Klassieke muziek
Vak
Dag
Uur
Leraar
Locatie
  • woe
    17:00-21:00
    Bianca FRANCKEN
    A005 Gent Poel
  • din
    16:00-19:00
    Bianca FRANCKEN
    A005 Gent Poel
  • din
    20:00-21:00
    Bianca FRANCKEN
    A005 Gent Poel
  • woe
    10:30-16:30
    Bianca FRANCKEN
    A005 Gent Poel
  • woe
    17:00-20:00
    Kaatje STRAUVEN
    D100 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-17:00
    Jeroen VERLEDEN
    D007 A Gent Drabstraat
  • din
    17:00-18:00
    Jeroen VERLEDEN
    B004 Evergem Hoofdschool
  • maa
    16:00-17:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • woe
    21:00-22:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • don
    19:00-20:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • don
    21:00-22:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • maa
    19:00-20:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • maa
    21:00-22:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • woe
    13:30-15:30
    Xavier ROELS
    Drongen Hoofdschool
  • din
    16:00-20:00
    Marc MAES
    D004 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-17:00
    Marc MAES
    D004 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-17:00
    Kristof MARTENS
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    17:30-20:30
    Kristof MARTENS
    Drongen Hoofdschool
  • don
    16:00-18:00
    Clara VAN DEN BREMT
    D110 Gent Drabstraat
  • don
    19:30-21:30
    Clara VAN DEN BREMT
    D110 Gent Drabstraat
  • vri
    16:00-19:00
    Lucie DE LEY
    A005 Gent Poel

    3e en 4e graad

  • zat
    09:30-10:30
    Clara VAN DEN BREMT
    Evergem Hoofdschool
  • maa
    17:00-22:00
    Frank HEYE
    D104 Gent Drabstraat
  • woe
    16:00-19:00
    Frank HEYE
    A004 Evergem Hoofdschool
  • woe
    20:30-21:30
    Frank HEYE
    Drongen Hoofdschool

    Gerolfuskerk Drongen BP Orgel

  • vri
    17:00-19:00
    Bart NAESSENS
    D003 Gent Drabstraat

    klavecimbel

  • din
    15:30-16:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • don
    15:30-16:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • zat
    10:30-11:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-20:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-20:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat
  • vri
    17:00-18:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-21:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-18:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat
  • zat
    09:00-13:00
    Vincent WERBROUCK
    D005 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-22:00
    Lisa DE BOOS
    D007 A Gent Drabstraat
  • maa
    18:00-21:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • woe
    15:00-16:00
    Sylvie VAN ESCH
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    18:00-19:00
    Sylvie VAN ESCH
    Drongen Hoofdschool
  • vri
    19:00-21:00
    Sylvie VAN ESCH
    B009 Evergem Hoofdschool
  • maa
    15:00-17:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-17:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • din
    18:00-21:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • vri
    15:00-17:00
    Sylvie VAN ESCH
    B009 Evergem Hoofdschool
  • don
    09:30-10:30
    Renate SPELMANS
    B003 Gent Poel
  • vri
    19:00-20:00
    Renate SPELMANS
    Evergem Hoofdschool
  • maa
    15:00-16:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • maa
    17:00-19:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • maa
    18:00-21:00
    Luciano MASSA
    D202 Gent Drabstraat
  • maa
    19:00-20:00
    Gert VERMEULEN
    D201 Gent Drabstraat
  • maa
    20:00-21:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • din
    16:30-20:30
    Ilona LAKATOS
    D202 Gent Drabstraat
  • din
    16:30-18:30
    Marleen CASTEELE
    A007 Evergem Hoofdschool
  • din
    16:30-21:30
    Thomas DE SCHEPPER
    Evergem Hoofdschool
  • din
    19:30-20:30
    Marleen CASTEELE
    A007 Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:00-17:00
    Thomas DE SCHEPPER
    Ertvelde BS De Regenboog
  • woe
    13:00-17:00
    Ilona LAKATOS
    D202 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-15:00
    Luciano MASSA
    Gent MS Voskenslaan
  • woe
    13:00-15:00
    Gert VERMEULEN
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    14:00-17:00
    Marleen CASTEELE
    A007 Evergem Hoofdschool
  • woe
    15:00-18:00
    Marijke HELLEMANS
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    15:30-18:30
    Luciano MASSA
    D201 Gent Drabstraat
  • woe
    15:30-17:30
    Xavier ROELS
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    16:00-20:00
    Gert VERMEULEN
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    17:30-19:30
    Ilona LAKATOS
    D202 Gent Drabstraat
  • woe
    18:00-21:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • woe
    18:00-19:00
    Marleen CASTEELE
    A004 Evergem Hoofdschool
  • don
    15:00-16:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-18:00
    Luciano MASSA
    D202 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-19:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • don
    18:30-21:30
    Luciano MASSA
    D202 Gent Drabstraat
  • don
    20:00-21:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • vri
    14:30-16:30
    Ilona LAKATOS
    D108 Gent Drabstraat
  • vri
    16:00-20:00
    Marleen CASTEELE
    A007 Evergem Hoofdschool
  • vri
    17:00-20:00
    Gert VERMEULEN
    Drongen Hoofdschool
  • vri
    17:00-20:00
    Ilona LAKATOS
    D108 Gent Drabstraat
  • zat
    09:00-14:00
    Gert VERMEULEN
    D201 Gent Drabstraat
  • don
    15:45-17:45
    Marijke HELLEMANS
    Oostakker De vogelzang

    el git + klass git + folk git dag nog exact te bepalen

  • maa
    15:30-16:30
    Marijke HELLEMANS
    Oostakker De vogelzang
  • maa
    16:00-17:00
    Gert VERMEULEN
    D201 Gent Drabstraat
  • maa
    18:00-19:00
    Gert VERMEULEN
    D201 Gent Drabstraat
  • maa
    19:00-21:00
    Veerle VERHAEGEN
    D003 Gent Drabstraat

