelberg
  • DRAMALAB/SPEL 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    woe
    20:00-22:00
    Gent Wispelberg

    Onderdeel van opleiding KLEINKUNST. Om de 14 dagen in samenspraak met de leerkracht aansluitend bij de andere lessen van het pakket van Brent Cliquet.

  • FLAMENCO ENSEMBLE
    din
    14:00-16:00
    B101 Gent Poel

    om de 14 dagen in afspraak met de leerkracht

  • FLAMENCOGIT
    din
    16:00-18:00
    B101 Gent Poel

    om de 14 dagen - in afspraak met de leerkracht

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    17:00-18:00
    B004 Gent Poel

    basics

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    17:00-18:00
    B004 Gent Poel

    basics

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    17:00-18:00
    B004 Gent Poel

    basics

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    17:00-18:00
    B004 Gent Poel

    basics

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - MODULAIR - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    live geluid - opnametechniek - ondersteuning schoolprojecten - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    live geluid - opnametechniek - ondersteuning schoolprojecten - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    live geluid - opnametechniek - ondersteuning schoolprojecten - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    live geluid - opnametechniek - ondersteuning schoolprojecten - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    09:00-13:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    09:00-13:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    09:00-13:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    09:00-13:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    08:30-12:30
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    08:30-12:30
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    08:30-12:30
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    08:30-12:30
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1x per maand in blok van 4u

  • STRIJKERSENSEMBLE & CONTINUO 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    maa
    19:00-20:00
    D003 Gent Drabstraat
  • ACCORDEONENSEMBLE
    din
    19:00-20:00
    D005 Gent Drabstraat
  • BLOKFLUITCONSORT
    vri
    14:30-18:30
    D002 Gent Drabstraat

    2-wekelijks

  • BLOKFLUITCONSORT
    vri
    14:30-18:30
    D002 Gent Drabstraat

    2-wekelijks

  • BRASSBAND 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 gevorderden
    woe
    19:30-22:30
    A004 Evergem Evergem
  • COMPOSERS' COMBO
    maa
    20:00-21:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • FANFARE GOESTE MAJEUR 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    maa
    18:00-19:00
    Gent Goeste Majeur
  • FANFARE WIPPELGEM 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    maa
    19:30-21:30
    Evergem Fanfare Wippelgem
  • FUSION COMBO
    woe
    21:00-22:00
    C104 Gent Poel
  • GEMENGD KOOR 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    zat
    11:00-12:30
    D005 Gent Drabstraat
  • GITAARENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    20:00-22:00
    (KAPEL) Gent Poel

    groot ensemble

  • GITAARENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn beginnners
    don
    18:00-19:00
    B104 Gent Poel
  • GITAARENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    vri
    18:00-19:00
    B009 Evergem Evergem
  • HARMONIE DE NEERSCHELDE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    20:00-22:00
    N.T.B. Gent Drabstraat
  • HARMONIE GUY DUIJCK 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    zon
    09:45-11:45
    A004 Evergem Evergem
  • IMPRO GAMES COMBO
    don
    18:00-19:00
    C003 Gent Poel
  • JEUGDKOOR 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    14:30-16:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    maa
    19:00-20:00
    A004 Gent Poel
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    maa
    20:00-21:00
    D009 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    din
    18:00-19:00
    D201 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    din
    19:00-20:00
    D009 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    din
    19:00-20:00
    D003 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    woe
    13:30-14:30
    D005 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    woe
    17:00-18:00
    A004 Gent Poel
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    woe
    17:30-18:30
    D005 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    woe
    17:30-18:30
    D201 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    woe
    18:00-19:00
    D003 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    don
    20:00-21:00
    A004 Evergem Evergem
  • MEERHANDIG KLAVIER 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    15:00-16:00
    B003 Evergem Evergem
  • MEERHANDIG KLAVIER 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    20:00-21:00
    B002 Gent Poel
  • MEERHANDIG KLAVIER 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    18:00-19:00
    A004 Gent Poel
  • MEERHANDIG KLAVIER 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    10:00-11:00
    A004 Gent Poel
  • OM KOOR 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    21:00-22:00
    B105 Gent Poel
  • PIANO ORKEST 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    C104 Gent Poel
  • ROBINSON ENSEMBLE 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    18:00-19:00
    A101 Gent Poel
  • ROBINSON ENSEMBLE 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    20:00-21:00
    A005 Gent Poel
  • ROBINSON ENSEMBLE 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    20:00-21:00
    A005 Gent Poel

    Robinson Crusoe Ensemble - afspraak maken met de leerkracht

  • ROBINSON ENSEMBLE 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    20:00-21:00
    A005 Gent Poel

    Robinson Crusoe Ensemble - afspraak maken met de leerkracht

  • SLAGWERKENSEMBLE
    zat
    11:00-12:00
    C002 Gent Poel
  • SOUNDPAINTING 4.1 + 4.2 + 4.3 beginnners
    don
    18:00-19:00
    A005 Gent Poel

    + jongeren

  • SOUNDPAINTING 4.1 + 4.2 + 4.3 beginnners
    don
    18:00-19:00
    A005 Gent Poel
  • SOUNDPAINTING 4.1 + 4.2 + 4.3 gevorderden
    don
    19:00-20:00
    A005 Gent Poel
  • SOUNDPAINTING 4.1 + 4.2 + 4.3 gevorderden
    don
    19:00-20:00
    A005 Gent Poel
  • STRIJKENSEMBLE
    woe
    19:00-20:00
    C104 Gent Poel
  • SONORES 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    zat
    09:30-12:30
    A004 Evergem Evergem
  • SYNTH COMBO
    maa
    20:00-21:00
    B004 Gent Poel
  • VOCAAL FOLKENSEMBLE
    din
    19:00-20:00
    B008 Gent Poel
  • KOOR VOX MAGO 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3 gevorderden
    don
    19:30-21:30
    (KAPEL) Gent Poel
  • INL. TOT COMPOSITIE 3.1 jongrn + volwn
    maa
    16:00-17:00
    B104 Gent Poel
  • INL. TOT COMPOSITIE 3.1 jongrn + volwn
    woe
    19:00-20:00
    B101 Gent Poel
  • KLARINET
    vri
    10:00-12:00
    A005 Gent Poel

    lessen in afspraak met de leerkracht om de 14 dagen.

  • KLEINKUNST ZANG 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    woe
    20:00-22:00
    Gent Wispelberg

    Onderdeel van de opleiding KLEINKUNST. 2u les om de 14 dagen in afspraak met leerkracht.

  • KOOR MARKANT
    don
    10:00-12:00
    Evergem De Werkplek
  • MONDHARMONICA
    don
    18:00-20:00
    D111 Gent Drabstraat
  • MUSICAL ATELIER 4.1 volwn
    woe
    ntb les in afspraak met de leerkracht. omschrijving: individuele podiumexpressie & liedperformance
    Gent Wispelberg

    les in afspraak met de leerkracht. omschrijving: individuele podiumexpressie & liedperformance

  • MUSICAL ATELIER 4.1 volwn
    woe
    18:00-20:00
    Gent Wispelberg
  • MUSICAL ATELIER 3.3 volwn
    woe
    20:00-21:00
    Gent Wispelberg
  • MUZIEKLAB+ SCHRIJVEN 3.1 jongrn + volwn
    din
    19:00-20:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ HUP
    zat
    10:00-13:00
    B102 Gent Poel

    HUP zal dit schooljaar gegeven worden door verschillende leerkrachten en voordrachtgevers en zal bestaan uit een heel divers aanbod. Mogelijks kan dit niet altijd doorgaan op een zaterdagvoormiddag.Programma volgt snel.

