Klassieke muziek
Hou er aub rekening mee dat er steeds wijzigingen mogelijk zijn. We proberen deze online versie van het uurrooster steeds zo up-to-date mogelijk te houden..
Vak
Dag
Uur
Leraar
Locatie
  • din
    16:00-19:00
    Bianca FRANCKEN
    A005 Gent Poel
  • din
    20:00-21:00
    Bianca FRANCKEN
    A005 Gent Poel
  • woe
    10:30-16:30
    Bianca FRANCKEN
    A005 Gent Poel
  • woe
    17:00-19:00
    Bianca FRANCKEN
    A005 Gent Poel
  • woe
    19:00-21:00
    Bianca FRANCKEN
    A005 Gent Poel
  • woe
    17:30-18:30
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool
  • vri
    18:00-19:00
    Clara VAN DEN BREMT
    B012 Evergem Hoofdschool

    Arthur Mari

  • zat
    10:00-11:00
    Koen DESIMPELAERE
    B105 Gent Poel

    Jelle Vansieleghem

  • woe
    18:30-19:30
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool
  • vri
    19:00-20:00
    Clara VAN DEN BREMT
    B012 Evergem Hoofdschool

    Arthur Mari

  • zat
    11:00-12:00
    Koen DESIMPELAERE
    B105 Gent Poel

    Jelle Vansieleghem

  • woe
    19:30-20:30
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool
  • vri
    17:00-18:00
    Clara VAN DEN BREMT
    B012 Evergem Hoofdschool

    Arthur Mari

  • zat
    12:00-13:00
    Koen DESIMPELAERE
    B105 Gent Poel

    Jelle Vansieleghem

  • woe
    15:00-16:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B105 Gent Poel
  • woe
    14:00-15:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B105 Gent Poel
  • woe
    16:00-17:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B105 Gent Poel
  • maa
    18:00-19:00
    Koen DESIMPELAERE
    B105 Gent Poel

    Jelle Vansieleghem

  • din
    19:00-20:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel
  • maa
    19:00-20:00
    Koen DESIMPELAERE
    B105 Gent Poel

    Jelle Vansieleghem

  • din
    18:00-19:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel
  • maa
    20:00-21:00
    Koen DESIMPELAERE
    B105 Gent Poel

    Jelle Vansieleghem

  • din
    20:00-21:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel
  • din
    17:00-21:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B004 Gent Poel

    + muziektheorie

  • woe
    18:00-21:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B004 Gent Poel

    + muziektheorie

  • maa
    17:30-19:30
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel
  • woe
    18:00-20:00
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel
  • maa
    15:45-18:15
    Hadewych DE SMET
    Gent MS Voskenslaan
  • maa
    15:50-16:50
    Katrien DE WILDE
    Sleidinge VBS Sleidinge

    + donderdag

  • maa
    16:00-17:30
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel

    + dinsdag

  • maa
    16:00-17:00
    Jens DE BRUYNE
    Gent BS De Kleine Icarus

    + donderdag

  • maa
    17:00-18:00
    Linde DENYS
    Oostakker De vogelzang

    +din

  • din
    15:30-16:45
    Isolde VAN DER GOTEN
    Gent JPS Acacia-Feniks

    + donderdag

  • din
    15:45-17:15
    Renate SPELMANS
    Ertvelde BS De Regenboog

    + donderdag

  • din
    16:00-17:00
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel

    + maandag

  • din
    16:00-17:30
    Linde DENYS
    Oostakker De vogelzang

    +maa

  • woe
    12:30-15:00
    Christiaan VERHOEVEN
    Evergem GBS Evergem
  • woe
    13:00-15:30
    Hadewych DE SMET
    Gent De Lotus
  • woe
    13:00-15:30
    Anja MOORS
    B104 Gent Poel
  • don
    15:45-16:45
    Renate SPELMANS
    Ertvelde BS De Regenboog

    + dinsdag

  • don
    15:50-17:20
    Katrien DE WILDE
    Sleidinge VBS Sleidinge

    + maandag

  • don
    16:00-18:30
    Astrid VERSTUYFT
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik
  • don
    16:00-17:30
    Jens DE BRUYNE
    Gent BS De Kleine Icarus

    + maandag

  • don
    16:45-18:00
    Isolde VAN DER GOTEN
    Gent JPS Acacia-Feniks

    + dinsdag

  • vri
    16:00-18:30
    Linde DENYS
    B007 Gent Poel
  • zat
    09:00-11:30
    Linde DENYS
    B007 Gent Poel
  • din
    16:00-18:30
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    13:30-15:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B012 Evergem Hoofdschool

    + zaterdag

  • zat
    08:30-09:30
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B012 Evergem Hoofdschool