    Liedbegeleiding enkel leerlingen 3e en 4e graad

  • din
    15:00-16:00
    Veerle VERHAEGEN
    A004 Gent Poel

    Liedbegeleiding enkel leerlingen 3e en 4e graad

  • vri
    18:00-19:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat

    CONTINUOPROJECT - 3e en 4e graad eerste trimester theorie + specifieke technieken voor continuo; tweede trimester: alle deelnemers begeleiden een baroksonate of aria van een student uit de hobo/viool/fluit/.../zangklas

  • zat
    10:30-11:30
    Johannes DEWILDE
    (KAPEL) Gent Poel

    kinderkoor

  • maa
    17:00-18:00
    Joeri VAN HOVE
    B007 Gent Poel

    gemengde groep 2e graad jongeren - aansluitend aan de lessen van Katrien De Wilde 2.4 en 3.1 en NTB 2.3

  • maa
    19:00-20:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B007 Gent Poel

    Rode Zaal - aansluitend aan de les 2.4. van K. Dewilde (van 18-19)

  • woe
    15:00-16:00
    Joeri VAN HOVE
    B007 Gent Poel

    enkel leerlingen 2e graad - jongeren - gemengde groep - alle instrumenten aansluitend muzieklab leerlingen van D. De Geest & A. Moors

  • woe
    17:00-18:00
    Joeri VAN HOVE
    B007 Gent Poel

    gemengde groep: jongeren - alle instrumenten aansluitend leerlingen muzieklab 3e V. Vantieghem

  • woe
    17:00-18:00
    Christiaan VERHOEVEN
    B105 Gent Poel

    aansluitend aan lessen muzieklab 2.4 A. Verstuyft en 2.3 NTB

  • woe
    18:00-19:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    Evergem Hoofdschool
  • don
    16:45-17:45
    Simon ROGIEST
    Gent MS Voskenslaan

    aansluitend aan lessen muzieklab

  • vri
    18:00-19:00
    Astrid VERSTUYFT
    B007 Gent Poel

    gemengde groep jongeren 2.3. + 2.4. aansluitend bij lessen van A. Verstuyft - NTB

  • vri
    18:00-19:00
    Christiaan VERHOEVEN
    B005 Gent Poel

    aansluitend aan muzieklab 2.3 van NTB (17u-18u) en muzieklab 2.4 van A. Verstuyft (19u - 20u)

  • zat
    11:00-12:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    Evergem Hoofdschool
  • woe
    18:00-19:00
    Christiaan VERHOEVEN
    B007 Gent Poel

    aansluitend MCV 2.3

  • din
    18:00-19:00
    Hadewych VAN DEN EYNDE
    Gent Goeste Majeur
  • zat
    11:30-12:30
    Johannes DEWILDE
    (KAPEL) Gent Poel

    jongerenkoor

  • don
    18:30-19:30
    Marijke HELLEMANS
    D005 Gent Drabstraat

    enkel gitaar

  • din
    19:00-20:00
    Bianca FRANCKEN
    A005 Gent Poel
  • maa
    19:30-20:30
    Severine SIERENS
    Evergem Fanfare Wippelgem

    ook slagwerkers van harte welkom

  • vri
    17:00-19:00
    Joeri VAN HOVE
    Evergem Hoofdschool

    GEJO - Groot Evergems JeugdOrkest ook slagwerkers van harte welkom!

  • zon
    10:00-12:00
    Joeri VAN HOVE
    Evergem Hoofdschool

    Harmonieorkest Guy Duijck ook slagwerkers van harte welkom!

  • maa
    17:00-18:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • din
    17:00-18:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • din
    17:30-18:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • din
    18:30-19:30
    Inge VAN ESCH
    B009 Evergem Hoofdschool

    enkel 3e + 4e graad

  • din
    19:00-20:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • din
    20:30-21:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • woe
    12:30-14:30
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • woe
    13:30-18:30
    Patrick LAUREYS
    Drongen Hoofdschool

    ook groepsmusiceren piano

  • woe
    16:00-18:00
    Sylvie VAN ESCH
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    17:00-18:00
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • woe
    19:30-20:30
    Patrick LAUREYS
    Drongen Hoofdschool

    ook groepsmusiceren piano

  • don
    16:30-17:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • don
    18:30-20:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • vri
    16:00-17:00
    Inge VAN ESCH
    Evergem Hoofdschool

    3e en 4e graad - gemengde bezetting

  • vri
    18:00-20:00
    Sylvie VAN ESCH
    Evergem Hoofdschool
  • vri
    18:00-21:00
    Inge VAN ESCH
    B011 Evergem Hoofdschool

    enkel 3e + 4e graad

  • zat
    11:30-13:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • vri
    17:00-18:00
    Inge VAN ESCH
    Evergem Hoofdschool

    enkel leerlingen 3e en 4e jaar van de 2e graad + leerlingen 3e graad - aansluitend voor 2.4 klas van Renate Spelmans

  • maa
    19:00-20:00
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat

    + 3e graad aansluitend aan muzieklab 2.3 volwassenen van K. De Wilde (20-21)- alle instrumenten!

