Klassieke muziek
ACCORDEON
accordeon

  • Wil je een echt all-round instrument leren bespelen?
  • Wil je solo én in groep leren spelen?
  • Wil je veel verschillende stijlen leren ?
  • Wil je in je eentje als een heel orkest klinken?

Dan is accordeon jouw instrument!
Veelzijdig: een waaier van verschillende stijlen zoals: klassiek, wereldmuziek, tango en volksmuziek.

Leerkrachten

Dit vak wordt door volgende leerkrachten gegeven:

 

Locaties

Dit vak kan op volgende locaties worden gevolgd:

Drabstraat (Gent hoofdschool)
Poel (Gent hoofdschool)
HIPSO (Gent hoofdschool)
MPI De Oase (Gent wijkschool)
MS Voskenslaan (Gent wijkschool)
De Muze (Gent wijkschool)
JPS Acacia-Feniks (Gent wijkschool)
BS De Kleine Icarus (Gent wijkschool)
De Lotus (Gent wijkschool)
FS De Loods (Gent wijkschool)
De vogelzang (Gent wijkschool)
Goeste Majeur (Gent wijkschool)
BS De Wijze Eik (Gent wijkschool)
Harmonie Gentbrugge (Gent wijkschool)
Hoofdschool (Evergem hoofdschool)
BS De Regenboog (Evergem wijkschool)
Fanfare Wippelgem (Evergem wijkschool)
GBS Evergem (Evergem wijkschool)
VBS Sleidinge (Evergem wijkschool)
Hoofdschool (Drongen hoofdschool)

Uurrooster 2017-2018

Vak
Dag
Uur
Leraar
Locatie
  • ALGEMENE ARTISTIEKE BEWEGINGSLEER + ARTISTIEKE TRAINING L3 jongrn
    zat
    09:30-11:30
    Verstraeten Eline
    Danslokaal Evergem Hoofdschool
  • ALGEMENE ARTISTIEKE BEWEGINGSLEER + ARTISTIEKE TRAINING L3+L4 jongrn
    woe
    14:30-16:30
    Verstraeten Eline
    Gent HIPSO
  • ALGEMENE ARTISTIEKE BEWEGINGSLEER + ARTISTIEKE TRAINING L4 jongrn
    zat
    11:30-13:30
    Verstraeten Eline
    Danslokaal Evergem Hoofdschool
  • ALGEMENE ARTISTIEKE BEWEGINGSLEER + ARTISTIEKE TRAINING L5 jongrn
    zat
    10:30-12:30
    Bogaert Rosine
    C001 Gent Poel
  • ALGEMENE ARTISTIEKE BEWEGINGSLEER + ARTISTIEKE TRAINING L6 jongrn
    zat
    08:30-10:30
    Bogaert Rosine
    C001 Gent Poel
  • BALLET L2 beginn. volwn.
    don
    18:00-20:00
    Blomme Elke
    C001 Gent Poel
  • BALLET gevord. volwn.
    din
    19:00-21:00
    Blomme Elke
    C001 Gent Poel
  • COMPAGNIE
    vri
    19:00-21:00
    Bogaert Rosine
    Gent HIPSO
  • DANSINITIATIE L1 jongrn
    zat
    08:30-09:30
    Blomme Elke
    B005 Gent Poel

    mogelijkheid om te combineren met kunstinitiatie

  • DANSINITIATIE L2 jongrn
    zat
    09:30-10:30
    Blomme Elke
    B005 Gent Poel

    mogelijkheid om te combineren met kunstinitiatie

  • DANSINITIATIE L1+L2 kindrn
    woe
    15:45-16:45
    De Cleene Charlotte
    Danslokaal Evergem Hoofdschool
  • HEDENDAAGSE DANS + ARTISTIEKE TRAINING volwn
    don
    20:00-22:00
    Blomme Elke
    C001 Gent Poel
  • IMPROVISATIE EN COMPOSITIE H1
    vri
    17:00-19:00
    Blomme Elke
    Gent HIPSO
  • IMPROVISATIE EN COMPOSITIE M2+M3
    din
    17:00-19:00
    Blomme Elke
    C001 Gent Poel
  • IMPROVISATIE EN COMPOSITIE M1 jongrn
    zat
    10:30-12:30
    Blomme Elke
    B005 Gent Poel
  • KLASSIEKE DANS + ARTISTIEKE TRAINING H1
    maa
    17:00-19:00
    Bogaert Rosine
    Gent HIPSO
  • KLASSIEKE DANS + ARTISTIEKE TRAINING H2
    woe
    18:00-20:00
    Bogaert Rosine
    Gent Poel
  • KLASSIEKE DANS + ARTISTIEKE TRAINING H3
    maa
    19:00-21:00
    Bogaert Rosine
    Gent HIPSO
  • KLASSIEKE DANS + ARTISTIEKE TRAINING M3
    vri
    17:00-19:00
    Bogaert Rosine
    Gent HIPSO
  • KLASSIEKE DANS + ARTISTIEKE TRAINING M1 jongrn
    woe
    16:00-18:00
    Bogaert Rosine
    C001 Gent Poel
  • KLASSIEKE DANS + ARTISTIEKE TRAINING M2 jongrn
    woe
    14:00-16:00
    Bogaert Rosine
    C001 Gent Poel
  • KLEUTERDANS kindrn
    woe
    13:00-14:00
    Dierckx Melissa
    C001 Gent Poel

    enkel voor 4- en 5-jarigen

  • KLEUTERDANS kindrn
    woe
    14:45-15:45
    De Cleene Charlotte
    Evergem Hoofdschool

    enkel voor 4- en 5-jarigen

  • MODERN JAZZ H1+H2
    don
    17:00-19:00
    Bogaert Rosine
    Gent HIPSO
  • MODERN JAZZ H3
    don
    19:00-21:00
    Bogaert Rosine
    Gent HIPSO
  • ACCORDEON
    din
    16:00-19:00
    Francken Bianca
    A005 Gent Poel
  • ACCORDEON
    din
    17:00-21:00
    Laureyssens Jeroen
    D012 Gent Drabstraat
  • ACCORDEON
    din
    20:00-21:00
    Francken Bianca
    A005 Gent Poel
  • ACCORDEON
    woe
    10:30-16:30
    Francken Bianca
    A005 Gent Poel
  • ACCORDEON
    woe
    17:00-20:00
    Laureyssens Jeroen
    D012 Gent Drabstraat
  • ACCORDEON
    woe
    17:00-19:00
    Francken Bianca
    A005 Gent Poel
  • ACCORDEON
    woe
    19:00-21:00
    Francken Bianca
    A005 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M1
    din
    19:00-20:00
    Mandos Hein
    B104 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M1
    woe
    17:30-18:30
    De Wilde Katrien
    Drongen Hoofdschool
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M1
    woe
    19:00-20:00
    Bornauw Birgit
    D111 Gent Drabstraat
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M1
    woe
    20:00-21:00
    Mandos Hein
    B105 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M1
    don
    18:00-19:00
    Van Ael Lieven
    B104 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M1
    vri
    18:00-19:00
    Van den Bremt Clara
    B012 Evergem Hoofdschool
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M1
    zat
    10:00-11:00
    Desimpelaere Koen
    B105 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M2
    din
    18:00-19:00
    Bornauw Birgit
    D111 Gent Drabstraat
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M2
    din
    20:00-21:00
    Mandos Hein
    B104 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M2
    woe
    18:30-19:30
    De Wilde Katrien
    Drongen Hoofdschool
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M2
    woe
    19:00-20:00
    Mandos Hein
    B105 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M2
    don
    19:00-20:00
    Van Ael Lieven
    B104 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M2
    vri
    19:00-20:00
    Van den Bremt Clara
    B012 Evergem Hoofdschool
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M2
    zat
    11:00-12:00
    Desimpelaere Koen
    B105 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M3
    din
    19:00-20:00
    Bornauw Birgit
    D111 Gent Drabstraat
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M3
    woe
    18:00-19:00
    Mandos Hein
    B105 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M3
    woe
    19:30-20:30
    De Wilde Katrien
    Drongen Hoofdschool
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M3
    don
    20:00-21:00
    Van Ael Lieven
    B104 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M3
    vri
    17:00-18:00
    Van den Bremt Clara
    B012 Evergem Hoofdschool
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M3
    zat
    12:00-13:00
    Desimpelaere Koen
    B105 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M1 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    Vansieleghem Jelle
    B105 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M1 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    Van Ael Lieven
    B008 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M2 jongrn
    woe
    14:00-15:00
    Vansieleghem Jelle
    B105 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M2 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    Van Ael Lieven
    B008 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M3 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    Vansieleghem Jelle
    B105 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M3 jongrn
    woe
    18:00-19:00
    Van Ael Lieven
    B008 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M1 volwn
    maa
    18:00-19:00
    Desimpelaere Koen
    B105 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M1 volwn
    din
    19:00-20:00
    Debrabandere Patrick
    B105 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M2 volwn
    maa
    19:00-20:00
    Desimpelaere Koen
    B105 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M2 volwn
    din
    18:00-19:00
    Debrabandere Patrick
    B105 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M3 volwn
    maa
    20:00-21:00
    Desimpelaere Koen
    B105 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKCULTUUR M3 volwn
    din
    20:00-21:00
    Debrabandere Patrick
    B105 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIEKTHEORIE
    din
    17:00-21:00
    Vansieleghem Jelle
    B004 Gent Poel