    + woensdag

  • woe
    13:00-14:30
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool

    + zaterdag

  • zat
    11:30-12:30
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool

    + woensdag

  • din
    15:45-18:15
    Hadewych DE SMET
    Gent MS Voskenslaan
  • din
    15:45-17:15
    Joeri VAN HOVE
    Ertvelde BS De Regenboog

    + donderdag

  • din
    16:00-18:30
    Astrid VERSTUYFT
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik
  • din
    16:45-18:00
    Isolde VAN DER GOTEN
    Gent JPS Acacia-Feniks

    + donderdag

  • woe
    13:00-14:30
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel

    + vrijdag

  • woe
    15:00-17:30
    Hadewych DE SMET
    Gent De Lotus
  • don
    15:30-16:45
    Isolde VAN DER GOTEN
    Gent JPS Acacia-Feniks

    + dinsdag

  • don
    15:45-16:45
    Joeri VAN HOVE
    Ertvelde BS De Regenboog

    + dinsdag

  • vri
    16:00-18:30
    Hadewych DE SMET
    B105 Gent Poel
  • vri
    16:00-17:00
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel

    + woensdag

  • vri
    16:00-18:30
    Sarah JELASSI
    B102 Gent Poel
  • zat
    09:00-11:30
    Veerle VANTIEGHEM
    B102 Gent Poel
  • woe
    13:00-14:30
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    + zaterdag

  • woe
    16:30-19:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B012 Evergem Hoofdschool
  • zat
    11:30-12:30
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    + woensdag

  • woe
    15:00-16:30
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B012 Evergem Hoofdschool

    + zaterdag

  • woe
    16:00-17:00
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool

    + zaterdag

  • zat
    09:30-10:30
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B012 Evergem Hoofdschool

    + woensdag

  • zat
    10:00-11:30
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool

    + woensdag

  • din
    16:45-18:15
    Renate SPELMANS
    Ertvelde BS De Regenboog

    + donderdag

  • woe
    14:30-16:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    + zaterdag

  • woe
    14:30-16:00
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel

    + vrijdag

  • woe
    15:30-18:00
    Isolde VAN DER GOTEN
    Gent JPS Acacia-Feniks
  • don
    15:45-18:15
    Hadewych DE SMET
    Gent MS Voskenslaan
  • don
    16:00-18:30
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B008 Gent Poel
  • don
    16:45-17:45
    Renate SPELMANS
    Ertvelde BS De Regenboog

    + dinsdag

  • vri
    16:00-18:30
    Simon ROGIEST
    B008 Gent Poel
  • vri
    16:00-18:30
    Christiaan VERHOEVEN
    B002 Gent Poel
  • vri
    17:00-18:00
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel

    + woensdag

  • zat
    08:30-11:00
    Johannes DEWILDE
    B104 Gent Poel
  • zat
    09:00-10:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    + woensdag

  • zat
    10:30-13:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    C007 Evergem Hoofdschool
  • woe
    15:30-18:00
    Christiaan VERHOEVEN
    B004 Evergem Hoofdschool
  • din
    16:45-18:15
    Joeri VAN HOVE
    Ertvelde BS De Regenboog

    + donderdag

  • din
    17:00-18:00
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel

    + woensdag

  • woe
    13:00-15:30
    Isolde VAN DER GOTEN
    Gent JPS Acacia-Feniks
  • woe
    15:30-18:00
    David DE GEEST
    B007 Gent Poel
  • woe
    16:30-18:00
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel

    + dinsdag

  • don
    15:45-18:15
    Simon ROGIEST
    Gent MS Voskenslaan
  • don
    16:45-17:45
    Joeri VAN HOVE
    Ertvelde BS De Regenboog

    + dinsdag

  • vri
    16:30-19:00
    Tine MOREELS
    B104 Gent Poel
  • woe
    14:00-16:30
    Veerle VANTIEGHEM
    B003 Evergem Hoofdschool
  • woe
    16:00-17:30
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    + zaterdag

  • zat
    10:30-11:30
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    + woensdag

  • woe
    14:30-16:00
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool

    + zaterdag

  • zat
    09:00-10:00
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool

    + woensdag

  • zat
    09:30-12:00
    Renate SPELMANS
    B004 Evergem Hoofdschool
  • maa
    18:00-20:30
    Jens DE BRUYNE
    B104 Gent Poel
  • din
    19:30-22:00
    Astrid VERSTUYFT
    B102 Gent Poel
  • woe
    18:00-20:30
    Jens DE BRUYNE
    B104 Gent Poel
  • don
    18:30-21:00
    Renate SPELMANS
    B101 Gent Poel
  • don
    19:00-21:30
    Isolde VAN DER GOTEN
    B008 Gent Poel
  • zat
    10:00-12:30
    Isolde VAN DER GOTEN
    B008 Gent Poel
  • maa
    18:00-20:30
    Katrien DE WILDE
    B007 Gent Poel
  • woe
    19:00-21:30
    Veerle VANTIEGHEM
    B102 Gent Poel
  • don
    18:30-21:00
    Katrien DE WILDE
    B007 Gent Poel
  • zat
    09:30-12:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B101 Gent Poel
  • maa
    18:00-20:30
    Patrick DEBRABANDERE
    B102 Gent Poel
  • din
    18:00-20:30
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel

    Simon Rogiest

  • woe
    18:30-21:00
    David DE GEEST
    B007 Gent Poel
  • don
    19:30-22:00
    Astrid VERSTUYFT
    B002 Gent Poel
  • din
    12:30-14:30
    Isolde VAN DER GOTEN
    C102 Gent Poel
  • din
    15:20-20:50
    Mieke VAN UYTVANCK
    Gent MPI De Oase
  • woe
    11:30-15:30
    Mieke VAN UYTVANCK
    B002 Gent Poel
  • zat
    13:00-14:00
    Isolde VAN DER GOTEN
    C102 Gent Poel
  • woe
    16:00-19:00
    Kaatje STRAUVEN
    D100 Gent Drabstraat
  • din
    18:15-18:45
    Renate SPELMANS
    Ertvelde BS De Regenboog
  • din
    19:00-19:30
    Astrid VERSTUYFT
    B102 Gent Poel
  • woe
    12:30-13:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    12:30-13:30
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B012 Evergem Hoofdschool
  • woe
    12:30-13:00
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    15:30-17:00
    Anja MOORS
    B104 Gent Poel
  • woe
    16:00-16:30
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel
  • vri
    18:00-18:30
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel
  • zat
    08:30-09:00
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool
  • zat
    09:00-09:30
    Renate SPELMANS
    B004 Evergem Hoofdschool
  • zat
    10:00-10:30
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool
  • maa
    14:00-20:00
    Simone VAN DER WEERDEN
    B002 Gent Poel

    om de 14 dagen in afspraak met de leerkracht. neem contact met secretariaat

  • maa
    14:30-16:30
    Gisela CAMMAERT
    D105 Gent Drabstraat
  • din
    17:00-19:00
    Jeroen VERLEDEN
    B004 Evergem Hoofdschool
  • woe
    18:00-20:00
    Jeroen VERLEDEN
    D006 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-18:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat

    Wally Govaerts

  • maa
    19:00-20:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat

    Wally Govaerts

  • maa
    21:00-22:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat

    Wally Govaerts

  • woe
    13:30-15:30
    Xavier ROELS
    Drongen Hoofdschool

    Wally Govaerts

  • woe
    16:00-17:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat

    Wally Govaerts

  • woe
    18:00-19:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat

    Wally Govaerts

  • woe
    20:00-21:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat

    Wally Govaerts

  • don
    15:00-16:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat

    Wally Govaerts

  • don
    17:00-20:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat

    Wally Govaerts

  • don
    21:00-22:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat

    Wally Govaerts

  • maa
    17:00-22:00
    Frank HEYE
    D104 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-20:00
    Marc MAES
    D004 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-17:00
    Marc MAES
    D004 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-17:00
    Kristof MARTENS
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    16:00-17:00
    Clara VAN DEN BREMT
    Evergem Hoofdschool
  • woe
    16:00-19:00
    Frank HEYE
    A004 Evergem Hoofdschool
  • woe
    17:30-20:30
    Kristof MARTENS
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    20:30-21:30
    Frank HEYE
    Drongen Hoofdschool

    Gerolfuskerk Drongen BP Orgel

  • don
    16:00-18:00
    Clara VAN DEN BREMT
    D110 Gent Drabstraat
  • don
    19:30-21:30
    Clara VAN DEN BREMT
    D110 Gent Drabstraat
  • vri
    17:00-19:00
    Bart NAESSENS
    D003 Gent Drabstraat

    klavecimbel

  • din
    15:30-16:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • don
    15:30-16:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • zat
    10:30-11:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-21:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-21:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-18:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-21:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat
  • zat
    09:00-13:00
    Vincent WERBROUCK
    D005 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-22:00
    Lisa DE BOOS
    D007 A Gent Drabstraat
  • don
    14:00-17:00
    Marleen LEICHER
    B002 Gent Poel