  • MUZIEKLAB/MUZIEKTHEORIE S.1 + S.2
    maa
    18:00-19:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKTHEORIE 3.1 jongrn + volwn
    din
    20:00-21:00
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 + 2.2 + 2.3 volwn
    din
    17:00-18:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ BLAZERS 3.1 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    (KAPEL) Gent Poel

    tweede semester (eerste semester bij Pieter Pellens)

  • MUZIEKLAB+ BLAZERS 3.1 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    A101 Gent Poel

    eerste semester (tweede semester bij NTB)

  • MUZIEKLAB+ BLAZERS 3.2 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    (KAPEL) Gent Poel

    eerste semester (tweede semester bij Pieter Pellens)

  • MUZIEKLAB+ BLAZERS 3.2 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    A101 Gent Poel

    tweede semester (eerste semester bij NTB)

  • MUZIEKLAB+ GEMENGD 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    12:30-13:30
    Oostakker De Vogelzang
  • MUZIEKLAB+ GEMENGD 3.1 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB+ GEMENGD 3.2 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB+ GEMENGD 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    A004 Evergem Evergem

    alle instrumenten!

  • MUZIEKLAB+ GEMENGD 3.3 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    Gent Wispelberg
  • MUZIEKLAB+ 3.1 volwn
    woe
    19:00-20:00
    Gent Wispelberg
  • MUZIEKLAB+ 3.2 volwn
    woe
    20:00-21:00
    Gent Wispelberg
  • MUZIEKLAB+ OORTRAINING 3.3 jongrn
    maa
    17:00-18:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ OORTRAINING 3.3 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ OORTRAINING 3.3 jongrn
    woe
    18:00-19:00
    A004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB+ OORTRAINING 3.3 jongrn
    don
    18:00-19:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ SLAGWERK 3.1 + 3.2 jongrn
    vri
    17:00-18:00
    C002 Gent Poel

    co-teaching met Robbe Kieckens

  • MUZIEKLAB+ SLAGWERK 3.1 + 3.2 jongrn
    vri
    17:00-18:00
    C002 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ SLAGWERK 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    zat
    10:00-11:00
    C002 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ SLAGWERK 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    zat
    10:00-11:00
    C002 Gent Poel

    HANDYMAN

  • MUZIEKLAB+ STRIJKERS 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    B005 Gent Poel

    1u GM strijkers ervoor en 1 erna.

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.1 + 3.2 jongrn
    maa
    18:00-19:00
    A005 Gent Poel

    eerste semester (tweede semester bij Jelle Vansieleghem)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.1 + 3.2 jongrn
    maa
    18:00-19:00
    B104 Gent Poel

    tweede semester (eerste semester bij Karel VandeVondele)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.1 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    A005 Gent Poel

    eerste semester (tweede semester bij Jelle Vansieleghem)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.2 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    A005 Gent Poel

    tweede semester (eerste semester bij Jelle Vansieleghem)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.1 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    B007 Gent Poel

    tweede semester (eerste semester bij Elisa Medinilla)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.2 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    B007 Gent Poel

    eerste semester (tweede semester bij Elisa Medinilla)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    A004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB+ TOKKELS 3.1 jongrn
    don
    17:00-18:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ TOKKELS 3.2 jongrn
    don
    19:00-20:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ ZANG 3.1 + 3.2
    woe
    16:00-17:00
    A101 Gent Poel

    co-teaching met Ann De Prest

  • MUZIEKLAB+ ZANGERS 3.1 + 3.2
    woe
    16:00-17:00
    A101 Gent Poel

    co-teaching met Emilie Leysen

  • OPERA ATELIER
    maa
    20:00-22:00
    (KAPEL) Gent Poel

    muzieklab+ geïntegreerd - in afspraak met de leerkracht

  • WERELDPERCUSSIE
    zat
    12:00-13:00
    C002 Gent Poel

    WERELDDPERCUSSIE over alle opties van MUZIEK heen

  • WERELDPERCUSSIE
    zat
    13:00-14:00
    C002 Gent Poel
  • ROCK COMBO
    din
    19:00-20:00
    C003 Gent Poel
  • SCHILDERKUNST 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4
    din
    18:30-22:00
    Evergem De Werkplek

    ook tekenkunst / onder voorbehoud van aantal leerlingen

  • SCHILDERKUNST 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4 volwn
    vri
    09:30-13:00
    Evergem De Werkplek
  • SCHILDERKUNST 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4 volwn
    vri
    13:30-17:00
    Evergem De Werkplek

    vanaf 18j

  • SCHRIJVEN 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    18:30-21:30
    Gent Tectura Gent
  • SCHRIJVEN 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    14:00-17:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SCHRIJVEN 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    18:30-21:30
    Gent Tectura Gent
  • SCHRIJVEN 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    14:00-17:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SCHRIJVEN 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    18:30-21:30
    Gent Tectura Gent
  • SLAM POETRY - IMPRO 4.1 jongrn + volwn
    don
    20:00-21:00
    B005 Gent Poel
  • SLAM POETRY - SPOKEN WORD 4.1 jongrn + volwn
    don
    19:00-20:00
    B005 Gent Poel
  • SPREKEN EN PRESENTEREN 4.1 + 4.2 volwn
    woe
    17:00-18:00
    D002 Gent Drabstraat
  • STEMVORMING
    maa
    15:00-22:00
    D000 Gent Drabstraat
  • STEMVORMING
    din
    16:00-22:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • STEMVORMING
    don
    16:00-22:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • TEKENKUNST 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4
    don
    10:00-12:00
    Evergem De Werkplek

    Atelier Markant

  • TEKENKUNST 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4 volwn
    don
    18:30-22:00
    Evergem De Werkplek

    vanaf 18j

  • TROMBONE/SACKBUTT
    maa
    10:00-12:00
    B002 Gent Poel

    in afspraak met leerkracht - 2u om de 14 dagen

  • VIOOL/STRIJKERS
    din
    19:00-20:00
    D100 Gent Drabstraat
  • VIOOL/STRIJKERS
    woe
    15:00-16:00
    C104 Gent Poel
  • VIOOL/STRIJKERS
    woe
    17:00-18:00
    C002 Gent Poel
  • VIOOL/STRIJKERS
    woe
    20:00-21:00
    C002 Gent Poel
  • VRIJE GRAFIEK 4.1 volwn
    woe
    18:30-22:00
    Evergem De Werkplek
  • WERELDPERCUSSIE
    zat
    12:00-13:00
    C002 Gent Poel
  • WERELDPERCUSSIE
    zat
    13:00-14:00
    C002 Gent Poel
  • ZANG
    maa
    21:00-22:00
    B102 Gent Poel
  • ZANG
    din
    20:00-21:00
    B105 Gent Poel
  • ZANG MUSICAL 3.3
    maa
    18:00-19:00
    B003 Gent Poel
  • ZANG MUSICAL 3.2
    maa
    19:00-20:00
    B003 Gent Poel
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2
    maa
    20:00-21:00
    B101 Gent Poel
  • ZANG MUSICAL 3.3
    maa
    21:00-22:00
    B101 Gent Poel
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    15:00-16:00
    Gent Wispelberg
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    17:00-19:00
    Gent Wispelberg
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    21:00-22:00
    Gent Wispelberg
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    19:00-20:00
    D000 Gent Drabstraat
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    20:00-21:00
    D000 Gent Drabstraat
  • ZANG MUSICAL 3.2 + 3.3 + 3.4 4.2 + 4.3 + 4.4
    don
    21:00-22:00
    D000 Gent Drabstraat
  • DANSINITIATIE 1.1 kindrn
    zat
    09:00-10:00
    B005 Gent Poel
  • DANSINITIATIE 1.2 kindrn
    zat
    10:00-11:00
    B005 Gent Poel

    aansluitend muziekinitiatie (zie Domeinoverschrijdend).

