Jazz-pop-rock
Dit is het uurrooster voor het schooljaar 2019-2020. Je kan ook nog steeds het uurrooster van het lopende schooljaar raadplegen.
Vak
Dag
Uur
Leraar
Locatie
  • don
    17:00-19:00
    Jonas DE RAVE
    D012 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-20:00
    Jelle VAN CLEEMPUTTE
    D007 A Gent Drabstraat
  • woe
    19:00-21:00
    Wim RAMON
    D007 A Gent Drabstraat

    + contrabas JPR

  • don
    15:00-17:00
    Wim RAMON
    D007 A Gent Drabstraat

    + contrabas JPR

  • don
    18:00-20:00
    Wim RAMON
    D007 A Gent Drabstraat

    + contrabas JPR

  • zat
    09:00-11:00
    Wim RAMON
    D007 A Gent Drabstraat

    ook contrabas JPR

  • zat
    12:00-13:00
    Wim RAMON
    D007 A Gent Drabstraat

    ook contrabas JPR

  • maa
    18:00-22:00
    Wim RAMON
    C102 Gent Poel
  • woe
    14:00-17:00
    Wim RAMON
    D007 A Gent Drabstraat

    + contrabas JPR

  • din
    19:00-20:00
    Bart VERVAECK
    D103 Gent Drabstraat
  • woe
    15:00-16:00
    Edmund LAURET
    D103 Gent Drabstraat
  • woe
    19:00-20:00
    Edmund LAURET
    D103 Gent Drabstraat
  • din
    19:00-20:00
    Hein MANDOS
    Gent Poel
  • maa
    18:00-19:00
    Hein MANDOS
    C102 Gent Poel
  • din
    20:00-21:00
    Stijn ENGELS
    D104 Gent Drabstraat
  • woe
    17:00-18:00
    Johan SABBE
    C102 Gent Poel
  • woe
    19:00-20:00
    Hein MANDOS
    Gent Drabstraat
  • don
    18:00-19:00
    Stijn ENGELS
    D104 Gent Drabstraat
  • woe
    18:00-19:00
    Johan SABBE
    B101 Gent Poel

    3.1 muzieklab + JPR gevolgd hebben

  • woe
    19:00-20:00
    Johan SABBE
    Gent Poel
  • woe
    18:00-19:00
    Sammy Lee DAESE
    Gent Drabstraat
  • woe
    20:00-22:00
    Sammy Lee DAESE
    (KAPEL) Gent Poel
  • maa
    10:00-13:00
    Bart VERVAECK
    D103 Gent Drabstraat
  • maa
    17:00-19:00
    Marijke HELLEMANS
    D112 Gent Drabstraat
  • maa
    17:00-20:00
    Bart VERVAECK
    D103 Gent Drabstraat
  • din
    10:00-13:00
    Bart VERVAECK
    D103 Gent Drabstraat
  • din
    15:00-19:00
    Eduardo VEGA
    D112 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-19:00
    Marijke HELLEMANS
    C102 Gent Poel
  • din
    17:00-19:00
    Bart VERVAECK
    D103 Gent Drabstraat
  • din
    20:00-21:00
    Bart VERVAECK
    D103 Gent Drabstraat
  • woe
    14:00-16:00
    Eduardo VEGA
    D112 Gent Drabstraat
  • woe
    16:00-17:00
    Edmund LAURET
    Gent Drabstraat
  • woe
    17:00-18:00
    Eduardo VEGA
    D112 Gent Drabstraat
  • woe
    19:00-20:00
    Eduardo VEGA
    D112 Gent Drabstraat
  • woe
    20:00-22:00
    Edmund LAURET
    D103 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-19:00
    Eduardo VEGA
    D112 Gent Drabstraat
  • don
    17:00-22:00
    Edmund LAURET
    D103 Gent Drabstraat
  • din
    10:00-14:00
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel

    Support School Projects (enkel 4e graad) - in afspraak met de leerkracht

  • don
    16:00-17:00
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel

    geluidsleer basics

  • don
    17:00-18:00
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel

    Creative Software and Virtual Instruments

  • don
    18:00-19:00
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel

    Studio and Live Electronics

  • don
    19:00-20:00
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel

    basics

  • don
    20:00-21:00
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel

    Creative Software and Virtual Instruments

  • don
    21:00-22:00
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel

    Studio and Live Electonics

  • maa
    16:00-17:00
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel

    basics

  • maa
    19:00-20:00
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel

    basics

  • maa
    21:00-22:00
    Joris DEVOS
    D010 Gent Drabstraat
  • din
    21:00-22:00
    Hein MANDOS
    D010 Gent Drabstraat
  • woe
    18:00-19:00
    Wim RAMON
    C102 Gent Poel

    RITMELAB

  • don
    19:00-21:00
    Hein MANDOS
    C102 Gent Poel
  • maa
    17:00-18:00
    Joris DEVOS
    D010 Gent Drabstraat
  • maa
    18:00-19:00
    Joris DEVOS
    D010 Gent Drabstraat
  • maa
    19:00-20:00
    Marijke HELLEMANS
    D010 Gent Drabstraat
  • din
    17:00-18:00
    Stijn ENGELS
    D010 Gent Drabstraat
  • din
    18:00-19:00
    Stijn ENGELS
    D010 Gent Drabstraat
  • din
    19:00-21:00
    Eduardo VEGA
    D010 Gent Drabstraat
  • din
    19:00-21:00
    Marijke HELLEMANS
    C104 Gent Poel
  • din
    20:00-21:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C104 Gent Poel
  • woe
    15:00-16:00
    Johan SABBE
    C102 Gent Poel
  • woe
    15:00-16:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C002 Gent Poel
  • woe
    16:00-17:00
    Eduardo VEGA
    D010 Gent Drabstraat
  • woe
    17:00-18:00
    Wim RAMON
    D010 Gent Drabstraat
  • woe
    18:00-19:00
    Edmund LAURET
    D010 Gent Drabstraat
  • woe
    19:00-20:00
    Jeroen BAERT
    D010 Gent Drabstraat

    specifiek voor strijkers!

  • woe
    19:00-20:00
    Sammy Lee DAESE
    (KAPEL) Gent Poel
  • woe
    20:00-21:00
    Jeroen BAERT
    D010 Gent Drabstraat
  • woe
    20:00-22:00
    Eduardo VEGA
    C104 Gent Poel
  • woe
    20:00-21:00
    Johan SABBE
    C102 Gent Poel
  • woe
    21:00-22:00
    Wim RAMON
    Gent Drabstraat

    FUSION COMBO

  • don
    17:00-18:00
    Wim RAMON
    D010 Gent Drabstraat
  • don
    18:00-19:00
    Jan VERSTAEN
    D010 Gent Drabstraat

    IMPROVISATION GAMES

  • don
    19:30-20:30
    Joachim THYS
    Gent Drabstraat
  • don
    20:00-21:00
    Stijn ENGELS
    D010 Gent Drabstraat
  • don
    20:00-21:00
    Ruben VAN CAUWENBERGHE
    C102 Gent Poel
  • don
    21:00-22:00
    Jan VERSTAEN
    C102 Gent Poel
  • vri
    18:00-19:00
    Johan SABBE
    D010 Gent Drabstraat
  • zat
    11:00-12:00
    Wim RAMON
    D010 Gent Drabstraat
  • don
    20:00-22:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C002 Gent Poel
  • zat
    11:00-13:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C002 Gent Poel

    big band 2

  • maa
    19:00-20:00
    Stijn ENGELS
    C104 Gent Poel
  • woe
    21:00-22:00
    Jan VERSTAEN
    D010 Gent Drabstraat
  • don
    18:00-19:00
    Johan SABBE
    A005 Gent Poel