  • woe
    18:30-19:30
    Patrick LAUREYS
    Drongen Hoofdschool

    ook groepsmusiceren piano

  • maa
    20:00-21:00
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • zat
    09:30-10:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • woe
    20:00-22:00
    Luciano MASSA
    A101 Gent Poel
  • maa
    17:00-18:00
    Gert VERMEULEN
    D202 Gent Drabstraat
  • woe
    17:00-18:00
    Marleen CASTEELE
    B004 Evergem Hoofdschool
  • woe
    19:00-20:00
    Luciano MASSA
    (KAPEL) Gent Poel

    groot gitaarensemble

  • din
    18:30-19:30
    Marleen CASTEELE
    A007 Evergem Hoofdschool
  • woe
    20:00-21:00
    Luciano MASSA
    (KAPEL) Gent Poel

    trio, kwartet, kwintet

  • din
    19:00-20:00
    Lakshmi MATTHIEU
    B003 Gent Poel

    Lara Verbeeck

  • don
    18:30-19:30
    Patrick DEBRABANDERE
    (KAPEL) Gent Poel

    Repertoirekoor - 1 lesuur/week

  • don
    19:30-21:30
    Patrick DEBRABANDERE
    (KAPEL) Gent Poel

    Vox MAGO |concertkoor

  • maa
    19:00-20:00
    Joeri VAN HOVE
    D111 Gent Drabstraat

    2e en 3e graad

  • woe
    16:00-17:00
    Joeri VAN HOVE
    D007 B Gent Drabstraat

    jeugdbrassband

  • din
    19:00-20:00
    Tim DE MAESENEER
    Evergem Hoofdschool
  • woe
    20:00-22:00
    Tim DE MAESENEER
    C002 Gent Poel

    Brassband Panta Rhei

  • maa
    18:00-20:00
    Ann DE PREST
    (KAPEL) Gent Poel

    onder voorbehoud muziektheater

  • din
    18:30-19:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • don
    17:30-18:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • din
    16:30-17:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • woe
    14:00-15:00
    Sylvie VAN ESCH
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    19:30-21:30
    Raf MINTEN
    D006 Gent Drabstraat
  • din
    19:00-21:00
    Sven BEERENS
    C003 Gent Poel

    3e + 4e graad

  • woe
    16:00-17:00
    Sven BEERENS
    Slagwerklokaal Evergem Hoofdschool

    3e + 4e graad

  • woe
    15:30-16:30
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat

    ENKEL STRIJKERS

  • din
    14:00-19:00
    Lakshmi MATTHIEU
    B003 Gent Poel

    Lara Verbeeck

  • din
    20:00-22:00
    Lakshmi MATTHIEU
    B003 Gent Poel

    Lara Verbeeck

  • woe
    17:00-21:00
    Lakshmi MATTHIEU
    B003 Gent Poel

    Lara Verbeeck

  • woe
    19:30-20:30
    Lakshmi MATTHIEU
    B003 Gent Poel

    Lara Verbeeck

  • don
    14:30-18:30
    Carola DIERAERT
    D101 Gent Drabstraat

    Dymphna Vandenabeele

  • maa
    16:00-17:00
    Frank CLARYSSE
    Oostakker De vogelzang
  • maa
    17:30-20:30
    Frank CLARYSSE
    D012 Gent Drabstraat
  • don
    19:00-21:00
    Severine SIERENS
    D100 Gent Drabstraat
  • vri
    16:00-18:00
    Severine SIERENS
    B105 Evergem Hoofdschool
  • maa
    16:30-18:30
    Severine SIERENS
    D100 Gent Drabstraat
  • zat
    09:00-11:00
    Severine SIERENS
    Drongen Hoofdschool
  • don
    16:00-21:00
    Rik BOSSUYT
    D009 Gent Drabstraat
  • vri
    14:00-17:00
    Bart NAESSENS
    D003 Gent Drabstraat
  • maa
    18:00-20:00
    Johannes DEWILDE
    D007 B Gent Drabstraat

    kinder/jeugdkoordirectie

  • zat
    08:30-10:30
    Johannes DEWILDE
    D007 B Gent Drabstraat

    kinder/jeugdkoordirectie

  • woe
    10:00-12:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel
  • maa
    20:00-21:00
    Joeri VAN HOVE
    D111 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-18:00
    Joeri VAN HOVE
    Gent FS De Loods
  • din
    16:00-19:00
    Tim DE MAESENEER
    Evergem Hoofdschool