    + muziektheorie

  • ALGEMENE MUZIEKTHEORIE
    woe
    18:00-21:00
    Vansieleghem Jelle
    B004 Gent Poel

    + muziektheorie

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING H1
    maa
    17:30-19:30
    Dewilde Johannes
    B101 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING H2+H3
    woe
    18:00-20:00
    Dewilde Johannes
    B101 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    maa
    15:45-18:15
    De Smet Hadewych
    Gent MS Voskenslaan
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    maa
    15:50-16:50
    De Wilde Katrien
    Sleidinge VBS Sleidinge

    + donderdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    maa
    16:00-17:30
    Dewilde Johannes
    B101 Gent Poel

    + dinsdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    maa
    16:00-17:00
    De Bruyne Jens
    Gent BS De Kleine Icarus

    + donderdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    maa
    17:00-18:00
    Denys Linde
    Oostakker De vogelzang

    +din

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    din
    15:30-16:45
    Van der Goten Isolde
    Gent JPS Acacia-Feniks

    + donderdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    din
    15:45-17:15
    Spelmans Renate
    Ertvelde BS De Regenboog

    + donderdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    din
    16:00-17:00
    Dewilde Johannes
    B101 Gent Poel

    + maandag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    din
    16:00-17:30
    Denys Linde
    Oostakker De vogelzang

    +maa

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    woe
    12:30-15:00
    Verhoeven Christiaan
    Evergem GBS Evergem
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    woe
    13:00-15:30
    De Smet Hadewych
    Gent De Lotus
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    woe
    13:00-15:30
    Moors Anja
    B104 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    don
    15:45-16:45
    Spelmans Renate
    Ertvelde BS De Regenboog

    + dinsdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    don
    15:50-17:20
    De Wilde Katrien
    Sleidinge VBS Sleidinge

    + maandag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    don
    16:00-18:30
    Verstuyft Astrid
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    don
    16:00-17:30
    De Bruyne Jens
    Gent BS De Kleine Icarus

    + maandag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    don
    16:45-18:00
    Van der Goten Isolde
    Gent JPS Acacia-Feniks

    + dinsdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    vri
    16:00-18:30
    Denys Linde
    B007 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 jongrn
    zat
    09:00-11:30
    Denys Linde
    B007 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 A jongrn
    din
    16:00-18:30
    De Bruyne Jens
    Drongen Hoofdschool
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 A jongrn
    woe
    13:30-15:00
    Van Holderbeke Geertrui
    B012 Evergem Hoofdschool

    + zaterdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 A jongrn
    zat
    08:30-09:30
    Van Holderbeke Geertrui
    B012 Evergem Hoofdschool

    + woensdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 B jongrn
    woe
    13:00-14:30
    De Wilde Katrien
    Drongen Hoofdschool

    + zaterdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 B jongrn
    zat
    11:30-12:30
    De Wilde Katrien
    Drongen Hoofdschool

    + woensdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 jongrn
    din
    15:45-18:15
    De Smet Hadewych
    Gent MS Voskenslaan
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 jongrn
    din
    15:45-17:15
    Van Hove Joeri
    Ertvelde BS De Regenboog

    + donderdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 jongrn
    din
    16:00-18:30
    Verstuyft Astrid
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 jongrn
    din
    16:45-18:00
    Van der Goten Isolde
    Gent JPS Acacia-Feniks

    + donderdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 jongrn
    woe
    13:00-14:30
    Dewilde Johannes
    B101 Gent Poel

    + vrijdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 jongrn
    woe
    15:00-17:30
    De Smet Hadewych
    Gent De Lotus
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 jongrn
    don
    15:30-16:45
    Van der Goten Isolde
    Gent JPS Acacia-Feniks

    + dinsdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 jongrn
    don
    15:45-16:45
    Van Hove Joeri
    Ertvelde BS De Regenboog

    + dinsdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 jongrn
    vri
    16:00-18:30
    De Smet Hadewych
    B105 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 jongrn
    vri
    16:00-17:00
    Dewilde Johannes
    B101 Gent Poel

    + woensdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 jongrn
    vri
    16:00-18:30
    Jelassi Sarah
    B102 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 jongrn
    zat
    09:00-11:30
    Vantieghem Veerle
    B102 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 A jongrn
    woe
    13:00-14:30
    De Bruyne Jens
    Drongen Hoofdschool

    + zaterdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 A jongrn
    woe
    16:30-19:00
    Van Holderbeke Geertrui
    B012 Evergem Hoofdschool
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 A jongrn
    zat
    11:30-12:30
    De Bruyne Jens
    Drongen Hoofdschool

    + woensdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 B jongrn
    woe
    15:00-16:30
    Van Holderbeke Geertrui
    B012 Evergem Hoofdschool

    + zaterdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 B jongrn
    woe
    16:00-17:00
    De Wilde Katrien
    Drongen Hoofdschool

    + zaterdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 B jongrn
    zat
    09:30-10:30
    Van Holderbeke Geertrui
    B012 Evergem Hoofdschool

    + woensdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 B jongrn
    zat
    10:00-11:30
    De Wilde Katrien
    Drongen Hoofdschool

    + woensdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 jongrn
    din
    16:45-18:15
    Spelmans Renate
    Ertvelde BS De Regenboog

    + donderdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 jongrn
    woe
    14:30-16:00
    De Bruyne Jens
    Drongen Hoofdschool

    + zaterdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 jongrn
    woe
    14:30-16:00
    Dewilde Johannes
    B101 Gent Poel

    + vrijdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 jongrn
    woe
    15:30-18:00
    Van der Goten Isolde
    Gent JPS Acacia-Feniks
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 jongrn
    don
    15:45-18:15
    De Smet Hadewych
    Gent MS Voskenslaan
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 jongrn
    don
    16:00-18:30
    Van Holderbeke Geertrui
    B008 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 jongrn
    don
    16:45-17:45
    Spelmans Renate
    Ertvelde BS De Regenboog

    + dinsdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 jongrn
    vri
    16:00-18:30
    Rogiest Simon
    B008 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 jongrn
    vri
    16:00-18:30
    Verhoeven Christiaan
    B002 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 jongrn
    vri
    17:00-18:00
    Dewilde Johannes
    B101 Gent Poel

    + woensdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 jongrn
    zat
    08:30-11:00
    Dewilde Johannes
    B104 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 jongrn
    zat
    09:00-10:00
    De Bruyne Jens
    Drongen Hoofdschool

    + woensdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 A jongrn
    zat
    10:30-13:00
    Van Holderbeke Geertrui
    C007 Evergem Hoofdschool
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 B jongrn
    woe
    15:30-18:00
    Verhoeven Christiaan
    B004 Evergem Hoofdschool
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L4 jongrn
    din
    16:45-18:15
    Van Hove Joeri
    Ertvelde BS De Regenboog

    + donderdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L4 jongrn
    din
    17:00-18:00
    Dewilde Johannes
    B101 Gent Poel

    + woensdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L4 jongrn
    woe
    13:00-15:30
    Van der Goten Isolde
    Gent JPS Acacia-Feniks
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L4 jongrn
    woe
    15:30-18:00
    De Geest David
    B007 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L4 jongrn
    woe
    16:30-18:00
    Dewilde Johannes
    B101 Gent Poel

    + dinsdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L4 jongrn
    don
    15:45-18:15
    Rogiest Simon
    Gent MS Voskenslaan
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L4 jongrn
    don
    16:45-17:45
    Van Hove Joeri
    Ertvelde BS De Regenboog

    + dinsdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L4 jongrn
    vri
    16:30-19:00
    Moreels Tine
    B104 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L4 A jongrn
    woe
    14:00-16:30
    Vantieghem Veerle
    B003 Evergem Hoofdschool
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L4 A jongrn
    woe
    16:00-17:30
    De Bruyne Jens
    Drongen Hoofdschool

    + zaterdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L4 A jongrn
    zat
    10:30-11:30
    De Bruyne Jens
    Drongen Hoofdschool

    + woensdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L4 B jongrn
    woe
    14:30-16:00
    De Wilde Katrien
    Drongen Hoofdschool

    + zaterdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L4 B jongrn
    zat
    09:00-10:00
    De Wilde Katrien
    Drongen Hoofdschool