    lesuren in afspraak met de leerkracht

  • maa
    15:00-17:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • maa
    18:00-19:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • maa
    20:00-21:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-17:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • din
    18:00-19:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • woe
    12:30-13:30
    Sylvie VAN ESCH
    B006B Drongen Hoofdschool
  • woe
    14:30-15:30
    Sylvie VAN ESCH
    B006B Drongen Hoofdschool
  • woe
    17:00-18:00
    Sylvie VAN ESCH
    B006B Drongen Hoofdschool
  • vri
    15:00-17:00
    Sylvie VAN ESCH
    B003 Evergem Hoofdschool
  • vri
    18:00-19:00
    Sylvie VAN ESCH
    B003 Evergem Hoofdschool
  • vri
    20:00-21:00
    Sylvie VAN ESCH
    B003 Evergem Hoofdschool
  • din
    09:30-10:30
    Renate SPELMANS
    B003 Gent Poel
  • don
    21:00-22:00
    Renate SPELMANS
    B101 Gent Poel
  • vri
    16:00-17:00
    Renate SPELMANS
    B004 Evergem Hoofdschool
  • maa
    17:00-18:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat

    samenspel

  • din
    17:00-18:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat

    samenspel

  • woe
    13:30-14:30
    Sylvie VAN ESCH
    B006B Drongen Hoofdschool

    samenspel

  • vri
    17:00-18:00
    Sylvie VAN ESCH
    B003 Evergem Hoofdschool

    middelbare graad

  • maa
    15:00-16:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat

    Wally Govaerts

  • maa
    16:00-21:00
    Gert VERMEULEN
    D201 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-22:00
    Ruben MINGUEZ
    D202 Gent Drabstraat
  • maa
    18:00-19:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat

    Wally Govaerts

  • maa
    20:00-21:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat

    Wally Govaerts

  • din
    15:30-20:30
    Ilona LAKATOS
    D202 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-21:00
    Thomas DE SCHEPPER
    C006 Evergem Hoofdschool
  • din
    16:30-19:30
    Marleen CASTEELE
    A004 Evergem Hoofdschool
  • din
    20:30-21:30
    Marleen CASTEELE
    A004 Evergem Hoofdschool
  • woe
    12:30-18:30
    Ruben MINGUEZ
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    12:30-16:30
    Gert VERMEULEN
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    13:00-17:00
    Thomas DE SCHEPPER
    Ertvelde BS De Regenboog
  • woe
    13:00-17:00
    Ilona LAKATOS
    D202 Gent Drabstraat
  • woe
    14:00-16:00
    Luciano MASSA
    Gent MS Voskenslaan
  • woe
    14:30-17:30
    Marleen CASTEELE
    A004 Evergem Hoofdschool
  • woe
    16:30-20:30
    Luciano MASSA
    D201 Gent Drabstraat
  • woe
    17:00-18:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat

    Wally Govaerts

  • woe
    17:00-20:00
    Gert VERMEULEN
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    17:30-19:30
    Ilona LAKATOS
    D202 Gent Drabstraat
  • woe
    18:30-19:30
    Marleen CASTEELE
    A004 Evergem Hoofdschool
  • woe
    18:45-20:45
    Ruben MINGUEZ
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    19:00-20:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat

    Wally Govaerts

  • woe
    21:00-22:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat

    Wally Govaerts

  • don
    16:00-18:00
    Luciano MASSA
    D202 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-17:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat

    Wally Govaerts

  • don
    17:00-18:00
    Marijke HELLEMANS
    D005 Gent Drabstraat
  • don
    18:30-21:30
    Luciano MASSA
    D202 Gent Drabstraat
  • don
    19:00-21:00
    Marijke HELLEMANS
    D005 Gent Drabstraat
  • don
    20:00-21:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat

    Wally Govaerts

  • vri
    15:45-18:45
    Ruben MINGUEZ
    B006B Drongen Hoofdschool
  • vri
    16:00-20:00
    Ilona LAKATOS
    D202 Gent Drabstraat
  • vri
    17:00-20:00
    Marleen CASTEELE
    B009 Evergem Hoofdschool
  • zat
    08:30-13:30
    Gert VERMEULEN
    B009 Evergem Hoofdschool
  • zat
    09:00-13:00
    Luciano MASSA
    D202 Gent Drabstraat
  • maa
    15:30-17:00
    Marijke HELLEMANS
    Oostakker De vogelzang

    "gitaren: folkgitaar - elektrische gitaar - klassieke gitaar" lessen starten WOENSDAG 25/9 en 4/10. Vanaf dan steeds op maandag.