    + saxhoorn

  • woe
    14:00-20:00
    Tim DE MAESENEER
    D009 Gent Drabstraat

    ook saxhoorn

  • vri
    16:00-21:00
    Tim DE MAESENEER
    B104 Evergem Hoofdschool

    ook saxhoorn

  • maa
    16:00-17:00
    Joeri VAN HOVE
    D111 Gent Drabstraat
  • maa
    18:00-19:00
    Joeri VAN HOVE
    D111 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-20:00
    Lieven DOBBELAERE
    D011 Gent Drabstraat
  • woe
    12:30-13:30
    Joeri VAN HOVE
    Oostakker De vogelzang
  • woe
    18:00-20:00
    Joeri VAN HOVE
    D007 B Gent Drabstraat
  • don
    16:00-19:00
    Lieven DOBBELAERE
    D011 Gent Drabstraat
  • don
    18:30-20:30
    Joeri VAN HOVE
    Ertvelde BS De Regenboog
  • vri
    16:00-19:00
    Lieven DOBBELAERE
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    12:30-13:30
    Tim DE MAESENEER
    Gent De Mozaïek
  • woe
    14:00-15:00
    Joeri VAN HOVE
    D007 B Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-19:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B102 Gent Poel

    3e en 4e graad

  • woe
    17:00-18:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B004 Gent Poel

    3e en 4e graad

  • woe
    19:00-21:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B004 Gent Poel

    3e en 4e graad

  • maa
    18:00-20:00
    Elisabeth DESMEDT
    B008 Gent Poel

    OV

  • maa
    20:00-22:00
    Elisabeth DESMEDT
    B008 Gent Poel
  • woe
    14:00-15:00
    Lisa COUCK
    Gent JPS Acacia-Feniks

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 19.

  • maa
    15:45-16:15
    Linde DENYS
    Oostakker De vogelzang

    1.1. + 1.2. samen voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 19. + dinsdag

  • din
    15:45-16:15
    Linde DENYS
    Oostakker De vogelzang

    + maandag (zelfde groep van de maandag)

  • din
    16:00-16:30
    Astrid VERSTUYFT
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik

    groep minimaal 15 - maximaal 19. + donderdag beide dagen exact dezelfde groep kinderen!

  • woe
    12:30-13:30
    Lisa COUCK
    Gent De Mozaïek
  • woe
    12:30-13:30
    Sarah JELASSI
    Gent De Lotus

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 19.

  • woe
    13:00-14:00
    Tine VANDENBUSSCHE
    Drongen Hoofdschool

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 19.

  • don
    16:00-16:30
    Astrid VERSTUYFT
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik
  • vri
    16:00-17:00
    Sarah JELASSI
    B007 Gent Poel

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 19.

  • zat
    09:00-10:00
    Tine VANDENBUSSCHE
    Evergem Hoofdschool

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 19.

  • zat
    09:30-10:30
    Lisa COUCK
    B007 Gent Poel

    aansluitend aan dansinitiatie. voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 19.

  • zat
    10:30-11:30
    Lisa COUCK
    B007 Gent Poel

    aansluitend op dansinitiatie. voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 19.

  • maa
    15:50-17:50
    Tine MOREELS
    Sleidinge VBS Sleidinge

    de klasgroep moet minimaal 12 leerlingen hebben om uiteindelijk te kunnen blijven bestaan.

  • maa
    16:00-18:00
    Jens DE BRUYNE
    B104 Gent Poel
  • maa
    16:15-18:15
    Sarah JELASSI
    Gent MS Voskenslaan
  • maa
    16:15-18:15
    Linde DENYS
    Oostakker De vogelzang
  • maa
    18:00-20:00
    Jens DE BRUYNE
    B104 Gent Poel
  • din
    15:30-17:30
    Isolde VAN DER GOTEN
    Gent JPS Acacia-Feniks

    Hadewych Van Den Eynde

  • din
    16:00-18:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool
  • din
    19:00-21:00
    Renate SPELMANS
    B101 Gent Poel
  • woe
    13:00-15:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B012 Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:00-15:00
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    13:00-15:00
    Anja MOORS
    B104 Gent Poel
  • woe
    13:30-15:30
    Sarah JELASSI
    Gent De Lotus

    de klasgroep moet minimaal 12 leerlingen hebben om uiteindelijk te kunnen blijven bestaan.

  • woe
    15:30-17:30
    Veerle VANTIEGHEM
    B102 Gent Poel
  • woe
    18:00-20:00
    Tine MOREELS
    B104 Gent Poel
  • woe
    19:00-21:00
    Sarah JELASSI
    B105 Gent Poel
  • don
    15:45-17:45
    Joeri VAN HOVE
    Gent FS De Loods

    de klasgroep moet minimaal 12 leerlingen hebben om uiteindelijk te kunnen blijven bestaan.

  • don
    16:00-18:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B102 Gent Poel
  • don
    16:30-18:30
    Astrid VERSTUYFT
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik
  • don
    16:30-18:30
    Katrien DE WILDE
    B104 Gent Poel
  • don
    19:00-21:00
    Astrid VERSTUYFT
    B102 Gent Poel
  • vri
    16:00-18:00
    Linde DENYS
    Gent De Mozaïek

    de klasgroep moet minimaal 12 leerlingen hebben om uiteindelijk te kunnen blijven bestaan.