    + woensdag

  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L4 B jongrn
    zat
    09:30-12:00
    Spelmans Renate
    B004 Evergem Hoofdschool
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING HG volwn
    din
    18:00-20:00
    Standaert Marie-Anne
    B007 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 volwn
    maa
    18:00-20:30
    De Bruyne Jens
    B104 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 volwn
    din
    19:30-22:00
    Verstuyft Astrid
    B102 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 volwn
    woe
    18:00-20:30
    De Bruyne Jens
    B104 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 volwn
    don
    18:30-21:00
    Spelmans Renate
    B101 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 volwn
    don
    19:00-21:30
    Van der Goten Isolde
    B008 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L1 volwn
    zat
    10:00-12:30
    Van der Goten Isolde
    B008 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 volwn
    maa
    18:00-20:30
    De Wilde Katrien
    B007 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 volwn
    woe
    19:00-21:30
    Vantieghem Veerle
    B102 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 volwn
    don
    18:30-21:00
    De Wilde Katrien
    B007 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L2 volwn
    zat
    09:30-12:00
    Debrabandere Patrick
    B101 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 volwn
    maa
    18:00-20:30
    Debrabandere Patrick
    B102 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 volwn
    din
    18:00-20:30
    Dewilde Johannes
    B101 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 volwn
    woe
    18:30-21:00
    De Geest David
    B007 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING L3 volwn
    don
    19:30-22:00
    Verstuyft Astrid
    B002 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING - THERAPEUTISCH AANGEPAST
    din
    12:30-14:30
    Van der Goten Isolde
    C102 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING - THERAPEUTISCH AANGEPAST
    din
    15:20-20:50
    Van Uytvanck Mieke
    Gent MPI De Oase
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING - THERAPEUTISCH AANGEPAST
    woe
    11:30-15:30
    Van Uytvanck Mieke
    B002 Gent Poel
  • ALGEMENE MUZIKALE VORMING - THERAPEUTISCH AANGEPAST
    zat
    13:00-14:00
    Van der Goten Isolde
    C102 Gent Poel
  • ALTVIOOL
    woe
    16:00-19:00
    Strauven Kaatje
    D100 Gent Drabstraat
  • AMV - REMEDIëRING
    din
    18:15-18:45
    Spelmans Renate
    Ertvelde BS De Regenboog
  • AMV - REMEDIëRING
    din
    19:00-19:30
    Verstuyft Astrid
    B102 Gent Poel
  • AMV - REMEDIëRING
    woe
    12:30-13:00
    De Bruyne Jens
    Drongen Hoofdschool
  • AMV - REMEDIëRING
    woe
    12:30-13:30
    Van Holderbeke Geertrui
    B012 Evergem Hoofdschool
  • AMV - REMEDIëRING
    woe
    12:30-13:00
    De Wilde Katrien
    Drongen Hoofdschool
  • AMV - REMEDIëRING
    woe
    15:30-17:00
    Moors Anja
    B104 Gent Poel
  • AMV - REMEDIëRING
    woe
    16:00-16:30
    Dewilde Johannes
    B101 Gent Poel
  • AMV - REMEDIëRING
    vri
    18:00-18:30
    Dewilde Johannes
    B101 Gent Poel
  • AMV - REMEDIëRING
    zat
    08:30-09:00
    De Wilde Katrien
    Drongen Hoofdschool
  • AMV - REMEDIëRING
    zat
    09:00-09:30
    Spelmans Renate
    B004 Evergem Hoofdschool
  • AMV - REMEDIëRING
    zat
    10:00-10:30
    De Bruyne Jens
    Drongen Hoofdschool
  • BANDONEON
    maa
    14:00-20:00
    Van der Weerden Simone
    B002 Gent Poel

    om de 14 dagen in afspraak met de leerkracht. neem contact met secretariaat

  • BAROKVIOOL
    maa
    14:30-16:30
    Cammaert Gisela
    D105 Gent Drabstraat
  • BASGITAAR
    maa
    17:00-22:00
    Ramon Wim
    D007 A Gent Drabstraat
  • BASGITAAR
    woe
    14:00-15:00
    Ramon Wim
    D007 A Gent Drabstraat
  • BASGITAAR
    woe
    16:00-20:00
    Ramon Wim
    D007 A Gent Drabstraat
  • BASGITAAR
    woe
    21:00-22:00
    Ramon Wim
    D007 A Gent Drabstraat
  • BASGITAAR
    don
    15:00-17:00
    Ramon Wim
    D007 A Gent Drabstraat
  • BASGITAAR HG volwn
    don
    19:00-21:00
    Ramon Wim
    D007 A Gent Drabstraat
  • BASTUBA
    din
    17:00-19:00
    Verleden Jeroen
    B004 Evergem Hoofdschool
  • BASTUBA
    woe
    18:00-20:00
    Verleden Jeroen
    D006 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK GITAAR
    maa
    16:00-18:00
    Roels Xavier
    D203 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK GITAAR
    maa
    19:00-20:00
    Roels Xavier
    D203 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK GITAAR
    maa
    21:00-22:00
    Roels Xavier
    D203 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK GITAAR
    din
    18:00-19:00
    Vervaeck Bart
    D103 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK GITAAR
    woe
    13:30-15:30
    Roels Xavier
    Drongen Hoofdschool
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK GITAAR
    woe
    14:00-15:00
    Lauret Edmund
    Drongen Hoofdschool
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK GITAAR
    woe
    16:00-17:00
    Roels Xavier
    D203 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK GITAAR
    woe
    17:00-18:00
    Lauret Edmund
    D103 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK GITAAR
    woe
    18:00-19:00
    Roels Xavier
    D203 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK GITAAR
    woe
    19:00-20:00
    Lauret Edmund
    D103 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK GITAAR
    woe
    20:00-21:00
    Roels Xavier
    D203 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK GITAAR
    don
    15:00-16:00
    Roels Xavier
    D203 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK GITAAR
    don
    17:00-20:00
    Roels Xavier
    D203 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK GITAAR
    don
    21:00-22:00
    Roels Xavier
    D203 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK TOETSEN
    maa
    17:00-22:00
    Heye Frank
    D104 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK TOETSEN
    maa
    17:00-18:00
    Engels Stijn
    B004 Gent Poel
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK TOETSEN
    maa
    18:00-19:00
    Mandos Hein
    C102 Gent Poel
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK TOETSEN
    din
    16:00-20:00
    Maes Marc
    D004 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK TOETSEN
    din
    20:00-21:00
    Engels Stijn
    D104 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK TOETSEN
    woe
    13:00-17:00
    Maes Marc
    D004 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK TOETSEN
    woe
    13:00-17:00
    Martens Kristof
    Drongen Hoofdschool
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK TOETSEN
    woe
    16:00-17:00
    Van den Bremt Clara
    Evergem Hoofdschool
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK TOETSEN
    woe
    16:00-19:00
    Heye Frank
    A004 Evergem Hoofdschool
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK TOETSEN
    woe
    17:30-20:30
    Martens Kristof
    Drongen Hoofdschool
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK TOETSEN
    woe
    20:30-21:30
    Heye Frank
    Drongen Hoofdschool

    Gerolfuskerk Drongen BP Orgel

  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK TOETSEN
    don
    16:00-18:00
    Van den Bremt Clara
    D110 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK TOETSEN
    don
    18:00-19:00
    Engels Stijn
    D104 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK TOETSEN
    don
    19:30-21:30
    Van den Bremt Clara
    D110 Gent Drabstraat
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK TOETSEN
    vri
    17:00-18:00
    Sabbe Johan
    C102 Gent Poel
  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK TOETSEN
    vri
    17:00-19:00
    Naessens Bart
    D003 Gent Drabstraat

    klavecimbel

  • BEGELEIDINGSPRAKTIJK TOETSEN jongrn
    woe
    15:00-16:00
    Sabbe Johan
    C102 Gent Poel
  • BIG BAND
    don
    20:00-22:00
    Standaert Marie-Anne
    C002 Gent Poel
  • BIG BAND
    zat
    11:00-13:00
    Standaert Marie-Anne
    C002 Gent Poel

    big band 2

  • BLOKFLUIT
    din
    15:30-16:30
    Laureys Patrick
    D003 Gent Drabstraat
  • BLOKFLUIT
    don
    15:30-16:30
    Laureys Patrick
    D003 Gent Drabstraat
  • BLOKFLUIT
    zat
    10:30-11:30
    Laureys Patrick
    D003 Gent Drabstraat
  • CELLO
    maa
    16:00-21:00
    Baert Lieven
    D006 Gent Drabstraat
  • CELLO
    din
    16:00-21:00
    Baert Lieven
    D006 Gent Drabstraat
  • CELLO
    woe
    13:00-18:00
    Baert Lieven
    D006 Gent Drabstraat
  • CELLO
    don
    16:00-21:00
    Baert Lieven
    D006 Gent Drabstraat
  • CELLO
    zat
    09:00-13:00
    Werbrouck Vincent
    D005 Gent Drabstraat
  • COMBO
    maa
    18:00-19:00
    Devos Joris
    D010 Gent Drabstraat
  • COMBO
    maa
    19:00-20:00
    Fleerakkers Ben
    D010 Gent Drabstraat
  • COMBO
    maa
    20:00-21:00
    Mandos Hein
    C102 Gent Poel
  • COMBO
    maa
    20:00-22:00
    Devos Joris
    D010 Gent Drabstraat
  • COMBO
    din
    17:00-19:00
    Engels Stijn
    D010 Gent Drabstraat
  • COMBO
    din
    19:00-21:00
    Vega Eduardo
    D010 Gent Drabstraat
  • COMBO
    din
    20:00-21:00
    Daese Sammy Lee
    C102 Gent Poel
  • COMBO
    din
    21:00-22:00
    Mandos Hein
    D010 Gent Drabstraat
  • COMBO
    woe
    15:00-16:00
    Ramon Wim
    D010 Gent Drabstraat
  • COMBO
    woe
    18:00-19:00
    Lauret Edmund
    D010 Gent Drabstraat
  • COMBO
    woe
    19:00-20:00
    Baert Jeroen
    D010 Gent Drabstraat
  • COMBO
    woe
    19:00-20:00
    Standaert Marie-Anne
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    woe
    19:00-22:00
    Sabbe Johan
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    woe
    20:00-21:00
    Baert Jeroen
    D005 Gent Drabstraat