    + jongeren

  • don
    19:00-20:00
    Johan SABBE
    A005 Gent Poel
  • maa
    20:00-21:00
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel
  • woe
    19:00-20:00
    Emilie LEYSEN
    D105 Gent Drabstraat
  • woe
    20:00-21:00
    Emilie LEYSEN
    D105 Gent Drabstraat

    enkel 4de graad

  • woe
    19:00-20:00
    Jan VERSTAEN
    D117 Gent Drabstraat
  • maa
    17:00-22:00
    Ben FLEERAKKERS
    D011 Gent Drabstraat
  • din
    17:00-20:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C104 Gent Poel
  • woe
    14:00-15:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C002 Gent Poel
  • woe
    16:00-21:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C003 Gent Poel
  • don
    17:00-20:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C002 Gent Poel
  • zat
    10:00-11:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C002 Gent Poel
  • don
    17:00-19:00
    Ruben VAN CAUWENBERGHE
    C102 Gent Poel

    om de 14 dagen

  • woe
    19:00-21:00
    Lieven VAN AEL
    B008 Gent Poel

    in specialisatiegraad - minimaal 4 leerlingen - kan ook gevolgd worden met 2u in de 4e graad.

  • zat
    08:30-21:30
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel

    alles in afspraak met de leerkracht - 1x per maand 8:30 - 12:30: geluid & opname (pre-production) 13:00 - 17:00: muziekproductie 17:30 - 21:30: recording and mixing

  • zon
    08:30-21:30
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel

    alles in afspraak met de leerkracht - 1x per maand 8:30 - 12:30: geluid & opname (pre-production) 13:00 - 17:00: muziekproductie 17:30 - 21:30: recording and mixing

  • woe
    16:00-18:00
    Alec LAGRANGE
    Gent Poel

    enkel leerlingen - JONGEREN - JPR

  • woe
    18:30-20:30
    Alec LAGRANGE
    Gent Poel

    enkel leerlingen JPR

  • din
    20:00-22:00
    Alec LAGRANGE
    Gent Poel

    minimaal 4 leerlingen enkel voor leerlingen die in 4e graad zitten met alle andere vakken of voor leerlingen die reeds 4e graad hebben afgewerkt.

  • woe
    16:00-17:00
    Lieven VAN AEL
    B008 Gent Poel
  • woe
    18:00-19:00
    Lieven VAN AEL
    B008 Gent Poel
  • don
    20:00-21:00
    Lieven VAN AEL
    B008 Gent Poel
  • din
    20:00-21:00
    Hein MANDOS
    Gent Poel