  • vri
    16:00-18:00
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel
  • vri
    17:00-19:00
    Sarah JELASSI
    B105 Gent Poel
  • zat
    09:00-11:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B012 Evergem Hoofdschool
  • zat
    09:00-11:00
    Linde DENYS
    B101 Gent Poel
  • zat
    10:00-12:00
    Isolde VAN DER GOTEN
    B008 Gent Poel

    Rik Debonne

  • maa
    16:00-18:00
    Katrien DE WILDE
    B105 Gent Poel
  • maa
    19:00-21:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B101 Gent Poel
  • din
    16:15-18:15
    Sarah JELASSI
    Gent MS Voskenslaan
  • din
    16:15-18:15
    Linde DENYS
    Oostakker De vogelzang
  • din
    16:30-18:30
    Astrid VERSTUYFT
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik
  • din
    19:00-21:00
    Astrid VERSTUYFT
    B102 Gent Poel
  • woe
    12:00-14:00
    Renate SPELMANS
    Ertvelde BS De Regenboog

    minimaal 12 leerlingen. geen 2.1 meer!!

  • woe
    15:00-17:00
    Christiaan VERHOEVEN
    B105 Gent Poel
  • woe
    15:00-17:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B012 Evergem Hoofdschool
  • woe
    15:00-17:00
    Sarah JELASSI
    Gent De Lotus

    1/2 uur groepsmusiceren met de leerlingen van L1 samen. de klasgroep moet minimaal 12 leerlingen hebben om uiteindelijk te kunnen blijven bestaan.

  • woe
    16:00-17:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    + zaterdag

  • woe
    20:00-22:00
    Tine MOREELS
    B104 Gent Poel
  • woe
    20:00-22:00
    Isolde VAN DER GOTEN
    B102 Gent Poel

    Rik Debonne

  • don
    15:30-17:30
    Isolde VAN DER GOTEN
    Gent JPS Acacia-Feniks
  • don
    18:30-20:30
    Katrien DE WILDE
    B104 Gent Poel
  • vri
    16:00-18:00
    Christiaan VERHOEVEN
    B104 Gent Poel
  • vri
    16:00-18:00
    Astrid VERSTUYFT
    B102 Gent Poel
  • zat
    08:30-10:30
    Katrien DE WILDE
    B102 Gent Poel
  • zat
    09:00-11:00
    Veerle VANTIEGHEM
    D111 Gent Drabstraat
  • zat
    09:00-10:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    + woensdag

  • zat
    12:00-13:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    + woensdag

  • maa
    16:00-17:00
    Alec LAGRANGE
    B008 Gent Poel

    groepsmusiceren aansluitend van 17 - 18 bij J. Van Hove

  • maa
    20:00-21:00
    Katrien DE WILDE
    B105 Gent Poel

    geen groepsmusiceren inbegrepen - geen onmiddellijke aansluiting

  • din
    19:30-21:30
    Isolde VAN DER GOTEN
    B008 Gent Poel

    Rik Debonne

    groepsmusiceren + muzieklab

  • woe
    13:00-14:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    + zaterdag 9u-10u

  • woe
    15:00-16:00
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool

    groepsmusiceren aansluiten 16-17

  • woe
    15:15-17:15
    Isolde VAN DER GOTEN
    Gent JPS Acacia-Feniks

    Arno Roesems

    groepsmusiceren inbegrepen

  • woe
    16:00-17:00
    Alec LAGRANGE
    D111 Gent Drabstraat
  • woe
    16:00-17:00
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool

    = uur groepsmusiceren

  • woe
    17:00-18:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B012 Evergem Hoofdschool

    groepsmusiceren aangesloten van 18-19 bij G. Van Holderbeke

  • woe
    18:00-19:00
    Veerle VANTIEGHEM
    B102 Gent Poel

    groepsmusiceren aangesloten bij J. Van Hove van 17-18

  • woe
    19:00-20:00
    Christiaan VERHOEVEN
    B102 Gent Poel
  • don
    15:45-16:45
    Simon ROGIEST
    Gent MS Voskenslaan

    groepsmusiceren aansluitend van 16.45 - 17.45

  • vri
    17:00-18:00
    Tine MOREELS
    B008 Gent Poel

    groepsmusiceren aansluitend 18 - 19 bij A. Verstuyft

  • zat
    08:30-10:30
    Renate SPELMANS
    B104 Gent Poel

    groepsmusiceren inbegrepen

  • zat
    10:00-12:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel

    groepsmusiceren inbegrepen

  • zat
    10:00-11:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool
  • zat
    11:00-12:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    groepsmusiceren

  • zat
    12:00-13:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    C007 Evergem Hoofdschool

    groepsmusiceren aangesloten van 11-12 bij G. Van Holderbeke

  • maa
    18:00-19:00
    Katrien DE WILDE
    B105 Gent Poel

    groepsmusiceren NIET inbegrepen - aansluiting mogelijk 17-18 bij J. Van Hove

  • din
    15:45-17:45
    Renate SPELMANS
    Ertvelde BS De Regenboog

    geen 2.3

  • woe
    13:00-15:00
    Isolde VAN DER GOTEN
    Gent JPS Acacia-Feniks

    Arno Roesems

    groepsmusiceren inbegrepen

  • woe
    14:00-15:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    15:00-16:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    groepsmusiceren

  • woe
    16:00-17:00
    Anja MOORS
    B104 Gent Poel

    groepsmusiceren aansluitend 15-16 bij J. Van Hove

  • woe
    19:00-20:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    Evergem Hoofdschool

    groepsmusiceren aangesloten van 18-19 bij G. Van Holderbeke

  • don
    17:45-18:45
    Simon ROGIEST
    Gent MS Voskenslaan

    groepsmusiceren aansluitend van 16.45 - 17.45

  • vri
    16:00-17:00
    Renate SPELMANS
    Evergem Hoofdschool

    groepsmusiceren mogelijk bij S. Van Esch (fluitensemble) (17-18)/ strijkers en anderen bij I. Van Esch (vanaf 17u)/ blazers en slagwerk (GEJO) bij J. Van Hove van 17-19.