  • DANSLAB 2.1 kindrn
    maa
    17:00-19:00
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB 2.1 + 2.2 volwn
    maa
    20:00-22:00
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB 2.4 kindrn
    din
    17:00-19:00
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB 2.3 + 2.4 volwn
    din
    20:00-22:00
    Gent Sporthal HoGent
  • DANSLAB 2.1 + 2.2
    vri
    17:00-19:00
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB 2.3 kindrn
    zat
    11:00-13:00
    B005 Gent Poel
  • DANSLAB HD 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    19:00-20:00
    C001 Gent Poel

    + donderdag

  • DANSLAB HD 4.3 jongrn
    woe
    16:30-18:30
    C001 Gent Poel

    + donderdag

  • DANSLAB HD 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    don
    17:00-19:30
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB HD 4.3 jongrn
    don
    18:00-19:00
    Gent Sporthal HoGent

    + woensdag

  • DANSLAB HD 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    19:30-21:30
    C001 Gent Poel

    + maandag

  • DANSLAB JAZZ 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    14:30-16:00
    Gent Sporthal HoGent
  • DANSLAB KD 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    maa
    17:00-19:00
    Gent Sporthal HoGent

    + zaterdag

  • DANSLAB KD 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    din
    19:00-21:30
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB KD 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    13:30-16:00
    Gent Sporthal HoGent
  • DANSLAB KD 3.1 jongrn
    woe
    14:00-16:30
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB KD 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    woe
    18:30-20:30
    C001 Gent Poel

    creërend

  • DANSLAB KD 4.3 volwn
    don
    19:00-20:30
    Gent Sporthal HoGent

    + Specialisatie + vrijdag van 20u30 tot 22u

  • DANSLAB KD 4.3
    don
    20:30-22:00
    Gent Sporthal HoGent

    + vrijdag

  • DANSLAB KD 4.3
    vri
    19:00-20:30
    Gent Sporthal HoGent

    + donderdag

  • DANSLAB KD 4.3 volwn
    vri
    20:30-22:00
    Gent Sporthal HoGent

    creërend + donderdag van 20u30 tot 22u

  • DANSLAB KD 3.2 jongrn
    zat
    09:00-11:30
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB KD 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    zat
    11:30-12:30
    C001 Gent Poel

    + maandag

  • DANSLAB KD 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    zat
    12:30-13:30
    C001 Gent Poel

    + woensdag creërend

  • KLEUTERDANS kindrn
    zat
    10:00-11:00
    Gent Wispelberg

    enkel voor 4- en 5-jarigen

  • ACCORDEON
    maa
    14:30-17:30
    D000 Gent Drabstraat
  • ACCORDEON
    maa
    17:00-20:00
    D113 Gent Drabstraat
  • ACCORDEON
    maa
    18:00-21:00
    D000 Gent Drabstraat
  • ACCORDEON
    din
    16:30-18:30
    A004 Evergem Evergem
  • ACCORDEON
    din
    17:00-19:00
    D000 Gent Drabstraat
  • ACCORDEON
    din
    20:00-21:00
    D000 Gent Drabstraat
  • ALTVIOOL
    woe
    15:00-17:00
    D100 Gent Drabstraat
  • ARRANGEREN
    woe
    19:00-20:00
    D117 Gent Drabstraat
  • BANDONEON
    din
    14:00-16:00
    (KAPEL) Gent Poel

    les op de 14 dagen, afspraak met leerkracht

  • BASGITAAR & CONTRABAS
    din
    16:00-22:00
    D007 A Gent Drabstraat
  • BASGITAAR & CONTRABAS
    woe
    14:00-17:00
    D007 A Gent Drabstraat

    + contrabas JPR

  • BASGITAAR & CONTRABAS
    woe
    19:00-21:00
    D007 A Gent Drabstraat

    + contrabas JPR

  • BASGITAAR & CONTRABAS
    don
    16:00-18:00
    D007 A Gent Drabstraat

    + contrabas JPR

  • BASGITAAR & CONTRABAS
    don
    19:00-21:00
    D007 A Gent Drabstraat
  • BASGITAAR & CONTRABAS
    zat
    09:00-12:00
    D007 A Gent Drabstraat

    ook contrabas JPR

  • BASTUBA
    din
    17:00-18:00
    D012 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR
    maa
    20:00-21:00
    D201 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR
    din
    18:00-19:00
    D202 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    18:30-19:30
    Evergem Evergem
  • BP GITAAR
    din
    19:00-20:00
    D103 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR 3.1 + 3.2 + 3.3
    woe
    14:30-15:30
    Oostakker De Vogelzang
  • BP GITAAR
    woe
    17:30-18:30
    Drongen Drongen
  • BP GITAAR 3.1 + 3.2 + 3.3
    woe
    18:00-19:00
    D112 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR
    woe
    18:30-19:30
    D201 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR
    woe
    19:00-20:00
    D103 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR
    woe
    19:30-20:30
    Drongen Drongen
  • BP GITAAR 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    18:00-19:00
    A004 Evergem Evergem
  • BP GITAAR
    don
    21:00-22:00
    D202 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    maa
    15:00-16:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • BP TOETSEN
    maa
    17:00-22:00
    D004 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    maa
    18:00-19:00
    C104 Gent Poel
  • BP TOETSEN
    din
    16:00-21:00
    D004 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    din
    19:00-20:00
    A004 Evergem Evergem
  • BP TOETSEN
    din
    19:00-20:00
    C003 Gent Poel
  • BP TOETSEN
    woe
    12:30-17:30
    B006B Drongen Drongen
  • BP TOETSEN
    woe
    13:00-17:00
    D004 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    woe
    14:30-15:30
    Oostakker De Vogelzang
  • BP TOETSEN
    woe
    15:00-18:00
    A004 Evergem Evergem
  • BP TOETSEN
    woe
    18:00-21:00
    B006B Drongen Drongen
  • BP TOETSEN
    woe
    21:00-22:00
    B006B Drongen Drongen