    specifiek voor strijkers

  • COMBO
    woe
    20:00-22:00
    Vega Eduardo
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    woe
    20:00-21:00
    Ramon Wim
    D010 Gent Drabstraat
  • COMBO
    don
    16:00-17:00
    Standaert Marie-Anne
    C102 Gent Poel
  • COMBO
    don
    17:00-19:00
    Ramon Wim
    D010 Gent Drabstraat
  • COMBO
    don
    19:00-20:00
    Engels Stijn
    D010 Gent Drabstraat
  • COMBO
    don
    19:00-20:00
    Mandos Hein
    C102 Gent Poel
  • COMBO
    don
    21:00-22:00
    Verstaen Jan
    D010 Gent Drabstraat

    vervanging door Wim Ramon

  • COMBO
    don
    21:00-22:00
    Ramon Wim
    D010 Gent Drabstraat
  • COMBO jongrn
    maa
    17:00-18:00
    Devos Joris
    D010 Gent Drabstraat
  • COMBO jongrn
    woe
    15:00-16:00
    Standaert Marie-Anne
    C002 Gent Poel
  • COMBO jongrn
    woe
    16:00-17:00
    Vega Eduardo
    D010 Gent Drabstraat
  • COMBO jongrn
    woe
    17:00-18:00
    Sabbe Johan
    C102 Gent Poel
  • COMBO RITME SECTIE
    maa
    18:00-19:00
    Engels Stijn
    C002 Gent Poel
  • COMBO RITME SECTIE
    woe
    20:00-21:00
    Verstaen Jan
    D010 Gent Drabstraat

    vervanging door Wim Ramon

  • CONTRABAS
    din
    16:00-22:00
    De Boos Lisa
    D007 A Gent Drabstraat
  • CORNETTO
    don
    14:00-17:00
    Leicher Marleen
    B002 Gent Poel

    lesuren in afspraak met de leerkracht

  • DOEDELZAK
    din
    17:00-18:00
    Bornauw Birgit
    D111 Gent Drabstraat
  • DOEDELZAK
    din
    21:00-22:00
    Bornauw Birgit
    D111 Gent Drabstraat
  • DOEDELZAK
    woe
    16:00-18:00
    Bornauw Birgit
    D111 Gent Drabstraat
  • DOEDELZAK
    woe
    20:00-22:00
    Bornauw Birgit
    D111 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    maa
    15:00-17:00
    Van Esch Sylvie
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    maa
    18:00-19:00
    Van Esch Sylvie
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    maa
    20:00-21:00
    Van Esch Sylvie
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    din
    16:00-17:00
    Van Esch Sylvie
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    din
    18:00-20:00
    Daese Sammy Lee
    C102 Gent Poel
  • DWARSFLUIT
    din
    18:00-19:00
    Van Esch Sylvie
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    woe
    12:30-13:30
    Van Esch Sylvie
    B006B Drongen Hoofdschool
  • DWARSFLUIT
    woe
    14:30-15:30
    Van Esch Sylvie
    B006B Drongen Hoofdschool
  • DWARSFLUIT
    woe
    17:00-18:00
    Van Esch Sylvie
    B006B Drongen Hoofdschool
  • DWARSFLUIT
    woe
    18:00-19:00
    Daese Sammy Lee
    C102 Gent Poel
  • DWARSFLUIT
    vri
    15:00-17:00
    Van Esch Sylvie
    B003 Evergem Hoofdschool
  • DWARSFLUIT
    vri
    18:00-19:00
    Van Esch Sylvie
    B003 Evergem Hoofdschool
  • DWARSFLUIT
    vri
    20:00-21:00
    Van Esch Sylvie
    B003 Evergem Hoofdschool
  • ELEKTRISCHE GITAAR
    maa
    15:00-21:00
    Vervaeck Bart
    D103 Gent Drabstraat
  • ELEKTRISCHE GITAAR
    din
    15:00-19:00
    Vega Eduardo
    D112 Gent Drabstraat
  • ELEKTRISCHE GITAAR
    din
    15:00-18:00
    Vervaeck Bart
    D103 Gent Drabstraat
  • ELEKTRISCHE GITAAR
    din
    19:00-22:00
    Vervaeck Bart
    D103 Gent Drabstraat
  • ELEKTRISCHE GITAAR
    din
    21:00-22:00
    Vega Eduardo
    D112 Gent Drabstraat
  • ELEKTRISCHE GITAAR
    woe
    13:00-14:00
    Lauret Edmund
    Drongen Hoofdschool
  • ELEKTRISCHE GITAAR
    woe
    15:00-16:00
    Vega Eduardo
    D112 Gent Drabstraat
  • ELEKTRISCHE GITAAR
    woe
    18:00-20:00
    Vega Eduardo
    D112 Gent Drabstraat
  • ELEKTRISCHE GITAAR
    woe
    20:00-21:00
    Lauret Edmund
    D103 Gent Drabstraat
  • ELEKTRISCHE GITAAR
    don
    16:00-17:00
    Hellemans Marijke
    D010 Gent Drabstraat
  • ELEKTRISCHE GITAAR
    don
    17:00-20:00
    Vega Eduardo
    D112 Gent Drabstraat
  • ELEKTRISCHE GITAAR
    don
    17:00-21:00
    Lauret Edmund
    D103 Gent Drabstraat
  • ELEKTRISCHE GITAAR
    don
    21:00-22:00
    Hellemans Marijke
    D112 Gent Drabstraat
  • FAGOT
    din
    09:30-10:30
    Spelmans Renate
    B003 Gent Poel
  • FAGOT
    don
    21:00-22:00
    Spelmans Renate
    B101 Gent Poel
  • FAGOT
    vri
    16:00-17:00
    Spelmans Renate
    B004 Evergem Hoofdschool
  • FLUITENKOOR
    maa
    17:00-18:00
    Van Esch Sylvie
    D009 Gent Drabstraat

    samenspel

  • FLUITENKOOR
    din
    17:00-18:00
    Van Esch Sylvie
    D009 Gent Drabstraat

    samenspel

  • FLUITENKOOR
    woe
    13:30-14:30
    Van Esch Sylvie
    B006B Drongen Hoofdschool

    samenspel

  • FLUITENKOOR
    vri
    17:00-18:00
    Van Esch Sylvie
    B003 Evergem Hoofdschool

    middelbare graad

  • GITAAR
    maa
    15:00-16:00
    Roels Xavier
    D203 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    16:00-21:00
    Vermeulen Gert
    D201 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    16:00-22:00
    Minguez Ruben
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    18:00-19:00
    Roels Xavier
    D203 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    20:00-21:00
    Roels Xavier
    D203 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    15:30-20:30
    Lakatos Ilona
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    16:00-21:00
    De Schepper Thomas
    C006 Evergem Hoofdschool
  • GITAAR
    din
    16:30-19:30
    Casteele Marleen
    A004 Evergem Hoofdschool
  • GITAAR
    din
    17:00-21:00
    Knapen Jeroen
    D203 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    20:30-21:30
    Casteele Marleen
    A004 Evergem Hoofdschool
  • GITAAR
    woe
    12:30-18:30
    Minguez Ruben
    Drongen Hoofdschool
  • GITAAR
    woe
    12:30-16:30
    Vermeulen Gert
    Drongen Hoofdschool
  • GITAAR
    woe
    13:00-17:00
    De Schepper Thomas
    Ertvelde BS De Regenboog
  • GITAAR
    woe
    13:00-17:00
    Lakatos Ilona
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    14:00-16:00
    Massa Luciano
    Gent MS Voskenslaan
  • GITAAR
    woe
    14:30-17:30
    Casteele Marleen
    A004 Evergem Hoofdschool
  • GITAAR
    woe
    16:30-20:30
    Massa Luciano
    D201 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    17:00-18:00
    Roels Xavier
    D203 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    17:00-20:00
    Vermeulen Gert
    Drongen Hoofdschool
  • GITAAR
    woe
    17:30-19:30
    Lakatos Ilona
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    18:30-19:30
    Casteele Marleen
    A004 Evergem Hoofdschool
  • GITAAR
    woe
    18:45-20:45
    Minguez Ruben
    Drongen Hoofdschool
  • GITAAR
    woe
    19:00-20:00
    Roels Xavier
    D203 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    21:00-22:00
    Roels Xavier
    D203 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    16:00-18:00
    Massa Luciano
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    16:00-17:00
    Roels Xavier
    D203 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    17:00-18:00
    Hellemans Marijke
    D005 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    18:30-21:30
    Massa Luciano
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    19:00-21:00
    Hellemans Marijke
    D005 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    20:00-21:00
    Roels Xavier
    D203 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    vri
    15:45-18:45
    Minguez Ruben
    B006B Drongen Hoofdschool
  • GITAAR
    vri
    16:00-20:00
    Lakatos Ilona
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    vri
    17:00-20:00
    Casteele Marleen
    B009 Evergem Hoofdschool
  • GITAAR
    zat
    08:30-13:30
    Vermeulen Gert
    B009 Evergem Hoofdschool
  • GITAAR
    zat
    09:00-13:00
    Massa Luciano
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR kindrn
    maa
    15:30-17:00
    Hellemans Marijke
    Oostakker De vogelzang

    "gitaren: folkgitaar - elektrische gitaar - klassieke gitaar" lessen starten WOENSDAG 25/9 en 4/10. Vanaf dan steeds op maandag.