  • vri
    19:00-20:00
    Tine MOREELS
    B008 Gent Poel

    groepsmusiceren aangesloten van 18-19

  • vri
    19:00-20:00
    Astrid VERSTUYFT
    B102 Gent Poel

    groepsmusiceren aangesloten van 18-19 bij A. Verstuyft

  • maa
    19:00-20:00
    Katrien DE WILDE
    B105 Gent Poel
  • din
    19:00-20:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel

    zal gegeven worden in cluster van 2u om de 14 dagen van 20-22 (week 1). exacte data door de leerkracht volgen kortelings.

  • woe
    15:00-16:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B101 Gent Poel
  • woe
    17:30-18:30
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool
  • vri
    18:00-19:00
    Simon ROGIEST
    B012 Evergem Hoofdschool
  • zat
    11:30-12:30
    Jelle VANSIELEGHEM
    B102 Gent Poel
  • maa
    20:00-21:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B102 Gent Poel
  • din
    18:00-19:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel

    zal gegeven worden in cluster van 2u om de 14 dagen van 18-20 (week 1). exacte data door de leerkracht volgen kortelings.

  • woe
    14:00-15:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B101 Gent Poel
  • woe
    18:00-19:00
    Simon ROGIEST
    Drongen Hoofdschool
  • vri
    19:00-20:00
    Simon ROGIEST
    B012 Evergem Hoofdschool
  • zat
    10:30-11:30
    Jelle VANSIELEGHEM
    B102 Gent Poel
  • din
    20:00-21:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel

    zal gegeven worden in cluster van 2u om de 14 dagen (18-20 week 2). exacte data door de leerkracht volgen kortelings.

  • woe
    18:00-19:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B101 Gent Poel
  • woe
    19:00-20:00
    Simon ROGIEST
    Drongen Hoofdschool
  • vri
    17:00-18:00
    Simon ROGIEST
    B012 Evergem Hoofdschool
  • zat
    08:30-09:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    Evergem Hoofdschool
  • woe
    12:00-13:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    ambulant

  • woe
    12:30-13:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B012 Evergem Hoofdschool
  • woe
    15:00-16:00
    Anja MOORS
    B104 Gent Poel
  • maa
    20:00-21:00
    Jens DE BRUYNE
    Gent Poel

    steeds in afspraak met de leerkracht

  • din
    14:00-15:00
    Mieke VAN UYTVANCK
    B002 Gent Poel
  • din
    15:30-20:30
    Mieke VAN UYTVANCK
    Gent MPI De Oase
  • woe
    12:00-16:00
    Mieke VAN UYTVANCK
    B008 Gent Poel
  • woe
    16:00-17:00
    Mieke VAN UYTVANCK
    B007 Gent Poel
  • don
    11:00-12:00
    Isolde VAN DER GOTEN
    B002 Gent Poel

    Sylvie Wille

    Lessen voorlopig verplaatst naar Vrijdag van 11u30-15u00.