    Gerolfuskerk Drongen

  • BP TOETSEN
    don
    17:00-19:00
    D110 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    don
    18:00-19:00
    A003 Gent Poel
  • BP TOETSEN
    vri
    16:00-19:00
    D110 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    zat
    09:30-10:30
    B003 Evergem Evergem
  • BP TOETSEN
    zat
    12:00-13:00
    A004 Evergem Evergem
  • BLOKFLUIT
    din
    13:30-19:00
    D003 Gent Drabstraat
  • BLOKFLUIT
    din
    13:30-19:00
    D003 Gent Drabstraat
  • BLOKFLUIT
    don
    10:30-19:00
    D003 Gent Drabstraat
  • BLOKFLUIT
    don
    10:30-19:00
    D003 Gent Drabstraat
  • CELLO
    maa
    16:00-20:00
    D005 Gent Drabstraat
  • CELLO
    din
    16:00-20:00
    D005 Gent Drabstraat
  • CELLO
    din
    20:00-21:00
    D000 Gent Drabstraat
  • CELLO
    woe
    13:00-14:00
    B005 Gent Poel
  • CELLO
    woe
    17:00-19:00
    D100 Gent Drabstraat
  • CELLO
    don
    16:00-19:00
    D006 Gent Drabstraat
  • CELLO
    don
    20:00-21:00
    D006 Gent Drabstraat
  • CELLO
    zat
    09:00-14:00
    D006 Gent Drabstraat
  • CONTRABAS
    maa
    15:00-21:00
    D007 A Gent Drabstraat

    les contrabas folk & wereldmuziek - contrabas oude muziek is af te spreken met de leerkracht.

  • CORNETTO
    zat
    09:30-10:30
    D110 Gent Drabstraat
  • DIAT ACCORDEON
    woe
    14:30-17:30
    D011 Gent Drabstraat
  • DIAT ACCORDEON
    woe
    19:00-21:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • DOEDELZAK
    woe
    13:00-15:00
    D111 Gent Drabstraat
  • DOEDELZAK
    woe
    16:00-17:00
    D111 Gent Drabstraat
  • DOEDELZAK
    woe
    19:00-20:00
    D111 Gent Drabstraat
  • DOEDELZAK
    woe
    21:00-22:00
    D111 Gent Drabstraat
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    din
    15:45-16:45
    Sleidinge VBS Sleidinge

    Kinderen van het 1e en 2e leerjaar. We starten een klasje op bij minimum 10 à 12 leerlingen.

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    woe
    12:30-13:30
    Gent De Lotus

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18. enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    woe
    13:00-14:00
    Gent JPS Acacia-Feniks

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18. enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    woe
    14:00-15:00
    Drongen Drongen

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18. kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    woe
    15:00-16:00
    Drongen Drongen
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    don
    15:30-16:30
    Gent Dokata

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18. enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    don
    16:00-17:00
    B007 Gent Poel
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2
    don
    16:00-17:00
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    don
    17:00-18:00
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    vri
    15:45-16:45
    Gent De Mozaïek

    Groep minimaal en maximaal 15 leerlingen kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    zat
    09:00-10:00
    A005 Gent Poel

    aansluitend aan dansinitiatie. voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18. enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    zat
    10:00-11:00
    A005 Gent Poel

    aansluitend op dansinitiatie. voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18. enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    zat
    10:00-11:00
    B011 Evergem Evergem

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18. enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    zat
    11:00-12:00
    A005 Gent Poel
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn _A
    maa
    15:45-16:45
    Oostakker De Vogelzang
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn _B
    maa
    16:45-17:45
    Oostakker De Vogelzang
  • DRAAILIER
    woe
    18:00-20:00
    D011 Gent Drabstraat

    lessen om de 14 dagen

  • DWARSFLUIT
    maa
    14:00-17:00
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    maa
    19:00-20:00
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    din
    15:00-17:00
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    din
    18:00-19:00
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    woe
    16:00-18:00
    D006 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    woe
    17:00-18:00
    B006B Drongen Drongen
  • DWARSFLUIT
    woe
    19:00-20:00
    B006B Drongen Drongen
  • DWARSFLUIT
    woe
    19:00-20:00
    C002 Gent Poel
  • DWARSFLUIT
    woe
    21:00-22:00
    C002 Gent Poel
  • DWARSFLUIT
    vri
    16:00-19:00
    A004 Evergem Evergem
  • FAGOT
    vri
    18:00-20:00
    A004 Evergem Evergem
  • FAGOT
    zat
    09:00-10:00
    NTB

    lesuur/locatie in afspraak met leraar

  • FOLKGITAAR
    din
    17:00-21:00
    D203 Gent Drabstraat
  • FOLKVIOOL
    din
    17:00-19:00
    D006 Gent Drabstraat
  • FOLKVIOOL
    din
    20:00-22:00
    D006 Gent Drabstraat
  • FOLKVIOOL
    zat
    10:00-13:00
    B002 Gent Poel
  • FOLKZANG
    din
    18:00-19:00
    B008 Gent Poel
  • FOLKZANG
    din
    20:00-21:00
    B008 Gent Poel
  • GITAAR
    maa
    10:00-13:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    13:00-22:00
    D203 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    15:00-19:00
    D112 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    16:00-20:00
    D201 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    17:00-21:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    20:00-21:00
    D112 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    10:00-13:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    15:00-19:00
    D112 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    15:00-18:00
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR kindrn
    din
    15:30-18:30
    C004 Evergem Evergem
  • GITAAR
    din
    16:00-18:00
    D201 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    16:00-20:00
    D113 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    16:00-21:00
    D108 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    18:00-19:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    19:00-20:00
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    19:00-21:00
    D201 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    19:30-21:30
    Evergem Evergem
  • GITAAR
    din
    20:00-21:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    21:00-22:00
    C104 Gent Poel
  • GITAAR
    din
    21:00-22:00
    C003 Gent Poel
  • GITAAR
    woe
    12:30-17:30
    Drongen Drongen
  • GITAAR
    woe
    12:30-14:30
    Oostakker De Vogelzang
  • GITAAR
    woe
    12:30-16:30
    B006B Drongen Drongen
  • GITAAR
    woe
    13:00-17:00
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    14:00-18:00
    D112 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    14:00-17:00
    C005 Evergem Evergem
  • GITAAR
    woe
    14:00-17:00
    D201 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    15:30-18:30
    Oostakker De Vogelzang
  • GITAAR
    woe
    16:00-19:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    17:00-22:00
    D203 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    17:00-22:00
    D203 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    17:30-20:30
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    18:30-19:30
    Drongen Drongen
  • GITAAR
    woe
    19:00-20:00
    D112 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    19:30-20:30
    D201 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    20:00-22:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    15:00-18:00
    A004 Evergem Evergem
  • GITAAR
    don
    15:00-17:00
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    16:00-19:00
    D112 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    16:00-21:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    16:00-21:00
    D201 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    19:00-21:00
    A004 Evergem Evergem
  • GITAAR
    don
    20:00-21:00
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    vri
    16:00-18:00
    A004 Evergem Evergem
  • GITAAR
    vri
    19:00-20:00
    B009 Evergem Evergem
  • GITAAR
    zat
    09:00-12:00
    D202 Gent Drabstraat
  • COMBO jongrn
    maa
    17:00-18:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    maa
    18:00-19:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • COMBO
    maa
    19:00-20:00
    N.T.B. Gent Poel
  • COMBO
    maa
    20:00-21:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    maa
    21:00-22:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO jongrn
    din
    17:00-18:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO jongrn
    din
    17:00-18:00
    C003 Gent Poel

    jongeren +15j

  • COMBO
    din
    18:00-19:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    din
    18:00-19:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    din
    19:00-20:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    din
    19:00-20:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    din
    20:00-21:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    din
    20:00-21:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO jongrn
    woe
    14:00-15:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO jongrn
    woe
    16:00-17:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO jongrn
    woe
    17:00-18:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    woe
    18:00-19:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO volwn
    woe
    18:00-19:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    woe
    19:00-20:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    woe
    20:00-21:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    woe
    20:00-22:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO jongrn
    don
    18:00-19:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    don
    19:00-20:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    don
    19:00-20:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO volwn
    don
    20:00-21:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    don
    20:00-21:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO volwn
    don
    21:00-22:00
    C003 Gent Poel
  • BIG BAND
    don
    20:00-22:00
    NTB
  • BIG BAND
    zat
    11:00-13:00
    Evergem Evergem

    big band 2

  • BLAZERSENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • BLAZERSENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    vri
    17:00-19:00
    A004 Evergem Evergem