  • HARP
    din
    14:00-19:00
    Matthieu Lakshmi
    B003 Gent Poel
  • HARP
    din
    20:00-22:00
    Matthieu Lakshmi
    B003 Gent Poel
  • HARP
    woe
    12:30-18:30
    Szabo Martha
    B003 Gent Poel
  • HISTORISCHE CLARINET EN CHALUMEAU gevorderden
    maa
    10:00-11:00
    Poncin Jean-Philippe
    A005 Gent Poel
  • HOBO
    don
    14:30-17:30
    Dieraert Carola
    D101 Gent Drabstraat
  • HOORN
    maa
    17:30-20:30
    Clarysse Frank
    D012 Gent Drabstraat
  • HOORN kindrn
    maa
    16:00-17:00
    Clarysse Frank
    Oostakker De vogelzang
  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    maa
    19:00-20:00
    Van Esch Sylvie
    D009 Gent Drabstraat
  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    din
    19:00-20:00
    Van Esch Sylvie
    D009 Gent Drabstraat
  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    din
    19:00-20:00
    Matthieu Lakshmi
    B003 Gent Poel
  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    din
    19:30-21:30
    Laureys Patrick
    D003 Gent Drabstraat
  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    din
    19:30-20:30
    Casteele Marleen
    A004 Evergem Hoofdschool
  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    woe
    16:00-17:00
    Van Esch Sylvie
    Drongen Hoofdschool
  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    woe
    18:30-19:30
    Laureys Patrick
    Drongen Hoofdschool

    meer info via leerkracht

  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    woe
    19:30-20:30
    Laureys Patrick
    Drongen Hoofdschool

    trio's - meer info via leerkracht

  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    don
    18:30-19:30
    Laureys Patrick
    D003 Gent Drabstraat
  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    don
    19:30-20:30
    Laureys Patrick
    D003 Gent Drabstraat

    voor alle instrumenten en piano 4-handig

  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    vri
    16:00-20:00
    Baert Lieven
    D006 Gent Drabstraat

    Lieven Baert organiseert 5 projecten instrumentaal ensemble. Niet-wekelijkse lesmomenten vinden steeds plaats op vrijdagavond of zaterdagochtend. De lessen duren ofwel 1u of 2u. en hebben een variabel aanvangsuur. Meer info bij de leerkracht.

  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    vri
    19:00-20:00
    Van Esch Sylvie
    B003 Evergem Hoofdschool

    hogere graad

  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    zat
    09:00-13:00
    Baert Lieven
    D006 Gent Drabstraat

    Lieven Baert organiseert 5 projecten instrumentaal ensemble. Niet-wekelijkse lesmomenten vinden steeds plaats op vrijdagavond of zaterdagochtend. De lessen duren ofwel 1u of 2u. en hebben een variabel aanvangsuur. Meer info bij de leerkracht.

  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    zat
    09:30-10:30
    Laureys Patrick
    D003 Gent Drabstraat
  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE gevorderden
    woe
    20:00-23:00
    De Maeseneer Tim
    C002 Gent Poel

    Brassband Panta Rhei: werkvorm waar 30 kopers en 3 slagwerkers een repertorium instuderen in functie van concerten en wedstrijden. Engagement is een sterke vereiste en voldoening is een garantie! Bij interesse contact opnemen met de leerkracht.

  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE KOPER
    woe
    17:00-18:00
    Van Hove Joeri
    D007B Gent Drabstraat

    jeugdbrassband

  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE LIEDBEGELEIDING
    maa
    19:00-21:00
    Verhaegen Veerle
    D003 Gent Drabstraat
  • INSTRUMENTAAL ENSEMBLE/SAMENSPEL SLAGWERK
    din
    20:00-21:00
    Beerens Sven
    C003 Gent Poel
  • JAZZ ARRANGING
    woe
    20:00-21:00
    Verstaen Jan
    D117 Gent Drabstraat

    vervanging door Juan Carlos Rosquete

  • JEUGDKOOR
    zat
    12:00-13:00
    Dewilde Johannes
    (KAPEL) Gent Poel

    indien kapel bezet in B104

  • KINDERKOOR kindrn
    zat
    11:00-12:00
    Dewilde Johannes
    (KAPEL) Gent Poel

    indien kapel bezet in B104

  • KLARINET
    maa
    16:30-18:30
    Sierens Severine
    D100 Gent Drabstraat
  • KLARINET
    din
    16:00-18:00
    Sierens Severine
    B003 Evergem Hoofdschool
  • KLARINET
    din
    19:00-21:00
    Sierens Severine
    D100 Gent Drabstraat
  • KLARINET
    zat
    09:00-11:00
    Sierens Severine
    Drongen Hoofdschool
  • KLARINET/SAXOFOON
    don
    16:00-21:00
    Bossuyt Rik
    D009 Gent Drabstraat
  • KLAVECIMBEL
    vri
    15:00-17:00
    Naessens Bart
    D003 Gent Drabstraat
  • KOOR beginn. volwn.
    don
    18:30-19:30
    Debrabandere Patrick
    (KAPEL) Gent Poel

    REPERTOIREKOOR - 1 lesuur/week

  • KOOR gevord. volwn.
    don
    19:30-21:30
    Debrabandere Patrick
    (KAPEL) Gent Poel

    VOX MAGO |CONCERTKOOR

  • KOORDIRECTIE
    woe
    10:00-12:00
    Debrabandere Patrick
    B105 Gent Poel
  • KOORDIRECTIE
    don
    12:00-13:00
    Debrabandere Patrick
    B105 Gent Poel
  • KOPER
    maa
    17:00-18:00
    Van Hove Joeri
    Gent FS De Loods
  • KOPER
    maa
    17:00-19:00
    Fleerakkers Ben
    D011 Gent Drabstraat

    trombone

  • KOPER
    maa
    20:00-22:00
    Fleerakkers Ben
    D011 Gent Drabstraat

    trombone

  • KOPER
    din
    16:00-20:00
    Dobbelaere Lieven
    D011 Gent Drabstraat
  • KOPER
    din
    16:00-18:00
    Standaert Marie-Anne
    C104 Gent Poel
  • KOPER
    woe
    13:00-19:00
    De Maeseneer Tim
    D009 Gent Drabstraat

    ook saxhoorn

  • KOPER
    woe
    14:00-17:00
    Van Hove Joeri
    D007B Gent Drabstraat
  • KOPER
    woe
    14:00-15:00
    Standaert Marie-Anne
    C002 Gent Poel
  • KOPER
    woe
    16:00-19:00
    Standaert Marie-Anne
    C002 Gent Poel
  • KOPER
    woe
    18:00-20:00
    Van Hove Joeri
    D007B Gent Drabstraat
  • KOPER
    woe
    20:00-21:00
    Standaert Marie-Anne
    C003 Gent Poel
  • KOPER
    don
    16:00-19:00
    Dobbelaere Lieven
    D011 Gent Drabstraat
  • KOPER
    don
    17:00-20:00
    Standaert Marie-Anne
    C002 Gent Poel
  • KOPER
    don
    18:00-20:00
    Van Hove Joeri
    Ertvelde BS De Regenboog
  • KOPER
    vri
    16:00-20:00
    De Maeseneer Tim
    B104 Evergem Hoofdschool

    ook saxhoorn

  • KOPER
    vri
    16:00-19:00
    Dobbelaere Lieven
    Drongen Hoofdschool
  • KOPER
    zat
    10:00-11:00
    Standaert Marie-Anne
    C002 Gent Poel
  • KOPER kindrn
    woe
    12:30-13:30
    Van Hove Joeri
    Oostakker De vogelzang
  • KUNSTINITIATIE kindrn
    maa
    16:00-17:00
    Denys Linde
    Oostakker De vogelzang
  • KUNSTINITIATIE kindrn
    maa
    17:00-18:00
    Tauber Axelle
    B005 Gent Poel
  • KUNSTINITIATIE kindrn
    din
    16:00-17:00
    Tauber Axelle
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik
  • KUNSTINITIATIE kindrn
    woe
    14:00-16:00
    Couck Lisa
    Gent JPS Acacia-Feniks

    om de 2 weken

  • KUNSTINITIATIE kindrn
    woe
    14:45-15:45
    Ip Tinfa
    B010 Evergem Hoofdschool

    aansluitend dansinitiatie mogelijk!