  • don
    12:30-14:30
    Isolde VAN DER GOTEN
    B002 Gent Poel

    Sylvie Wille

    Lessen voorlopig verplaatst naar Vrijdag van 11u30-15u00

  • zat
    12:30-13:30
    Isolde VAN DER GOTEN
    B002 Gent Poel

    Sylvie Wille

  • maa
    20:00-21:00
    Elisa MEDINILLA
    D108 Gent Drabstraat

    ROBINSON CRUSOE ENSEMBLE 3e en 4e graad - afspraak maken met de leerkracht

  • maa
    20:00-21:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat

    ROBINSON CRUSOE ENSEMBLE 3e en 4e graad - afspraak maken met de leerkracht

  • don
    20:00-21:00
    Pieter PELLENS
    D005 Gent Drabstraat

    ROBINSON CRUSOE ENSEMBLE 3e en 4e graad - afspraak maken met de leerkracht

  • maa
    14:45-16:45
    Frank HEYE
    (KAPEL) Gent Poel

    St Jozefkerk

  • woe
    19:30-20:30
    Frank HEYE
    Drongen Hoofdschool

    Gerolfuskerk - Drongen

  • maa
    14:00-19:00
    Marian STEYAERT
    A101 Gent Poel

    Cedric Troispont

  • maa
    14:00-18:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • maa
    15:00-18:00
    Lieve VAN DER PLAETSEN
    A003 Gent Poel
  • maa
    15:00-19:00
    Veerle VERHAEGEN
    D003 Gent Drabstraat
  • maa
    15:00-20:00
    Elisa MEDINILLA
    D108 Gent Drabstraat
  • maa
    15:00-19:00
    Thomas EECKHOUT
    B002 Gent Poel
  • maa
    16:00-22:00
    Karel VANDEVONDELE
    A005 Gent Poel
  • maa
    16:00-21:00
    Hilde GEIREGAT
    A004 Gent Poel
  • maa
    19:00-22:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • din
    15:00-21:00
    Lieve VAN DER PLAETSEN
    A003 Gent Poel
  • din
    15:00-22:00
    Elly DEFLO
    B002 Gent Poel
  • din
    15:00-22:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • din
    15:45-16:45
    Annick RYCKAERT
    A004 Evergem Hoofdschool
  • din
    16:00-20:00
    Veerle VERHAEGEN
    A004 Gent Poel
  • din
    16:00-21:00
    Lutgart RYNGAERT
    A101 Gent Poel
  • din
    16:45-21:45
    Annick RYCKAERT
    B010 Evergem Hoofdschool
  • din
    18:00-22:00
    Anneleen SCHOUPS
    D108 Gent Drabstraat
  • woe
    11:00-18:00
    Stephanie PROOT
    A101 Gent Poel
  • woe
    12:30-13:30
    Lutgart RYNGAERT
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    12:30-14:30
    Annick RYCKAERT
    B009 Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:00-17:00
    Annelies WYFFELS
    Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:00-19:00
    Veerle VERHAEGEN
    D003 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-17:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-15:00
    Karel VANDEVONDELE
    A004 Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:30-18:30
    Elisa MEDINILLA
    A004 Gent Poel

    Thomas Eeckhout

  • woe
    13:30-17:30
    Elly DEFLO
    B002 Gent Poel
  • woe
    14:00-19:00
    Lutgart RYNGAERT
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    14:00-19:00
    Hilde GEIREGAT
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    15:00-19:00
    Clara VAN DEN BREMT
    Evergem Hoofdschool
  • woe
    16:00-17:00
    Tomma WESSEL
    Ertvelde BS De Regenboog
  • woe
    16:00-21:00
    Karel VANDEVONDELE
    A003 Gent Poel
  • woe
    17:30-20:30
    Tomma WESSEL
    Evergem Hoofdschool
  • woe
    18:00-20:00
    Annelies WYFFELS
    D108 Gent Drabstraat
  • woe
    18:00-21:00
    Elly DEFLO
    B002 Gent Poel
  • woe
    18:00-22:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • woe
    19:00-21:00
    Elisa MEDINILLA
    A004 Gent Poel

    Thomas Eeckhout

  • woe
    19:30-20:30
    Lutgart RYNGAERT
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    19:30-21:30
    Clara VAN DEN BREMT
    B011 Evergem Hoofdschool
  • don
    15:00-21:00
    Elly DEFLO
    A102 Gent Poel
  • don
    15:00-21:00
    Marian STEYAERT
    A101 Gent Poel

    Paco Collumbien

  • don
    16:00-22:00
    Annick RYCKAERT
    D108 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-22:00
    Colette BROECKAERT
    A004 Gent Poel
  • don
    18:30-19:30
    Clara VAN DEN BREMT
    D110 Gent Drabstraat
  • vri
    14:00-20:00
    Lieve VAN DER PLAETSEN
    A003 Gent Poel
  • vri
    14:00-20:00
    Stephanie PROOT
    A102 Gent Poel
  • vri
    15:00-18:00
    Hilde GEIREGAT
    A004 Gent Poel
  • vri
    16:00-20:00
    Lutgart RYNGAERT
    Drongen Hoofdschool
  • vri
    16:00-21:00
    Annelies WYFFELS
    B010 Evergem Hoofdschool
  • vri
    19:00-20:00
    Lucie DE LEY
    Gent Poel
  • zat
    08:00-14:00
    Annick RYCKAERT
    Drongen Hoofdschool
  • zat
    08:30-12:30
    Hilde GEIREGAT
    A004 Gent Poel
  • zat
    08:30-09:30
    Clara VAN DEN BREMT
    A007 Evergem Hoofdschool
  • zat
    09:00-14:00
    Veerle VERHAEGEN
    D108 Gent Drabstraat
  • zat
    09:00-13:00
    Lutgart RYNGAERT
    Drongen Hoofdschool
  • zat
    09:00-13:00
    Colette BROECKAERT
    A003 Gent Poel
  • zat
    10:30-11:30
    Clara VAN DEN BREMT
    Evergem Hoofdschool
  • zat
    12:00-14:00
    Clara VAN DEN BREMT
    B011 Evergem Hoofdschool
  • woe
    12:30-16:30
    Lucie DE LEY
    Oostakker De vogelzang
  • woe
    12:00-13:00
    Elisa MEDINILLA
    Gent MS Voskenslaan

    Thomas Eeckhout

    enkel leerlingen 2e gr. 1e jaar! uit klasgroep 2.1 muzieklab Voskenslaan

  • woe
    14:00-15:00
    Tomma WESSEL
    D108 Gent Drabstraat
  • din
    14:00-21:00
    Hendrik PELLENS
    D101 Gent Drabstraat