  • din
    14:00-19:00
    Lakshmi MATTHIEU
    B003 Gent Poel
  • din
    20:00-22:00
    Lakshmi MATTHIEU
    B003 Gent Poel

    Marijke Vermeiren

  • woe
    12:30-18:30
    Martha SZABO
    B003 Gent Poel
  • maa
    10:00-11:00
    Jean-Philippe PONCIN
    A005 Gent Poel
  • don
    14:30-17:30
    Carola DIERAERT
    D101 Gent Drabstraat
  • maa
    17:30-20:30
    Frank CLARYSSE
    D012 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-17:00
    Frank CLARYSSE
    Oostakker De vogelzang
  • maa
    19:00-20:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • din
    19:00-20:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • din
    19:00-20:00
    Lakshmi MATTHIEU
    B003 Gent Poel
  • din
    19:30-21:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • din
    19:30-20:30
    Marleen CASTEELE
    A004 Evergem Hoofdschool
  • woe
    16:00-17:00
    Sylvie VAN ESCH
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    18:30-19:30
    Patrick LAUREYS
    Drongen Hoofdschool

    meer info via leerkracht

  • woe
    19:30-20:30
    Patrick LAUREYS
    Drongen Hoofdschool

    trio's - meer info via leerkracht

  • don
    18:30-19:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • don
    19:30-20:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat

    voor alle instrumenten en piano 4-handig

  • vri
    16:00-20:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat

    Lieven Baert organiseert 5 projecten instrumentaal ensemble. Niet-wekelijkse lesmomenten vinden steeds plaats op vrijdagavond of zaterdagochtend. De lessen duren ofwel 1u of 2u. en hebben een variabel aanvangsuur. Meer info bij de leerkracht.

  • vri
    19:00-20:00
    Sylvie VAN ESCH
    B003 Evergem Hoofdschool

    hogere graad

  • zat
    09:00-13:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat

    Lieven Baert organiseert 5 projecten instrumentaal ensemble. Niet-wekelijkse lesmomenten vinden steeds plaats op vrijdagavond of zaterdagochtend. De lessen duren ofwel 1u of 2u. en hebben een variabel aanvangsuur. Meer info bij de leerkracht.

  • zat
    09:30-10:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • woe
    20:00-23:00
    Tim DE MAESENEER
    C002 Gent Poel

    Brassband Panta Rhei: werkvorm waar 30 kopers en 3 slagwerkers een repertorium instuderen in functie van concerten en wedstrijden. Engagement is een sterke vereiste en voldoening is een garantie! Bij interesse contact opnemen met de leerkracht.

  • woe
    17:00-18:00
    Joeri VAN HOVE
    D007B Gent Drabstraat

    jeugdbrassband

  • maa
    19:00-21:00
    Veerle VERHAEGEN
    D003 Gent Drabstraat
  • din
    20:00-21:00
    Sven BEERENS
    C003 Gent Poel
  • zat
    12:00-13:00
    Johannes DEWILDE
    (KAPEL) Gent Poel

    indien kapel bezet in B104

  • zat
    11:00-12:00
    Johannes DEWILDE
    (KAPEL) Gent Poel

    indien kapel bezet in B104

  • maa
    16:30-18:30
    Severine SIERENS
    D100 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-18:00
    Severine SIERENS
    B003 Evergem Hoofdschool
  • din
    19:00-21:00
    Severine SIERENS
    D100 Gent Drabstraat
  • zat
    09:00-11:00
    Severine SIERENS
    Drongen Hoofdschool
  • don
    16:00-21:00
    Rik BOSSUYT
    D009 Gent Drabstraat
  • vri
    15:00-17:00
    Bart NAESSENS
    D003 Gent Drabstraat
  • don
    18:30-19:30
    Patrick DEBRABANDERE
    (KAPEL) Gent Poel

    REPERTOIREKOOR - 1 lesuur/week

  • don
    19:30-21:30
    Patrick DEBRABANDERE
    (KAPEL) Gent Poel

    VOX MAGO |CONCERTKOOR

  • woe
    10:00-12:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel
  • don
    12:00-13:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel
  • maa
    17:00-18:00
    Joeri VAN HOVE
    Gent FS De Loods
  • din
    16:00-20:00
    Lieven DOBBELAERE
    D011 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-19:00
    Tim DE MAESENEER
    D009 Gent Drabstraat

    ook saxhoorn

  • woe
    14:00-17:00
    Joeri VAN HOVE
    D007B Gent Drabstraat
  • woe
    18:00-20:00
    Joeri VAN HOVE
    D007B Gent Drabstraat
  • don
    16:00-19:00
    Lieven DOBBELAERE
    D011 Gent Drabstraat
  • don
    18:00-20:00
    Joeri VAN HOVE
    Ertvelde BS De Regenboog
  • vri
    16:00-20:00
    Tim DE MAESENEER
    B104 Evergem Hoofdschool

    ook saxhoorn

  • vri
    16:00-19:00
    Lieven DOBBELAERE
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    12:30-13:30
    Joeri VAN HOVE
    Oostakker De vogelzang
  • maa
    16:00-17:00
    Linde DENYS
    Oostakker De vogelzang
  • maa
    17:00-18:00
    Axelle TAUBER
    B005 Gent Poel
  • din
    16:00-17:00
    Axelle TAUBER
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik
  • woe
    14:00-16:00
    Lisa COUCK
    Gent JPS Acacia-Feniks

    om de 2 weken

  • woe
    14:45-15:45
    Tinfa IP
    B010 Evergem Hoofdschool

    aansluitend dansinitiatie mogelijk!