  • KUNSTINITIATIE kindrn
    zat
    09:00-10:00
    Tauber Axelle
    Drongen Hoofdschool
  • KUNSTINITIATIE kindrn
    zat
    09:30-10:30
    Couck Lisa
    A005 Gent Poel

    aansluitend op dansinitiatie

  • KUNSTINITIATIE kindrn
    zat
    10:30-11:30
    Couck Lisa
    A005 Gent Poel

    aansluitend op dansinitiatie

  • KUNSTINITIATIE kindrn
    zat
    10:30-11:30
    Tauber Axelle
    A101 Gent Poel
  • LYRISCHE KUNST
    maa
    18:00-20:00
    De Prest Ann
    (KAPEL) Gent Poel
  • MUZIEKGESCHIEDENIS
    maa
    18:00-20:00
    Desmedt Elisabeth
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKGESCHIEDENIS
    maa
    20:00-22:00
    Desmedt Elisabeth
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKGESCHIEDENIS
    woe
    19:00-21:00
    Van Ael Lieven
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKPRODUCTIE
    woe
    14:00-16:00
    Devos Joris
    B004 Gent Poel

    1 x per maand

  • MUZIEKPRODUCTIE HG
    zat
    10:00-19:00
    Devos Joris
    B004 Gent Poel

    1 x per maand

  • MUZIEKPRODUCTIE HG
    zon
    10:00-19:00
    Devos Joris
    B004 Gent Poel

    1 x per maand

  • MUZIEKPRODUCTIE MG
    maa
    16:00-17:00
    Devos Joris
    B004 Gent Poel
  • MUZIEKPRODUCTIE MG
    maa
    19:00-20:00
    Devos Joris
    B004 Gent Poel
  • MUZIEKPRODUCTIE MG
    don
    16:00-22:00
    Devos Joris
    B004 Gent Poel
  • NATUURHOORN
    don
    19:00-20:00
    Billiet Jeroen
    B003 Gent Poel

    2 wekelijks

  • NATUURHOORN
    don
    20:00-21:00
    Billiet Jeroen
    A003 Gent Poel

    2 wekelijks

  • NATUURTROMPET gevorderden
    woe
    18:30-20:30
    Kintaert Sander
    B002 Gent Poel

    om de 14 dagen

  • ORGEL
    maa
    14:45-16:45
    Heye Frank
    Gent Poel

    St Jozefkerk

  • ORGEL
    woe
    19:30-20:30
    Heye Frank
    Drongen Hoofdschool

    Gerolfuskerk - Drongen

  • PIANO
    maa
    14:00-19:00
    Steyaert Marian
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    14:00-15:00
    Aertssen Jan
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    15:00-20:00
    Van der Plaetsen Lieve
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    15:00-19:00
    Verhaegen Veerle
    D003 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    15:00-16:00
    Medinilla Elisa
    D005 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    16:00-22:00
    VandeVondele Karel
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    16:00-21:00
    Geiregat Hilde
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    16:00-21:00
    Medinilla Elisa
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    16:00-22:00
    Proot Stephanie
    A102 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    16:00-19:00
    Aertssen Jan
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    20:00-22:00
    Aertssen Jan
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    din
    15:00-20:00
    Van der Plaetsen Lieve
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    din
    15:00-22:00
    Deflo Elly
    A102 Gent Poel
  • PIANO
    din
    15:00-19:00
    Aertssen Jan
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    din
    15:30-21:30
    Ryckaert Annick
    A004 Evergem Hoofdschool
  • PIANO
    din
    16:00-20:00
    Verhaegen Veerle
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    din
    16:00-21:00
    Ryngaert Lutgart
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    din
    16:00-18:00
    Van den Bremt Clara
    B011 Evergem Hoofdschool
  • PIANO
    din
    18:15-21:15
    Van den Bremt Clara
    B011 Evergem Hoofdschool
  • PIANO
    din
    20:00-22:00
    Aertssen Jan
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    12:00-15:00
    Van der Schueren Tom
    Ertvelde BS De Regenboog
  • PIANO
    woe
    12:00-16:00
    Van den Bremt Clara
    B011 Evergem Hoofdschool
  • PIANO
    woe
    12:30-14:30
    Ryngaert Lutgart
    Drongen Hoofdschool
  • PIANO
    woe
    12:30-14:30
    Ryckaert Annick
    B010 Evergem Hoofdschool
  • PIANO
    woe
    13:00-18:00
    Verhaegen Veerle
    D003 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    13:00-15:00
    Aertssen Jan
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    13:00-15:00
    VandeVondele Karel
    A004 Evergem Hoofdschool
  • PIANO
    woe
    13:30-18:30
    Medinilla Elisa
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    13:30-17:30
    Deflo Elly
    A102 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    13:30-18:30
    Geiregat Hilde
    Drongen Hoofdschool
  • PIANO
    woe
    15:00-18:00
    Ryngaert Lutgart
    Drongen Hoofdschool
  • PIANO
    woe
    16:00-20:00
    VandeVondele Karel
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    18:00-20:00
    Deflo Elly
    A102 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    18:00-22:00
    Aertssen Jan
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    18:30-20:30
    Ryngaert Lutgart
    Drongen Hoofdschool
  • PIANO
    woe
    19:00-21:00
    Medinilla Elisa
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    don
    15:00-21:00
    Deflo Elly
    A102 Gent Poel
  • PIANO
    don
    15:00-21:00
    Steyaert Marian
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    don
    15:00-20:00
    Proot Stephanie
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    don
    16:00-22:00
    Ryckaert Annick
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    don
    18:30-19:30
    Van den Bremt Clara
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    don
    19:00-22:00
    Broeckaert Colette
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    vri
    15:00-20:00
    Van der Plaetsen Lieve
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    vri
    15:00-18:00
    Geiregat Hilde
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    vri
    15:00-20:00
    Proot Stephanie
    A102 Gent Poel
  • PIANO
    vri
    16:00-20:00
    Broeckaert Colette
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    vri
    16:00-19:00
    Ryngaert Lutgart
    Drongen Hoofdschool
  • PIANO
    vri
    16:00-17:00
    Van den Bremt Clara
    A004 Evergem Hoofdschool
  • PIANO
    vri
    16:00-21:00
    Wyffels Annelies
    B010 Evergem Hoofdschool
  • PIANO
    vri
    20:00-21:00
    Van den Bremt Clara
    A004 Evergem Hoofdschool
  • PIANO
    zat
    08:00-14:00
    Ryckaert Annick
    Drongen Hoofdschool
  • PIANO
    zat
    08:30-13:30
    Ryngaert Lutgart
    Drongen Hoofdschool
  • PIANO
    zat
    09:00-14:00
    Verhaegen Veerle
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    zat
    09:00-13:00
    Geiregat Hilde
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    zat
    09:00-14:00
    Broeckaert Colette
    A003 Gent Poel
  • PIANO L2 kindrn
    woe
    12:00-13:00
    Medinilla Elisa
    Gent MS Voskenslaan

    enkel leerlingen L2!

  • PIANO/KEYBOARD
    maa
    17:00-18:00
    Mandos Hein
    C102 Gent Poel
  • PIANO/KEYBOARD
    maa
    19:00-22:00
    Engels Stijn
    A101 Gent Poel
  • PIANO/KEYBOARD
    maa
    19:00-20:00
    Mandos Hein
    C102 Gent Poel
  • PIANO/KEYBOARD
    din
    16:00-17:00
    Engels Stijn
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO/KEYBOARD
    din
    17:00-19:00
    Mandos Hein
    B104 Gent Poel
  • PIANO/KEYBOARD
    din
    19:00-20:00
    Engels Stijn
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO/KEYBOARD
    din
    21:00-22:00
    Engels Stijn
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO/KEYBOARD
    woe
    15:00-21:00
    Mendoza Christian
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO/KEYBOARD
    woe
    16:00-17:00
    Sabbe Johan
    C102 Gent Poel
  • PIANO/KEYBOARD
    woe
    16:00-18:00
    Mandos Hein
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO/KEYBOARD
    woe
    21:00-22:00
    Mandos Hein
    B105 Gent Poel
  • PIANO/KEYBOARD
    don
    13:00-16:00
    Sabbe Johan
    A005 Gent Poel
  • PIANO/KEYBOARD
    don
    16:00-19:00
    Mandos Hein
    A004 Gent Poel
  • PIANO/KEYBOARD
    don
    17:00-19:00
    Sabbe Johan
    A005 Gent Poel
  • PIANO/KEYBOARD
    don
    17:00-18:00
    Engels Stijn
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO/KEYBOARD
    don
    20:00-22:00
    Engels Stijn
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO/KEYBOARD
    don
    20:00-22:00
    Mandos Hein
    A004 Gent Poel
  • PIANO/KEYBOARD
    don
    21:00-22:00
    Sabbe Johan
    A005 Gent Poel
  • PIANO/KEYBOARD
    vri
    16:00-17:00
    Sabbe Johan
    A101 Gent Poel
  • PIANO/KEYBOARD
    vri
    18:00-19:00
    Sabbe Johan
    A101 Gent Poel
  • SAMENSPEL
    din
    18:00-20:00
    Vercauteren Naomi
    D005 Gent Drabstraat
  • SAMENSPEL
    din
    18:00-19:00
    Van Den Eynde Hadewych
    Gent Goeste Majeur