    Praktisch met theorie de leerstof van muzieklab JPR 3.1 beheersen

  • woe
    21:00-22:00
    Lieven VAN AEL
    B008 Gent Poel

    actief muziek beluisteren de leerstof van muzieklab JPR 3.1 beheersen

  • don
    18:00-19:00
    Lieven VAN AEL
    Gent Poel

    jazzharmonie/analyse /muziektheorie de leerstof van muzieklab JPR 3.1 beheersen

  • don
    19:00-20:00
    Lieven VAN AEL
    Gent Poel

    praktisch met theorie de leerstof van muzieklab JPR 3.1 beheersen

  • maa
    17:00-18:00
    Hein MANDOS
    C102 Gent Poel
  • maa
    17:00-19:00
    Stijn ENGELS
    A003 Gent Poel
  • maa
    19:00-21:00
    Hein MANDOS
    C102 Gent Poel
  • maa
    20:00-22:00
    Stijn ENGELS
    A003 Gent Poel
  • din
    16:00-17:00
    Stijn ENGELS
    D104 Gent Drabstraat
  • din
    17:00-19:00
    Hein MANDOS
    B104 Gent Poel
  • din
    19:00-20:00
    Stijn ENGELS
    D104 Gent Drabstraat
  • din
    21:00-22:00
    Stijn ENGELS
    D104 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-15:00
    Johan SABBE
    A003 Gent Poel
  • woe
    15:00-21:00
    Christian MENDOZA
    D104 Gent Drabstraat
  • woe
    15:00-17:00
    Hein MANDOS
    D108 Gent Drabstraat
  • woe
    18:00-19:00
    Hein MANDOS
    Gent Poel
  • woe
    20:00-22:00
    Hein MANDOS
    B008 Gent Poel
  • don
    13:00-16:00
    Johan SABBE
    A005 Gent Poel
  • don
    16:00-19:00
    Hein MANDOS
    A003 Gent Poel
  • don
    17:00-18:00
    Johan SABBE
    A005 Gent Poel
  • don
    17:00-18:00
    Stijn ENGELS
    D104 Gent Drabstraat
  • don
    19:00-20:00
    Stijn ENGELS
    D104 Gent Drabstraat
  • don
    20:00-21:00
    Johan SABBE
    A005 Gent Poel
  • don
    21:00-22:00
    Stijn ENGELS
    D104 Gent Drabstraat
  • don
    21:00-22:00
    Hein MANDOS
    A003 Gent Poel
  • vri
    15:00-18:00
    Johan SABBE
    A101 Gent Poel
  • vri
    19:00-20:00
    Johan SABBE
    A101 Gent Poel
  • maa
    17:00-22:00
    Alec LAGRANGE
    D117 Gent Drabstraat
  • din
    17:00-20:00
    Alec LAGRANGE
    D117 Gent Drabstraat
  • woe
    15:00-18:00
    Jan VERSTAEN
    D117 Gent Drabstraat
  • woe
    20:00-21:00
    Jan VERSTAEN
    D117 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-18:00
    Jan VERSTAEN
    D117 Gent Drabstraat
  • don
    16:30-19:30
    Joachim THYS
    C104 Gent Poel
  • don
    20:00-21:00
    Jan VERSTAEN
    D117 Gent Drabstraat
  • don
    19:00-21:00
    Sander STUER
    B101 Gent Poel

    enkel 3e graad voorwaarde 3.1 muzieklab + gevolgd hebben (voorlopig) lessen om de 14 dagen in cluster

  • din
    15:00-18:00
    Jonathan CALLENS
    C002 Gent Poel
  • din
    19:00-22:00
    Jonathan CALLENS
    C002 Gent Poel
  • don
    15:00-22:00
    Ronald DHAENE
    C003 Gent Poel
  • woe
    15:00-19:00
    Jeroen BAERT
    D011 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-22:00
    Paola MARQUEZ
    D105 Gent Drabstraat

    jazz/latin

  • woe
    14:00-18:00
    Paola MARQUEZ
    D105 Gent Drabstraat

    jazz/latin

  • woe
    16:00-19:00
    Emilie LEYSEN
    D105 Gent Drabstraat
  • woe
    21:00-22:00
    Emilie LEYSEN
    D105 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-22:00
    Paola MARQUEZ
    D105 Gent Drabstraat

    jazz/latin

  • don
    16:00-22:00
    Jimmy COLMAN
    B101 Gent Poel

    pop/jazz

Filter resultaten

Maak uw keuzes en kies FILTER.


Eerste leerjaar
Tweede leerjaar
Derde leerjaar
Vierde leerjaar

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Afkortingen

Lessen in het rood zijn volzet

  • MCV: muzikale culturele vorming
  • GM: groepsmusiceren
  • BP: begeleidingspraktijk
  • 2.1 ed: het eerste cijfer duidt de graad aan, het 2de cijfer het leerjaar binnen die graad (hier dus graad 2 - eerste leerjaar)
  • S.1 ed: naast graad 1 tem 4, is er ook de specialisatiegraad
  • _A, _B, _C,...: groep
  • A003, B102, C008,...: lokalen in blok A, B en C in Poel 17
  • D004,...: lokaal in Drabstraat 42

Deeltijds kunstonderwijs in het hartje van Gent, met afdelingen in Evergem en Drongen. Wij bieden opleidingen in muziek, woord, dans en beeld.

academie gent

Contact

Ondernemingsnummer & BTW

  • RPR Gent - 0267 383 270
  • BTW BE267 383 270