  • zat
    09:00-10:00
    Axelle TAUBER
    Drongen Hoofdschool
  • zat
    09:30-10:30
    Lisa COUCK
    A005 Gent Poel

    aansluitend op dansinitiatie

  • zat
    10:30-11:30
    Lisa COUCK
    A005 Gent Poel

    aansluitend op dansinitiatie

  • zat
    10:30-11:30
    Axelle TAUBER
    A101 Gent Poel
  • maa
    18:00-20:00
    Ann DE PREST
    (KAPEL) Gent Poel
  • maa
    18:00-20:00
    Elisabeth DESMEDT
    B008 Gent Poel
  • maa
    20:00-22:00
    Elisabeth DESMEDT
    B008 Gent Poel
  • don
    19:00-20:00
    Jeroen BILLIET
    B003 Gent Poel

    2 wekelijks

  • don
    20:00-21:00
    Jeroen BILLIET
    A003 Gent Poel

    2 wekelijks

  • woe
    18:30-20:30
    Sander KINTAERT
    B002 Gent Poel

    om de 14 dagen

  • maa
    14:45-16:45
    Frank HEYE
    Gent Poel

    St Jozefkerk

  • woe
    19:30-20:30
    Frank HEYE
    Drongen Hoofdschool

    Gerolfuskerk - Drongen

  • maa
    14:00-19:00
    Marian STEYAERT
    A101 Gent Poel
  • maa
    14:00-15:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • maa
    15:00-20:00
    Lieve VAN DER PLAETSEN
    A003 Gent Poel
  • maa
    15:00-19:00
    Veerle VERHAEGEN
    D003 Gent Drabstraat
  • maa
    15:00-16:00
    Elisa MEDINILLA
    D005 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-22:00
    Karel VANDEVONDELE
    A005 Gent Poel
  • maa
    16:00-21:00
    Hilde GEIREGAT
    A004 Gent Poel
  • maa
    16:00-21:00
    Elisa MEDINILLA
    D108 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-22:00
    Stephanie PROOT
    A102 Gent Poel
  • maa
    16:00-19:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • maa
    20:00-22:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • din
    15:00-20:00
    Lieve VAN DER PLAETSEN
    A003 Gent Poel
  • din
    15:00-22:00
    Elly DEFLO
    A102 Gent Poel
  • din
    15:00-19:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • din
    15:30-21:30
    Annick RYCKAERT
    A004 Evergem Hoofdschool
  • din
    16:00-20:00
    Veerle VERHAEGEN
    A004 Gent Poel
  • din
    16:00-21:00
    Lutgart RYNGAERT
    A101 Gent Poel
  • din
    16:00-18:00
    Clara VAN DEN BREMT
    B011 Evergem Hoofdschool
  • din
    18:15-21:15
    Clara VAN DEN BREMT
    B011 Evergem Hoofdschool
  • din
    20:00-22:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • woe
    12:00-15:00
    Tom VAN DER SCHUEREN
    Ertvelde BS De Regenboog
  • woe
    12:00-16:00
    Clara VAN DEN BREMT
    B011 Evergem Hoofdschool
  • woe
    12:30-14:30
    Lutgart RYNGAERT
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    12:30-14:30
    Annick RYCKAERT
    B010 Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:00-18:00
    Veerle VERHAEGEN
    D003 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-15:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-15:00
    Karel VANDEVONDELE
    A004 Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:30-18:30
    Elisa MEDINILLA
    A004 Gent Poel
  • woe
    13:30-17:30
    Elly DEFLO
    A102 Gent Poel
  • woe
    13:30-18:30
    Hilde GEIREGAT
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    15:00-18:00
    Lutgart RYNGAERT
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    16:00-20:00
    Karel VANDEVONDELE
    A003 Gent Poel
  • woe
    18:00-20:00
    Elly DEFLO
    A102 Gent Poel
  • woe
    18:00-22:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • woe
    18:30-20:30
    Lutgart RYNGAERT
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    19:00-21:00
    Elisa MEDINILLA
    A004 Gent Poel
  • don
    15:00-21:00
    Elly DEFLO
    A102 Gent Poel
  • don
    15:00-21:00
    Marian STEYAERT
    A101 Gent Poel
  • don
    15:00-20:00
    Stephanie PROOT
    A003 Gent Poel
  • don
    16:00-22:00
    Annick RYCKAERT
    D108 Gent Drabstraat
  • don
    18:30-19:30
    Clara VAN DEN BREMT
    D110 Gent Drabstraat
  • don
    19:00-22:00
    Colette BROECKAERT
    A004 Gent Poel
  • vri
    15:00-20:00
    Lieve VAN DER PLAETSEN
    A003 Gent Poel
  • vri
    15:00-18:00
    Hilde GEIREGAT
    A004 Gent Poel
  • vri
    15:00-20:00
    Stephanie PROOT
    A102 Gent Poel
  • vri
    16:00-20:00
    Colette BROECKAERT
    A005 Gent Poel
  • vri
    16:00-19:00
    Lutgart RYNGAERT
    Drongen Hoofdschool
  • vri
    16:00-17:00
    Clara VAN DEN BREMT
    A004 Evergem Hoofdschool