    Reinaertstraat Gent

  • SAMENSPEL
    din
    20:00-21:00
    Bornauw Birgit
    D111 Gent Drabstraat
  • SAMENSPEL
    woe
    16:00-17:00
    Beerens Sven
    Slagwerklokaal Evergem Hoofdschool
  • SAMENSPEL
    woe
    18:00-19:00
    Bornauw Birgit
    D111 Gent Drabstraat
  • SAMENSPEL - INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    maa
    19:00-21:00
    Van Esch Inge
    D005 Gent Drabstraat
  • SAMENSPEL - INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    din
    16:30-19:30
    Laureys Patrick
    D003 Gent Drabstraat

    voor alle instrumenten en piano 4-handig

  • SAMENSPEL - INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    din
    18:30-19:30
    Van Esch Inge
    B009 Evergem Hoofdschool
  • SAMENSPEL - INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    woe
    12:30-14:30
    Van Esch Inge
    D005 Gent Drabstraat
  • SAMENSPEL - INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    woe
    13:30-18:30
    Laureys Patrick
    Drongen Hoofdschool
  • SAMENSPEL - INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    woe
    15:30-16:30
    Van Esch Inge
    D005 Gent Drabstraat
  • SAMENSPEL - INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    woe
    17:00-18:00
    Van Esch Inge
    D005 Gent Drabstraat
  • SAMENSPEL - INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    woe
    19:30-21:30
    Minten Raf
    D108 Gent Drabstraat

    saxofoon

  • SAMENSPEL - INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    woe
    20:00-21:00
    Deflo Elly
    A102 Gent Poel

    piano 4-handig

  • SAMENSPEL - INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    don
    16:30-18:30
    Laureys Patrick
    D003 Gent Drabstraat

    voor alle instrumenten en piano 4-handig

  • SAMENSPEL - INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    don
    17:30-18:30
    Dieraert Carola
    D101 Gent Drabstraat

    blazers

  • SAMENSPEL - INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    vri
    16:00-21:00
    Van Esch Inge
    B011 Evergem Hoofdschool
  • SAMENSPEL - INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    vri
    17:00-19:00
    Van Hove Joeri
    D001 Evergem Hoofdschool

    GEJO- Groot Evergems Jeugd-Orkest

  • SAMENSPEL - INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
    zat
    11:30-13:30
    Laureys Patrick
    D003 Gent Drabstraat

    voor alle instrumenten en piano 4-handig

  • SAMENSPEL ACCORDEON
    din
    19:00-20:00
    Francken Bianca
    A005 Gent Poel
  • SAMENSPEL BLAZERS
    maa
    19:30-20:30
    Sierens Severine
    Evergem Fanfare Wippelgem

    samenspel alle koper en houtblazers en slagwerk

  • SAMENSPEL BLAZERS
    woe
    20:00-21:00
    Dobbelaere Lieven
    Gentbrugge Harmonie Gentbrugge
  • SAMENSPEL BLAZERS
    zon
    10:00-11:00
    Van Hove Joeri
    B004 Evergem Hoofdschool

    Harmonie G. Duijck

  • SAMENSPEL GITAAR
    woe
    17:30-18:30
    Casteele Marleen
    A004 Evergem Hoofdschool
  • SAMENSPEL GITAAR jongrn
    don
    18:00-19:00
    Hellemans Marijke
    D005 Gent Drabstraat
  • SAMENSPEL GITAAR volwn
    vri
    19:00-20:00
    Minguez Ruben
    (KAPEL) Gent Poel
  • SAMENSPEL HARP
    woe
    18:30-19:30
    Szabo Martha
    B003 Gent Poel
  • SAMENSPEL PIANO
    din
    19:00-20:00
    Aertssen Jan
    D110 Gent Drabstraat

    4-handig piano

  • SAMENSPEL PIANO M1
    woe
    16:00-17:00
    Aertssen Jan
    D110 Gent Drabstraat
  • SAMENSPEL PIANO M2+M3
    woe
    15:00-16:00
    Aertssen Jan
    D110 Gent Drabstraat

    4-handig piano

  • SAMENSPEL PIANO MG+HG
    maa
    19:00-20:00
    Aertssen Jan
    D110 Gent Drabstraat

    4-handig piano

  • SAXOFOON
    maa
    15:00-20:00
    Minten Raf
    D101 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    maa
    16:30-18:30
    Verstaen Jan
    D117 Gent Drabstraat

    vervanging door Alec Lagrange

  • SAXOFOON
    maa
    19:00-22:00
    Verstaen Jan
    D117 Gent Drabstraat

    vervanging door Alec Lagrange

  • SAXOFOON
    din
    14:00-21:00
    Pellens Hendrik
    D101 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    din
    15:30-20:30
    Pellens Pieter
    B104 Evergem Hoofdschool
  • SAXOFOON
    din
    17:00-22:00
    Thys Joachim
    D117 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    woe
    13:00-17:00
    Pellens Pieter
    Drongen Hoofdschool
  • SAXOFOON
    woe
    15:00-18:00
    Minten Raf
    Drongen Hoofdschool
  • SAXOFOON
    woe
    17:00-20:00
    Verstaen Jan
    D117 Gent Drabstraat

    vervanging door Juan Carlos Rosquete

  • SAXOFOON
    woe
    18:00-22:00
    Pellens Pieter
    D101 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    woe
    18:30-19:30
    Minten Raf
    D108 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    don
    16:00-21:00
    Pellens Pieter
    D012 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    don
    17:00-21:00
    Verstaen Jan
    D117 Gent Drabstraat

    vervanging door Alec Lagrange

  • SAXOFOON
    zat
    08:30-13:30
    Minten Raf
    D101 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK
    maa
    16:30-19:30
    Beerens Sven
    C003 Gent Poel
  • SLAGWERK
    din
    15:00-18:00
    Callens Jonathan
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    din
    16:00-19:00
    Beerens Sven
    C003 Gent Poel
  • SLAGWERK
    din
    16:00-17:00
    Decraene Simon
    Gent MPI De Oase
  • SLAGWERK
    din
    18:30-20:30
    Decraene Simon
    Ertvelde BS De Regenboog
  • SLAGWERK
    din
    19:00-22:00
    Callens Jonathan
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    din
    19:00-20:00
    Beerens Sven
    C003 Gent Poel
  • SLAGWERK
    din
    21:00-22:00
    Beerens Sven
    C003 Gent Poel
  • SLAGWERK
    woe
    13:00-19:00
    Beerens Sven
    Slagwerklokaal Evergem Hoofdschool
  • SLAGWERK
    woe
    13:00-16:00
    Callens Jonathan
    C003 Gent Poel
  • SLAGWERK
    woe
    14:00-18:00
    Decraene Simon
    Drongen Hoofdschool
  • SLAGWERK
    don
    15:00-22:00
    Dhaene Ronald
    C003 Gent Poel
  • SLAGWERK
    vri
    16:30-18:30
    Decraene Simon
    C003 Gent Poel
  • SLAGWERK
    zat
    09:00-13:00
    Dhaene Ronald
    C003 Gent Poel
  • SLAGWERK kindrn
    maa
    16:00-17:00
    Decraene Simon
    Oostakker De vogelzang
  • SOUNDPAINTING beginners
    don
    20:00-21:00
    Sabbe Johan
    A005 Gent Poel
  • SOUNDPAINTING gevorderden
    don
    19:00-20:00
    Sabbe Johan
    A005 Gent Poel
  • TROMBONE
    maa
    20:00-22:00
    Fleerakkers Ben
    D011 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    maa
    15:00-22:00
    De Geyter Mieke
    D109 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    maa
    16:00-19:00
    Van Esch Inge
    D005 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    maa
    16:30-20:30
    Cammaert Gisela
    D105 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    din
    15:30-19:30
    De Geyter Mieke
    D109 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    din
    15:30-18:30
    Van Esch Inge
    B009 Evergem Hoofdschool
  • VIOOL
    din
    16:00-18:00
    Vercauteren Naomi
    D005 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    din
    16:30-18:30
    Cammaert Gisela
    Gent De Lotus
  • VIOOL
    din
    20:00-22:00
    Vercauteren Naomi
    D005 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    woe
    12:00-19:00
    De Geyter Mieke
    D109 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    woe
    14:30-15:30
    Van Esch Inge
    D005 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    woe
    15:00-18:00
    Baert Jeroen
    D011 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    woe
    17:30-20:30
    Stepman Brigitte
    Drongen Hoofdschool
  • VIOOL
    woe
    18:00-19:00
    Baert Jeroen
    D011 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    woe
    18:00-19:00
    Van Esch Inge
    D005 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    don
    15:30-19:30
    De Geyter Mieke
    D109 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    zat
    08:30-12:30
    Stepman Brigitte
    Drongen Hoofdschool
  • VIOOL/ALTVIOOL kindrn
    maa
    16:00-17:00
    Strauven Kaatje
    Oostakker De vogelzang
  • VOCAAL ENSEMBLE
    din
    20:00-21:00
    Colman Jimmy
    D108 Gent Drabstraat

    enkel MG

  • VOCAAL ENSEMBLE
    din
    20:00-21:00
    Anseeuw Mieke
    D000 Gent Drabstraat
  • VOCAAL ENSEMBLE
    woe
    20:00-21:00
    Leysen Emilie
    D105 Gent Drabstraat

    enkel HG

  • ZANG
    din
    16:00-22:00
    Marquez Paola
    D105 Gent Drabstraat

    jazz/latin

  • ZANG
    din
    16:00-20:00
    Colman Jimmy
    D108 Gent Drabstraat

    pop/jazz

  • ZANG
    din
    18:00-22:00
    Noppe An-Sofie
    D201 Gent Drabstraat

    om de 14 dagen - verdere afspraken met de leerkracht vanaf september 2016

  • ZANG
    din
    21:00-22:00
    Colman Jimmy
    D108 Gent Drabstraat

    pop/jazz

  • ZANG
    woe
    13:00-17:00
    Marquez Paola
    D105 Gent Drabstraat

    jazz/latin

  • ZANG
    woe
    17:00-20:00
    Leysen Emilie
    D105 Gent Drabstraat

    jazz/pop

  • ZANG
    woe
    21:00-22:00
    Leysen Emilie
    D105 Gent Drabstraat
  • ZANG
    don
    16:00-22:00
    Marquez Paola
    D105 Gent Drabstraat