    GEJO (Groot-Evergems Jeugdorkest)

  • FOLKENSEMBLE jongrn + volwn halfgevorderden
    din
    19:00-20:00
    D006 Gent Drabstraat
  • FOLKENSEMBLE jongrn + volwn beginnners
    woe
    15:00-16:00
    D111 Gent Drabstraat
  • FOLKENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn gevorderden
    woe
    20:00-21:00
    D005 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3
    maa
    17:00-18:00
    D009 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3
    maa
    18:00-19:00
    D009 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    15:30-16:30
    B010 Evergem Evergem
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3
    din
    17:00-18:00
    D009 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    20:00-21:00
    D009 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    12:30-13:30
    D005 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    13:30-14:30
    Oostakker De Vogelzang

    aansluitend les groepsmusiceren door Joeri Van Hove

  • GEMENGD ENSEMBLE 3 & 4
    woe
    14:00-15:00
    B006B Drongen Drongen
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3
    woe
    15:00-16:00
    B006B Drongen Drongen
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    15:30-16:30
    D005 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3 & 4
    woe
    16:00-17:00
    B006B Drongen Drongen
  • GEMENGD ENSEMBLE 3 & 4
    woe
    18:00-19:00
    B006B Drongen Drongen
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    19:00-20:00
    D108 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    17:00-18:00
    B009 Evergem Evergem
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    19:00-20:00
    B009 Evergem Evergem
  • HARPENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    din
    17:00-18:00
    B008 Gent Poel
  • HARPENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    don
    18:00-19:00
    B005 Gent Poel

    Rode Zaal

  • LIEDBEGELEIDING 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    maa
    19:00-21:00
    D110 Gent Drabstraat
  • LIEDBEGELEIDING 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    din
    15:00-16:00
    D110 Gent Drabstraat
  • COMBO RITMESECTIE
    maa
    19:00-20:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO RITMESECTIE
    don
    21:00-22:00
    C003 Gent Poel
  • SAXENSEMBLE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    18:00-19:00
    A005 Gent Poel
  • SAXENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    18:30-19:30
    D006 Gent Drabstraat
  • SAXENSEMBLE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    woe
    20:30-21:30
    D006 Gent Drabstraat
  • SAXENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    don
    18:00-19:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • SLAGWERKENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    din
    18:00-19:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERKENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    din
    20:00-21:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERKENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    woe
    14:00-15:00
    Studio 4 Evergem Evergem
  • SLAGWERKENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    woe
    17:00-18:00
    Slagwerklokaal Evergem Evergem
  • SOUNDPAINTING 4.1 + 4.2 + 4.3 beginnners
    don
    18:00-19:00
    A005 Gent Poel

    + jongeren

  • SOUNDPAINTING 4.1 + 4.2 + 4.3 gevorderden
    don
    19:00-20:00
    A005 Gent Poel
  • STRIJKERSENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn beginnners
    maa
    19:00-20:00
    D006 Gent Drabstraat

    sluit aan bij Muzieklab #2 'Good Practice'

  • STRIJKERSENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn gevorderden
    maa
    20:00-21:00
    D006 Gent Drabstraat

    sluit aan bij Muzieklab #1 'Tonaal Gereedschap'

  • STRIJKERSENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    14:00-15:00
    B005 Gent Poel

    sluit aan bij Muzieklab+ Strijkers

  • STRIJKERSENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    B005 Gent Poel

    sluit aan bij Muzieklab+ Strijkers

  • COMBO VOCAAL
    din
    19:00-20:00
    D104 Gent Drabstraat
  • COMBO VOCAAL
    woe
    19:00-20:00
    D110 Gent Drabstraat
  • TANGO ENSEMBLE
    din
    16:00-18:00
    (KAPEL) Gent Poel

    les om de 14 dagen in afspraak met de leerkracht

  • HARP
    din
    14:00-17:00
    B003 Gent Poel
  • HARP
    din
    18:00-19:00
    B003 Gent Poel
  • HARP
    din
    20:00-21:00
    B004 Gent Poel
  • HARP
    don
    15:00-18:00
    B003 Gent Poel
  • HARP
    don
    19:00-21:00
    B003 Gent Poel
  • HOBO
    don
    14:30-18:30
    D101 Gent Drabstraat
  • HOORN
    maa
    16:00-20:00
    D012 Gent Drabstraat
  • KELTISCHE HARP
    din
    19:00-20:00
    B003 Gent Poel
  • KLARINET
    maa
    16:30-18:30
    D100 Gent Drabstraat
  • KLARINET
    din
    16:45-18:45
    B012 Evergem Evergem
  • KLARINET
    din
    19:30-21:30
    D100 Gent Drabstraat
  • KLARINET
    zat
    09:00-11:00
    B006B Drongen Drongen
  • KLAVECIMBEL
    vri
    15:30-17:30
    D003 Gent Drabstraat
  • KLAVECIMBEL
    vri
    15:30-17:30
    D003 Gent Drabstraat
  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    10:00-12:00
    B101 Gent Poel
  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    16:00-18:00
    B101 Gent Poel
  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    18:00-20:00
    B101 Gent Poel
  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    18:00-20:00
    B105 Gent Poel
  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    10:00-12:00
    B101 Gent Poel
  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    09:00-11:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • KOPER
    maa
    16:00-19:00
    D011 Gent Drabstraat
  • KOPER
    maa
    17:30-20:30
    D111 Gent Drabstraat
  • KOPER
    din
    15:00-19:00
    D111 Gent Drabstraat
  • KOPER
    din
    15:00-19:00
    D011 Gent Drabstraat
  • KOPER
    woe
    14:00-18:00
    D007 B Gent Drabstraat

    ook saxhoorn

  • KOPER
    woe
    14:00-21:00
    D010 Gent Drabstraat
  • KOPER
    woe
    14:30-15:30
    Oostakker De Vogelzang
  • KOPER
    woe
    16:00-19:00
    D011 Gent Drabstraat
  • KOPER
    woe
    18:30-19:30
    A004 Evergem Evergem
  • KOPER
    don
    15:00-20:00
    A004 Evergem Evergem
  • KOPER
    don
    16:00-19:00
    D000 Gent Drabstraat
  • KOPER
    don
    16:00-19:00
    D011 Gent Drabstraat
  • KOPER
    vri
    10:00-12:00
    B002 Gent Poel
  • KOPER
    vri
    15:00-20:00
    B004 Evergem Evergem