    Nataliya Alekseeva

  • vri
    16:00-21:00
    Annelies WYFFELS
    B010 Evergem Hoofdschool
  • vri
    20:00-21:00
    Clara VAN DEN BREMT
    A004 Evergem Hoofdschool
  • zat
    08:00-14:00
    Annick RYCKAERT
    Drongen Hoofdschool
  • zat
    08:30-13:30
    Lutgart RYNGAERT
    Drongen Hoofdschool
  • zat
    09:00-14:00
    Veerle VERHAEGEN
    D108 Gent Drabstraat
  • zat
    09:00-13:00
    Hilde GEIREGAT
    A004 Gent Poel
  • zat
    09:00-14:00
    Colette BROECKAERT
    A003 Gent Poel
  • woe
    12:00-13:00
    Elisa MEDINILLA
    Gent MS Voskenslaan

    enkel leerlingen L2!

  • din
    18:00-19:00
    Hadewych VAN DEN EYNDE
    Gent Goeste Majeur

    Reinaertstraat Gent

  • woe
    16:00-17:00
    Sven BEERENS
    Slagwerklokaal Evergem Hoofdschool
  • maa
    19:00-21:00
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • din
    16:30-19:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat

    voor alle instrumenten en piano 4-handig

  • din
    18:30-19:30
    Inge VAN ESCH
    B009 Evergem Hoofdschool
  • woe
    12:30-14:30
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • woe
    13:30-18:30
    Patrick LAUREYS
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    15:30-16:30
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • woe
    17:00-18:00
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • woe
    19:30-21:30
    Raf MINTEN
    D108 Gent Drabstraat

    saxofoon

  • woe
    20:00-21:00
    Elly DEFLO
    A102 Gent Poel

    piano 4-handig

  • don
    16:30-18:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat

    voor alle instrumenten en piano 4-handig

  • don
    17:30-18:30
    Carola DIERAERT
    D101 Gent Drabstraat

    blazers

  • vri
    16:00-21:00
    Inge VAN ESCH
    B011 Evergem Hoofdschool
  • vri
    17:00-19:00
    Joeri VAN HOVE
    D001 Evergem Hoofdschool

    GEJO- Groot Evergems Jeugd-Orkest

  • zat
    11:30-13:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat

    voor alle instrumenten en piano 4-handig

  • din
    19:00-20:00
    Bianca FRANCKEN
    A005 Gent Poel
  • maa
    19:30-20:30
    Severine SIERENS
    Evergem Fanfare Wippelgem

    samenspel alle koper en houtblazers en slagwerk

  • woe
    20:00-21:00
    Lieven DOBBELAERE
    Gentbrugge Harmonie Gentbrugge
  • zon
    10:00-11:00
    Joeri VAN HOVE
    B004 Evergem Hoofdschool

    Harmonie G. Duijck

  • woe
    17:30-18:30
    Marleen CASTEELE
    A004 Evergem Hoofdschool
  • don
    18:00-19:00
    Marijke HELLEMANS
    D005 Gent Drabstraat
  • vri
    19:00-20:00
    Ruben MINGUEZ
    (KAPEL) Gent Poel
  • woe
    18:30-19:30
    Martha SZABO
    B003 Gent Poel
  • din
    19:00-20:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat

    4-handig piano

  • woe
    16:00-17:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • woe
    15:00-16:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat

    4-handig piano

  • maa
    19:00-20:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat

    4-handig piano

  • maa
    15:00-20:00
    Raf MINTEN
    D101 Gent Drabstraat
  • din
    14:00-21:00
    Hendrik PELLENS
    D101 Gent Drabstraat