    jazz/latin

  • ZANG/STEMVORMING
    maa
    10:00-12:00
    De Prest Ann
    A101 Gent Poel
  • ZANG/STEMVORMING
    maa
    15:00-22:00
    Maes Helena
    D000 Gent Drabstraat
  • ZANG/STEMVORMING
    maa
    17:00-18:00
    De Prest Ann
    D007B Gent Drabstraat
  • ZANG/STEMVORMING
    maa
    20:00-22:00
    De Prest Ann
    D007B Gent Drabstraat
  • ZANG/STEMVORMING
    maa
    21:00-22:00
    Debrabandere Patrick
    B102 Gent Poel
  • ZANG/STEMVORMING
    din
    15:00-21:00
    Maes Helena
    D007B Gent Drabstraat
  • ZANG/STEMVORMING
    din
    17:00-20:00
    Anseeuw Mieke
    D000 Gent Drabstraat
  • ZANG/STEMVORMING
    din
    21:00-22:00
    Anseeuw Mieke
    D000 Gent Drabstraat
  • ZANG/STEMVORMING
    woe
    13:00-15:00
    De Prest Ann
    B104 Evergem Hoofdschool
  • ZANG/STEMVORMING
    woe
    16:00-19:00
    De Prest Ann
    A101 Gent Poel
  • ZANG/STEMVORMING
    woe
    17:00-22:00
    Anseeuw Mieke
    D000 Gent Drabstraat
  • ZANG/STEMVORMING
    don
    09:00-11:00
    Debrabandere Patrick
    B105 Gent Poel
  • ZANG/STEMVORMING
    don
    15:00-21:00
    Maes Helena
    D007B Gent Drabstraat
  • ZANG/STEMVORMING
    don
    16:00-18:00
    Debrabandere Patrick
    B105 Gent Poel
  • ZANG/STEMVORMING
    don
    17:00-19:00
    Anseeuw Mieke
    D000 Gent Drabstraat
  • ZANG/STEMVORMING
    zat
    10:00-13:00
    Maes Helena
    D007B Gent Drabstraat
  • ALGEMENE VERBALE VORMING - SPREEK- EN SPEELPLEZIER L1+L2 jongrn
    woe
    12:40-13:40
    Maris Hilde
    Gent De Muze
  • ALGEMENE VERBALE VORMING - SPREEK- EN SPEELPLEZIER L1+L2 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    Decock Lina
    D002 Gent Drabstraat
  • ALGEMENE VERBALE VORMING - SPREEK- EN SPEELPLEZIER L1+L2 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    Van Lancker El
    C006 Evergem Hoofdschool
  • ALGEMENE VERBALE VORMING - SPREEK- EN SPEELPLEZIER L1+L2 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    Maris Hilde
    Drongen Hoofdschool
  • ALGEMENE VERBALE VORMING - SPREEK- EN SPEELPLEZIER L3+L4 jongrn
    woe
    13:40-14:40
    Maris Hilde
    Gent De Muze
  • ALGEMENE VERBALE VORMING - SPREEK- EN SPEELPLEZIER L3+L4 jongrn
    woe
    14:00-15:00
    Van Lancker El
    C006 Evergem Hoofdschool
  • ALGEMENE VERBALE VORMING - SPREEK- EN SPEELPLEZIER L3+L4 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    Decock Lina
    D002 Gent Drabstraat
  • ALGEMENE VERBALE VORMING - SPREEK- EN SPEELPLEZIER L3+L4 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    Maris Hilde
    Drongen Hoofdschool
  • DRAMA
    woe
    13:00-14:00
    Decock Lina
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMA M1
    vri
    17:00-18:00
    Van Lancker El
    C006 Evergem Hoofdschool
  • DRAMA M2
    vri
    19:00-20:00
    Van Lancker El
    C006 Evergem Hoofdschool
  • DRAMA MG
    zat
    10:00-11:00
    Van Lancker El
    Drongen Hoofdschool
  • REPERTOIRESTUDIE WOORDKUNST
    woe
    17:00-18:00
    De Visscher Karen
    B005 Gent Poel
  • REPERTOIRESTUDIE WOORDKUNST
    don
    21:00-22:00
    De Visscher Karen
    B005 Gent Poel
  • REPERTOIRESTUDIE WOORDKUNST
    vri
    21:00-22:00
    Van Lancker El
    C006 Evergem Hoofdschool
  • TONEEL
    maa
    20:00-21:00
    Decock Lina
    D002 Gent Drabstraat
  • TONEEL
    maa
    21:00-22:00
    Decock Lina
    D002 Gent Drabstraat
  • TONEEL
    din
    20:00-21:00
    De Visscher Karen
    B005 Gent Poel
  • TONEEL
    din
    21:00-22:00
    De Visscher Karen
    B005 Gent Poel
  • TONEEL
    woe
    20:00-21:00
    De Visscher Karen
    B005 Gent Poel
  • TONEEL
    woe
    21:00-22:00
    De Visscher Karen
    B005 Gent Poel
  • TONEEL
    don
    17:00-18:00
    De Visscher Karen
    B005 Gent Poel
  • TONEEL
    don
    18:00-19:00
    De Visscher Karen
    B005 Gent Poel
  • TONEEL MG
    woe
    19:00-20:00
    Van Lancker El
    C006 Evergem Hoofdschool
  • TONEEL jongrn
    zat
    09:00-11:00
    Decock Lina
    D002 Gent Drabstraat
  • VERBALE VORMING - SPREEK- EN SPEELPLEZIER
    maa
    19:00-20:00
    Decock Lina
    D002 Gent Drabstraat
  • VERBALE VORMING - SPREEK- EN SPEELPLEZIER
    din
    17:00-18:00
    De Visscher Karen
    B005 Gent Poel

    anderstaligen

  • VERBALE VORMING - SPREEK- EN SPEELPLEZIER
    din
    19:00-20:00
    De Visscher Karen
    B005 Gent Poel
  • VERBALE VORMING - SPREEK- EN SPEELPLEZIER
    woe
    19:00-20:00
    De Visscher Karen
    B005 Gent Poel
  • VERBALE VORMING - SPREEK- EN SPEELPLEZIER
    don
    19:00-20:00
    De Visscher Karen
    B005 Gent Poel
  • VOORDRACHT
    din
    19:00-20:00
    Decock Lina
    D002 Gent Drabstraat
  • VOORDRACHT
    din
    20:00-22:00
    Decock Lina
    D002 Gent Drabstraat
  • VOORDRACHT
    woe
    14:00-15:00
    Decock Lina
    D002 Gent Drabstraat
  • VOORDRACHT
    zat
    11:00-13:00
    Decock Lina
    D002 Gent Drabstraat
  • VOORDRACHT HG
    woe
    20:00-21:00
    Van Lancker El
    C006 Evergem Hoofdschool
  • VOORDRACHT HG
    vri
    20:00-21:00
    Van Lancker El
    C006 Evergem Hoofdschool
  • VOORDRACHT HG
    zat
    12:00-13:00
    Van Lancker El
    Drongen Hoofdschool
  • VOORDRACHT HG
    zat
    13:00-14:00
    Van Lancker El
    Drongen Hoofdschool
  • VOORDRACHT M3
    woe
    17:00-19:00
    Decock Lina
    D002 Gent Drabstraat
  • VOORDRACHT MG
    woe
    16:00-17:00
    Van Lancker El
    C006 Evergem Hoofdschool
  • VOORDRACHT MG
    woe
    17:00-18:00
    Van Lancker El
    C006 Evergem Hoofdschool
  • VOORDRACHT MG
    woe
    18:00-19:00
    Van Lancker El
    C006 Evergem Hoofdschool
  • VOORDRACHT MG
    vri
    16:00-17:00
    Van Lancker El
    C006 Evergem Hoofdschool
  • VOORDRACHT MG
    vri
    18:00-19:00
    Van Lancker El
    C006 Evergem Hoofdschool
  • VOORDRACHT MG
    zat
    11:00-12:00
    Van Lancker El
    Drongen Hoofdschool
  • VOORDRACHT volwn
    woe
    20:00-21:00
    Decock Lina
    D002 Gent Drabstraat
  • VOORDRACHT volwn
    woe
    21:00-22:00
    Decock Lina
    D002 Gent Drabstraat
  • WELSPREKENDHEID
    maa
    17:00-19:00
    Decock Lina
    D002 Gent Drabstraat

    volzet van 18u tot 19u

  • WELSPREKENDHEID
    din
    18:00-19:00
    De Visscher Karen
    B005 Gent Poel

    anderstaligen

  • WELSPREKENDHEID
    woe
    18:00-19:00
    De Visscher Karen
    B005 Gent Poel
  • WELSPREKENDHEID
    don
    20:00-21:00
    De Visscher Karen
    B005 Gent Poel

Deeltijds kunstonderwijs in het hartje van Gent, met afdelingen in Evergem en Drongen. Wij bieden opleidingen in muziek, woord en dans.

academie gent

Contact