    ook saxhoorn

  • KOPER
    vri
    16:00-19:00
    B006B Drongen Drongen
  • KOPER
    zat
    10:00-11:00
    Evergem Evergem
  • KOPER
    zat
    13:00-14:00
    Evergem Evergem
  • MUZIEK OP MAAT jongrn + volwn
    maa
    ntb op afspraak met de leerkracht
    B008 Gent Poel

    op afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT jongrn + volwn
    din
    ntb op afspraak met de leerkracht
    B007 Gent Poel

    op afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT jongrn + volwn
    din
    ntb op afspraak met de leerkracht
    B008 Gent Poel

    op afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT
    din
    ntb in afspraak met de leerkracht
    Gent MPI De Oase

    in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT jongrn + volwn
    woe
    ntb in afspraak met de leerkracht
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT jongrn + volwn
    woe
    ntb op afspraak met de leerkracht
    B104 Gent Poel

    op afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT jongrn + volwn
    zat
    ntb in afspraak met de leerkracht
    B008 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEKGESCHIEDENIS
    maa
    18:00-20:00
    B008 Gent Poel

    DEEL 1

  • MUZIEKGESCHIEDENIS
    maa
    20:00-22:00
    B008 Gent Poel

    DEEL 2

  • MUZIEKGESCHIEDENIS
    woe
    20:00-22:00
    B007 Gent Poel

    Interesse? Gelieve de leerkracht te contacteren!

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    modulair - in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    13:00-17:00
    B004 Gent Poel
  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    13:00-17:00
    B004 Gent Poel
  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    13:00-17:00
    B004 Gent Poel
  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    13:00-17:00
    B004 Gent Poel
  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel
  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel
  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel
  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    13:00-17:30
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    13:30-17:30
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    13:30-17:30
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    13:30-17:30
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    13:00-17:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    13:00-17:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    13:00-17:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    13:00-17:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    17:30-21:30
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    17:30-21:30
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    17:30-21:30
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    17:30-21:30
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    maa
    15:45-17:45
    Sleidinge VBS Sleidinge

    ook voor leerlingen van GBS Lievegem - Eeksken

  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    Gent JPS Acacia-Feniks
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    Oostakker De Vogelzang
  • MUZIEKLAB 2.3 + 2.4 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    Gent De Lotus
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    maa
    16:15-18:15
    Gent MS Voskenslaan
  • MUZIEKLAB 2.2 volwn
    maa
    18:30-20:30
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 volwn
    maa
    19:00-21:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    maa
    19:00-21:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    din
    16:00-18:00
    B006B Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    din
    16:00-18:00
    Gent MS Voskenslaan
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    din
    16:00-18:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    din
    16:15-18:15
    Oostakker De Vogelzang
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    din
    16:45-18:45
    Sleidinge VBS Sleidinge

    ook voor leerlingen van GBS Lievegem - Eeksken

  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    din
    17:00-19:00
    B004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    din
    18:00-20:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 volwn
    din
    19:00-21:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 volwn
    din
    20:00-22:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB S.1 + S.2 volwn gevorderden
    din
    21:00-22:00
    B101 Gent Poel

    minimaal 4 leerlingen enkel voor leerlingen die in 4e graad zitten met alle andere vakken of voor leerlingen die reeds 4e graad hebben afgewerkt.

  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    woe
    10:00-12:00
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 volwn
    woe
    10:00-12:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    woe
    12:30-14:30
    Oostakker De Vogelzang
  • MUZIEKLAB 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    12:45-14:45
    Sleidinge VBS Sleidinge
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    woe
    13:00-15:00
    Gent De Lotus
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    woe
    13:00-15:00
    B006B Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    woe
    13:00-15:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    woe
    13:00-15:00
    B006B Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    woe
    14:00-16:00
    Gent JPS Acacia-Feniks
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    woe
    14:00-16:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    B004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    B006B Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    B004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    Gent De Lotus
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    B006B Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    16:00-18:00
    Gent JPS Acacia-Feniks
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    woe
    17:00-19:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.4 jongrn
    woe
    17:00-19:00
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    woe
    17:00-19:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    woe
    19:00-21:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 volwn
    woe
    19:00-21:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 volwn
    woe
    19:30-21:30
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 volwn
    woe
    20:00-22:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 + 2.2 kindrn
    don
    15:30-17:30
    Gent Dokata
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    don
    16:00-18:00
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik
  • MUZIEKLAB 2.3 + 2.4 kindrn
    don
    16:15-18:15
    Gent MS Voskenslaan
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    don
    16:15-18:15
    Oostakker De Vogelzang
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    don
    16:30-18:30
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 volwn
    don
    19:00-21:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    don
    19:30-21:30
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 + 2.2 kindrn
    vri
    15:45-17:45
    Gent De Mozaïek
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    vri
    16:00-18:00
    A004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    vri
    16:00-18:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    vri
    16:00-18:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    vri
    16:00-18:00
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    vri
    16:30-18:30
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 volwn
    zat
    09:00-11:00
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    zat
    09:00-11:00
    B006B Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    zat
    09:00-11:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    zat
    09:00-11:00
    B004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    zat
    09:00-11:00
    B006B Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    zat
    09:00-11:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    zat
    11:00-13:00
    B004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    zat
    11:00-13:00
    B006B Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    zat
    11:00-13:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB REMED 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 jongrn + volwn
    maa
    18:00-19:00
    B007 Gent Poel

    steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be

  • MUZIEKLAB REMED 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 jongrn + volwn
    maa
    18:00-18:30
    B105 Gent Poel

    steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be

  • MUZIEKLAB REMED
    din
    18:00-18:30
    Drongen Drongen

    deze les is ambulant. m.a.w. indien geen nood in Drongen, kan de les van 18.30-19u doorgaan in Gent (hoofdschool)

  • MUZIEKLAB REMED 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 jongrn + volwn
    woe
    16:00-17:00
    B102 Gent Poel

    steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be

  • MUZIEKLAB REMED 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    17:00-17:30
    Drongen Drongen

    steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be

  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    maa
    19:00-20:00
    B104 Gent Poel

    Tonaal Gereedschap (1ste en 2de trimester) + Scherpzinnig (3de trimester)

  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    maa
    20:00-21:00
    B104 Gent Poel

    Good Practice (1ste en 2de trimester)

  • MUZIEKLAB+ 3.1 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ 3.2 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ 3.3 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    20:00-21:00
    D111 Gent Drabstraat

    Bouwkit (2de trimester)

  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    20:00-21:00
    B101 Gent Poel

    Bouwkit (1ste trimester) + Vrij Spel (2de en 3de trimester)

  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    don
    19:00-20:00
    A101 Gent Poel

    Kleurstudie (2de trimester)

  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    don
    19:00-20:00
    A101 Gent Poel

    Scherpzinnig (1ste trimester)

  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    don
    19:00-20:00
    B102 Gent Poel

    Kleurstudie (1ste trimester)