    Alec Lagrange

  • din
    15:30-20:30
    Pieter PELLENS
    B104 Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:00-17:00
    Pieter PELLENS
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    15:00-18:00
    Raf MINTEN
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    18:00-22:00
    Pieter PELLENS
    D101 Gent Drabstraat
  • woe
    18:30-19:30
    Raf MINTEN
    D108 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-21:00
    Pieter PELLENS
    D012 Gent Drabstraat
  • zat
    08:30-13:30
    Raf MINTEN
    D101 Gent Drabstraat
  • maa
    16:30-19:30
    Sven BEERENS
    C003 Gent Poel
  • din
    16:00-19:00
    Sven BEERENS
    C003 Gent Poel
  • din
    16:00-17:00
    Simon DECRAENE
    Gent MPI De Oase
  • din
    18:30-20:30
    Simon DECRAENE
    Ertvelde BS De Regenboog
  • din
    19:00-20:00
    Sven BEERENS
    C003 Gent Poel
  • din
    21:00-22:00
    Sven BEERENS
    C003 Gent Poel
  • woe
    13:00-19:00
    Sven BEERENS
    Slagwerklokaal Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:00-16:00
    Jonathan CALLENS
    C003 Gent Poel
  • woe
    14:00-18:00
    Simon DECRAENE
    Drongen Hoofdschool
  • vri
    16:30-18:30
    Simon DECRAENE
    C003 Gent Poel
  • zat
    09:00-13:00
    Ronald DHAENE
    C003 Gent Poel
  • maa
    16:00-17:00
    Simon DECRAENE
    Oostakker De vogelzang
  • maa
    20:00-22:00
    Ben FLEERAKKERS
    D011 Gent Drabstraat
  • maa
    15:00-22:00
    Mieke DE GEYTER
    D109 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-19:00
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • maa
    16:30-20:30
    Gisela CAMMAERT
    D105 Gent Drabstraat
  • din
    15:30-19:30
    Mieke DE GEYTER
    D109 Gent Drabstraat
  • din
    15:30-18:30
    Inge VAN ESCH
    B009 Evergem Hoofdschool
  • din
    16:30-18:30
    Gisela CAMMAERT
    Gent De Lotus
  • woe
    12:00-19:00
    Mieke DE GEYTER
    D109 Gent Drabstraat
  • woe
    14:30-15:30
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • woe
    17:30-20:30
    Brigitte STEPMAN
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    18:00-19:00
    Jeroen BAERT
    D011 Gent Drabstraat
  • woe
    18:00-19:00
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • don
    15:30-19:30
    Mieke DE GEYTER
    D109 Gent Drabstraat
  • zat
    08:30-12:30
    Brigitte STEPMAN
    Drongen Hoofdschool
  • maa
    16:00-17:00
    Kaatje STRAUVEN
    Oostakker De vogelzang
  • din
    20:00-21:00
    Mieke ANSEEUW
    D000 Gent Drabstraat
  • maa
    10:00-12:00
    Ann DE PREST
    A101 Gent Poel
  • maa
    15:00-22:00
    Helena MAES
    D000 Gent Drabstraat
  • maa
    17:00-18:00
    Ann DE PREST
    D007B Gent Drabstraat
  • maa
    20:00-22:00
    Ann DE PREST
    D007B Gent Drabstraat
  • maa
    21:00-22:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B102 Gent Poel
  • din
    15:00-21:00
    Helena MAES
    D007B Gent Drabstraat
  • din
    17:00-20:00
    Mieke ANSEEUW
    D000 Gent Drabstraat
  • din
    21:00-22:00
    Mieke ANSEEUW
    D000 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-15:00
    Ann DE PREST
    B104 Evergem Hoofdschool
  • woe
    16:00-19:00
    Ann DE PREST
    A101 Gent Poel
  • woe
    17:00-22:00
    Mieke ANSEEUW
    D000 Gent Drabstraat
  • don
    09:00-11:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel
  • don
    15:00-21:00
    Helena MAES
    D007B Gent Drabstraat
  • don
    16:00-18:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel
  • don
    17:00-19:00
    Mieke ANSEEUW
    D000 Gent Drabstraat
  • zat
    10:00-13:00
    Helena MAES
    D007B Gent Drabstraat

Filter resultaten


Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Afkortingen

Lessen in het rood zijn volzet

  • AMC: algemene muziekcultuur
  • AMT: algemene muziektheorie
  • AMV: algemene muzikale vorming ('notenleer')
  • BP: begeleidingspraktijk
  • IE: instrumentaal ensemble
  • SS: samenspel
  • LG (L1, L2, ...): lagere graden
  • MG (M1, M2, ...): middelbare graden
  • HG (H1, H2, ...): hogere graden
  • A, B, C: blokken in Poel
  • D: blok Drabstraat

Deeltijds kunstonderwijs in het hartje van Gent, met afdelingen in Evergem en Drongen. Wij bieden opleidingen in muziek, woord en dans.

academie gent

Contact