    Astrid Tison

  • din
    17:00-21:00
    Pieter PELLENS
    Evergem Hoofdschool

    Joke Van Lent

  • woe
    13:00-18:00
    Pieter PELLENS
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    18:30-19:30
    Raf MINTEN
    D006 Gent Drabstraat
  • woe
    19:00-22:00
    Pieter PELLENS
    D101 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-20:00
    Pieter PELLENS
    D111 Gent Drabstraat
  • don
    21:00-22:00
    Pieter PELLENS
    D005 Gent Drabstraat
  • maa
    15:00-20:00
    Raf MINTEN
    D101 Gent Drabstraat
  • woe
    15:00-18:00
    Raf MINTEN
    Drongen Hoofdschool
  • zat
    08:30-13:30
    Raf MINTEN
    D101 Gent Drabstraat
  • maa
    16:30-19:30
    Sven BEERENS
    C003 Gent Poel
  • din
    16:00-19:00
    Sven BEERENS
    C003 Gent Poel
  • din
    21:00-22:00
    Sven BEERENS
    C003 Gent Poel
  • woe
    12:30-14:30
    Simon DECRAENE
    Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:00-16:00
    Sven BEERENS
    Studio 4 Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:00-16:00
    Jonathan CALLENS
    C003 Gent Poel
  • woe
    16:00-20:00
    Simon DECRAENE
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    17:00-19:00
    Sven BEERENS
    Slagwerklokaal Evergem Hoofdschool
  • don
    16:30-18:30
    Birgit EECLOO
    Gent MPI De Oase
  • vri
    14:30-19:30
    Ronald DHAENE
    C002 Gent Poel
  • vri
    16:00-20:00
    Simon DECRAENE
    C003 Gent Poel
  • vri
    15:30-16:30
    Birgit EECLOO
    Oostakker De vogelzang
  • maa
    17:00-19:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B101 Gent Poel

    2e & 3e jaar. mits afspraak beschikbaarheid van de leerlingen enkel voor leerlingen die in 4e graad zitten met alle andere vakken

  • woe
    16:00-18:00
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel

    1e jaar. mits afspraak beschikbaarheid van de leerlingen enkel voor leerlingen die in 4e graad zitten met alle andere vakken

  • zat
    09:30-12:00
    Joeri VAN HOVE
    Evergem Hoofdschool

    in samenwerking met het orkest SONORES informatie te bekomen bij de leerkracht: vanhovejoeri@hotmail.com

  • maa
    18:00-22:00
    Ben FLEERAKKERS
    D011 Gent Drabstraat
  • maa
    14:00-15:00
    Gisela CAMMAERT
    D105 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-19:00
    Gisela CAMMAERT
    D105 Gent Drabstraat
  • din
    15:30-17:30
    Gisela CAMMAERT
    Gent De Lotus
  • din
    15:30-19:30
    Mieke DE GEYTER
    D109 Gent Drabstraat
  • din
    18:00-19:00
    Gisela CAMMAERT
    Gent De Lotus
  • woe
    12:00-19:00
    Mieke DE GEYTER
    D109 Gent Drabstraat
  • woe
    17:30-20:30
    Brigitte STEPMAN
    Drongen Hoofdschool
  • don
    15:30-19:30
    Mieke DE GEYTER
    D109 Gent Drabstraat
  • zat
    08:30-12:30
    Brigitte STEPMAN
    Drongen Hoofdschool
  • maa
    15:00-22:00
    Mieke DE GEYTER
    D109 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-19:00
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • din
    15:30-18:30
    Inge VAN ESCH
    B009 Evergem Hoofdschool
  • woe
    14:30-15:30
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • woe
    18:00-19:00
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-17:00
    Kaatje STRAUVEN
    Oostakker De vogelzang

    lesdag OV

  • maa
    10:00-13:00
    Ann DE PREST
    A101 Gent Poel
  • maa
    15:00-22:00
    Helena MAES
    D000 Gent Drabstraat
  • maa
    16:10-17:10
    Helena MAES
    Gent De Mozaïek
  • maa
    17:00-18:00
    Ann DE PREST
    D007 B Gent Drabstraat
  • maa
    20:00-22:00
    Ann DE PREST
    D007 B Gent Drabstraat
  • maa
    21:00-22:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B101 Gent Poel
  • din
    11:00-12:00
    Helena MAES
    D007 B Gent Drabstraat
  • din
    15:00-21:00
    Helena MAES
    D007 B Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-15:00
    Ann DE PREST
    Evergem Hoofdschool
  • woe
    16:00-19:00
    Ann DE PREST
    D000 Gent Drabstraat
  • don
    09:00-11:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel
  • don
    11:00-12:00
    Helena MAES
    D007 B Gent Drabstraat
  • don
    15:00-22:00
    Helena MAES
    D007 B Gent Drabstraat
  • don
    16:00-18:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel
  • don
    17:00-19:00
    Mieke ANSEEUW
    D000 Gent Drabstraat

    (OV)

  • zat
    09:00-10:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel

Filter resultaten

Maak uw keuzes en kies FILTER.


Eerste leerjaar
Tweede leerjaar
Derde leerjaar
Vierde leerjaar

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Afkortingen

Lessen in het rood zijn volzet

  • MCV: muzikale culturele vorming
  • GM: groepsmusiceren
  • BP: begeleidingspraktijk
  • 2.1 ed: het eerste cijfer duidt de graad aan, het 2de cijfer het leerjaar binnen die graad (hier dus graad 2 - eerste leerjaar)
  • S.1 ed: naast graad 1 tem 4, is er ook de specialisatiegraad
  • _A, _B, _C,...: groep
  • A003, B102, C008,...: lokalen in blok A, B en C in Poel 17
  • D004,...: lokaal in Drabstraat 42

Deeltijds kunstonderwijs in het hartje van Gent, met afdelingen in Evergem en Drongen. Wij bieden opleidingen in muziek, woord, dans en beeld.

academie gent

Contact

Ondernemingsnummer & BTW

  • RPR Gent - 0267 383 270
  • BTW BE267 383 270