  • MUZIEKLAB+ BASIS 3.1 volwn
    woe
    18:00-19:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ BASIS 3.1 volwn
    don
    20:00-21:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ LUISTEREN 3.2 + 3.3 volwn
    don
    19:00-20:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ PRAKTISCH MET THEORIE 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    19:00-20:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ PRAKTISCH MET THEORIE 3.2 + 3.3 volwn
    don
    18:00-19:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ RITME 3.2 + 3.3 jongrn + volwn
    woe
    18:00-19:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ RITME 3.2 + 3.3 jongrn + volwn
    don
    18:00-19:00
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ THEORIE 3.2 + 3.3 jongrn + volwn
    woe
    19:00-20:00
    B104 Gent Poel
  • NATUURTROMPET
    woe
    16:00-18:00
    D009 Gent Drabstraat
  • ORGEL
    maa
    16:00-17:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • ORGEL
    woe
    19:00-21:00
    B006B Drongen Drongen

    Gerolfuskerk - Drongen

  • PIANO
    maa
    14:00-20:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    15:00-21:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    15:00-19:00
    D003 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    15:00-19:00
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    15:00-19:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    16:00-18:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    16:00-20:00
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    16:00-19:00
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    16:00-21:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    16:00-17:00
    B005 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    16:00-19:00
    Oostakker De Vogelzang
  • PIANO
    maa
    19:00-21:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    19:00-21:00
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    20:00-21:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    20:00-22:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    21:00-22:00
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO
    din
    15:00-17:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    din
    16:00-21:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    din
    16:00-22:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    din
    16:00-20:00
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    din
    16:00-21:00
    B003 Evergem Evergem
  • PIANO
    din
    16:00-21:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    din
    17:00-20:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    din
    17:00-19:00
    A004 Evergem Evergem
  • PIANO
    din
    20:00-22:00
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    din
    20:00-21:00
    A004 Evergem Evergem
  • PIANO
    woe
    10:00-12:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    11:00-12:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    11:30-14:30
    Oostakker De Vogelzang
  • PIANO
    woe
    13:00-16:00
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    13:00-19:00
    B010 Evergem Evergem
  • PIANO
    woe
    13:00-18:00
    D003 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    13:00-17:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    13:00-15:00
    B003 Evergem Evergem
  • PIANO
    woe
    13:00-14:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    13:00-17:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    13:00-16:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    13:30-17:30
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    14:00-19:00
    B006B Drongen Drongen
  • PIANO
    woe
    15:00-16:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    15:00-17:00
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    16:00-17:00
    B009 Evergem Evergem
  • PIANO
    woe
    16:00-18:00
    A004 Evergem Evergem
  • PIANO
    woe
    16:00-19:00
    Oostakker De Vogelzang
  • PIANO
    woe
    17:00-18:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    17:00-18:00
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    18:00-19:00
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    18:00-21:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    18:00-21:00
    A004 Evergem Evergem
  • PIANO
    woe
    18:00-19:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    18:30-20:30
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    19:00-21:00
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    19:00-21:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    20:00-22:00
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    don
    13:00-15:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    don
    14:00-19:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    don
    15:00-20:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    don
    15:00-17:00
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    don
    15:30-21:30
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    don
    16:00-18:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    don
    16:00-18:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    don
    16:00-22:00
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    don
    16:00-19:00
    B006B Drongen Drongen
  • PIANO
    don
    16:00-21:00
    B010 Evergem Evergem
  • PIANO
    don
    16:00-18:00
    D005 Gent Drabstraat
  • PIANO
    don
    19:00-22:00
    D005 Gent Drabstraat
  • PIANO
    don
    19:00-21:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    don
    19:30-21:30
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    don
    21:00-22:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    vri
    14:00-20:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    vri
    14:00-17:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    vri
    15:00-18:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    vri
    16:00-19:00
    B006B Drongen Drongen
  • PIANO
    vri
    19:00-20:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    zat
    08:00-14:00
    B006B Drongen Drongen
  • PIANO
    zat
    08:30-09:30
    B003 Evergem Evergem
  • PIANO
    zat
    09:00-14:00
    D003 Gent Drabstraat
  • PIANO
    zat
    09:00-10:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    zat
    09:00-13:00
    B006B Drongen Drongen
  • PIANO
    zat
    10:00-14:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    zat
    10:30-11:30
    B003 Evergem Evergem
  • PIANO
    zat
    11:00-14:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    zat
    12:00-14:00
    B003 Evergem Evergem
  • PIANO
    zat
    13:30-14:30
    B006B Drongen Drongen
  • SAXOFOON
    maa
    16:00-21:00
    D101 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    maa
    16:00-22:00
    D117 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    din
    14:00-18:00
    D101 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    din
    16:00-21:00
    A004 Evergem Evergem
  • SAXOFOON
    din
    17:00-20:00
    D117 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    din
    19:00-21:00
    D101 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    woe
    12:00-16:00
    B006B Drongen Drongen
  • SAXOFOON
    woe
    14:00-18:00
    B006B Drongen Drongen
  • SAXOFOON
    woe
    15:00-18:00
    D117 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    woe
    15:00-18:00
    NTB
  • SAXOFOON
    woe
    19:00-21:00
    A101 Gent Poel
  • SAXOFOON
    woe
    19:30-20:30
    D006 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    woe
    20:00-21:00
    D117 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    don
    16:00-18:00
    D009 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    don
    17:00-18:00
    D117 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    don
    17:00-19:00
    D104 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    don
    19:00-20:00
    D009 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    don
    20:00-21:00
    D117 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    don
    21:00-22:00
    D104 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    zat
    09:00-14:00
    D101 Gent Drabstraat
  • SING/SONGWRITER 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    18:00-19:00
    B102 Gent Poel
  • SINGER-SONGWRITER 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    18:00-19:00
    B102 Gent Poel
  • SING/SONGWRITER 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    18:00-19:00
    B102 Gent Poel
  • SING/SONGWRITER 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    20:00-22:00
    B102 Gent Poel

    vanaf 21u in lokaal B007

  • SINGER-SONGWRITER 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    20:00-22:00
    B102 Gent Poel

    vanaf 21u in lokaal B007

  • SING/SONGWRITER 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    20:00-22:00
    B102 Gent Poel

    vanaf 21u in lokaal B007

  • SLAGWERK
    maa
    15:00-21:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK
    maa
    15:30-20:30
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    din
    15:00-18:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    din
    15:00-18:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK
    din
    19:00-22:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK
    din
    19:00-20:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    din
    21:00-22:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    woe
    13:00-14:00
    Studio 4 Evergem Evergem
  • SLAGWERK
    woe
    13:00-17:00
    B006B Drongen Drongen
  • SLAGWERK
    woe
    13:00-16:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    woe
    15:00-17:00
    Studio 4 Evergem Evergem
  • SLAGWERK
    woe
    18:00-20:00
    Studio 4 Evergem Evergem
  • SLAGWERK
    don
    14:00-20:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK kindrn
    don
    15:30-17:30
    Oostakker De Vogelzang
  • SLAGWERK
    don
    18:00-20:00
    Gent MPI De Oase
  • SLAGWERK
    vri
    14:00-17:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK
    vri
    18:00-20:00
    C002 Gent Poel
  • TROMBONE
    woe
    17:00-19:00
    D004 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    maa
    14:00-18:00
    D105 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    maa
    15:00-19:00
    D006 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    maa
    15:30-21:30
    D109 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    din
    15:30-20:30
    D109 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    din
    16:00-18:00
    A005 Gent Poel
  • VIOOL
    din
    16:30-17:30
    B010 Evergem Evergem
  • VIOOL
    din
    20:00-21:00
    D011 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    woe
    12:30-17:30
    D109 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    woe
    14:30-15:30
    D005 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    woe
    16:30-17:30
    D005 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    woe
    17:00-20:00
    B006B Drongen Drongen
  • VIOOL
    woe
    18:30-19:30
    D005 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    vri
    16:00-17:00
    B009 Evergem Evergem
  • VIOOL
    vri
    18:00-19:00
    B009 Evergem Evergem
  • VIOOL
    zat
    08:30-12:30
    B006B Drongen Drongen
  • VIOOL/ALTVIOOL kindrn
    maa
    16:00-18:00
    Oostakker De Vogelzang
  • ZANG
    maa
    10:00-13:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • ZANG
    maa
    15:00-22:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • ZANG
    maa
    17:00-20:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • ZANG
    maa
    17:00-18:00
    B102 Gent Poel
  • ZANG
    maa
    21:00-22:00
    B102 Gent Poel
  • ZANG
    din
    11:00-12:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • ZANG
    din
    14:00-22:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • ZANG
    din
    16:00-22:00
    D105 Gent Drabstraat

    jazz/latin

  • ZANG
    din
    16:00-19:00
    D104 Gent Drabstraat
  • ZANG
    din
    20:00-21:00
    D104 Gent Drabstraat
  • ZANG
    woe
    13:30-15:30
    D000 Gent Drabstraat
  • ZANG
    woe
    15:00-19:00
    D105 Gent Drabstraat
  • ZANG
    woe
    17:00-22:00
    D000 Gent Drabstraat
  • ZANG
    woe
    18:00-19:00
    D110 Gent Drabstraat
  • ZANG
    woe
    20:00-21:00
    D110 Gent Drabstraat
  • ZANG
    don
    09:00-11:00
    B105 Gent Poel
  • ZANG
    don
    14:00-22:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • ZANG
    don
    16:00-22:00
    D105 Gent Drabstraat

    jazz/latin

  • ZANG
    don
    16:00-19:00
    B105 Gent Poel
  • ZANG
    zat
    11:00-12:00
    B101 Gent Poel
  • DRAMALAB 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    woe
    19:00-20:00
    A004 Evergem Evergem
  • DRAMALAB 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    17:00-18:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMALAB 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    don
    18:00-19:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMALAB 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    19:00-20:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMALAB jongrn
    vri
    20:00-21:00
    A004 Evergem Evergem
  • DRAMALAB 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    zat
    13:00-14:00
    B006B Drongen Drongen

    jongeren 4de, 5de en 6de middelbaar.

  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    maa
    17:00-18:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    maa
    19:00-20:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMASTUDIO 3.1 jongrn
    din
    18:00-19:00
    B005 Gent Poel
  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    din
    20:00-21:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMASTUDIO 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    14:00-15:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMASTUDIO 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMASTUDIO 3.1 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    A004 Evergem Evergem
  • DRAMASTUDIO 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    21:00-22:00
    B005 Gent Poel
  • DRAMASTUDIO 3.3 jongrn
    don
    18:00-19:00
    C006 Evergem Evergem

    jongeren 3e middelbaar

  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    zat
    10:00-11:00
    B006B Drongen Drongen

    jongeren middelbaar

  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    maa
    16:00-17:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    maa
    18:00-19:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SPELTHEATER 3.2 + 3.3 volwn
    maa
    20:00-21:00
    B005 Gent Poel
  • SPELTHEATER 3.2 + 3.3 volwn
    maa
    21:00-22:00
    B005 Gent Poel
  • SPELTHEATER 3.1 jongrn
    din
    17:00-18:00
    B005 Gent Poel
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    din
    19:00-20:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    din
    21:00-22:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SPELTHEATER 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    13:00-14:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SPELTHEATER 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    D002 Gent Drabstraat

    jongeren

  • SPELTHEATER 3.1 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    C006 Evergem Evergem
  • SPELTHEATER 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    20:00-21:00
    B005 Gent Poel
  • SPELTHEATER 3.3 jongrn
    don
    17:00-18:00
    C006 Evergem Evergem

    leerlingen 3e middelbaar

  • SPELTHEATER 3.1 jongrn
    zat
    09:00-10:00
    Drongen Drongen
  • SPELTHEATER 3.2 + 3.3 jongrn
    zat
    11:00-12:00
    B006B Drongen Drongen
  • SPREKEN EN VERTELLEN 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    18:00-19:00
    B005 Gent Poel
  • STORYTELLING 3.1 + 3.2 + 3.3
    maa
    20:00-21:00
    D002 Gent Drabstraat
  • STORYTELLING 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    20:00-21:00
    D002 Gent Drabstraat

    ZORGKLAS

  • THEATER 4.1 jongrn
    din
    19:00-20:00
    B005 Gent Poel
  • THEATER 4.1 jongrn
    din
    20:00-21:00
    B005 Gent Poel
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    woe
    18:00-19:00
    A004 Evergem Evergem
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    woe
    18:00-19:00
    D002 Gent Drabstraat
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    woe
    19:00-20:00
    D002 Gent Drabstraat
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    woe
    20:00-21:00
    A004 Evergem Evergem
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    don
    19:00-20:00
    A004 Evergem Evergem
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    don
    20:00-21:00
    A004 Evergem Evergem
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    vri
    19:00-20:00
    A004 Evergem Evergem
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    vri
    21:00-22:00
    A004 Evergem Evergem
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    zat
    12:00-13:00
    A004 Evergem Evergem
  • VERTEL-STEMREGIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    woe
    21:00-22:00
    D002 Gent Drabstraat
  • VERTEL-STEMREGIE 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    zat
    12:00-13:00
    Drongen Drongen

    jongeren 4de, 5de en 6de middelbaar.

  • VERTEL-STEMREGIE 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    zat
    14:00-15:00
    Drongen Drongen
  • WOORDATELIER 2.1 + 2.2 kindrn
    maa
    16:00-17:00
    B005 Gent Poel
  • WOORDATELIER 2.3 + 2.4 kindrn
    maa
    17:00-18:00
    B005 Gent Poel
  • WOORDATELIER 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    din
    16:15-18:15
    Gent De Mozaïek
  • WOORDATELIER 2.1 + 2.2 kindrn
    woe
    12:40-13:40
    Gent De Muze
  • WOORDATELIER 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    13:40-14:40
    Gent De Muze
  • WOORDATELIER 2.1 + 2.2 kindrn
    woe
    15:15-16:15
    Drongen Drongen
  • WOORDATELIER 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    16:15-17:15
    Drongen Drongen
  • WOORDATELIER 2.1 + 2.2 kindrn
    vri
    16:00-17:00
    C006 Evergem Evergem

    kinderen

  • WOORDATELIER 2.4 kindrn
    vri
    17:00-18:00
    C006 Evergem Evergem

    kinderen 5de en 6 leerjaar

  • WOORDATELIER 2.3 kindrn
    vri
    18:00-19:00
    A004 Evergem Evergem
  • WOORDSTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    19:00-20:00
    B005 Gent Poel

Deeltijds kunstonderwijs in het hartje van Gent, met afdelingen in Evergem, Drongen en Oostakker. Wij bieden opleidingen in muziek, woord, dans en beeld.

academie gent

Contact

Ondernemingsnummer & BTW

  • RPR Gent - 0267 383 270
  • BTW BE267 383 270