Het accordeon stond (en staat nog steeds) bekend als een volksmuziekinstrument. Toch kan je er alle kanten mee uit: klassiek, folklore, klezmer, modern... een waaier aan stijlen die in de lessen uitgebreid aan bod komt.
De rechterhand speelt meestal de melodie, terwijl de linkerhand begeleidt met diepe bassen of akkoorden. Om geluid te maken trek of duw je aan de blaasbalg. De verschillende knopjes zorgen voor hoge en lage tonen.
Als je voor dit instrument kiest, kan je zowel solo als in groep je gang gaan.
Een accordeon kan je huren / of huurkopen. De leerkracht geeft je hierover informatie.
Vakken accordeon
ACCORDEON
Leerkrachten
Dit vak wordt door volgende leerkrachten gegeven:
- Lieven BAERT
- Jeroen BAERT
- Lore BAMPS
- Sven BEERENS
- Elke BLOMME
- Rosine BOGAERT
- Adriana BORGER
- Birgit BORNAUW
- Maarten BRUGGEMAN
- Jonathan CALLENS
- Gisela CAMMAERT
- Alejandro CEGARRA
- Frank CLARYSSE
- Frone CLAUWAERT
- Romy CLEOPHAS
- Anneleen CNUDDE
- Paco COLLUMBIEN
- Sebastiaan COOMAN
- Lisa COUCK
- Karel CUELENAERE
- Elias D'HOOGE
- Lise DAELEMANS
- Sammy Lee DAESE
- Louise DE BAERE
- Lisa DE BOOS
- Jens DE BRUYNE
- Emily DE CLERCQ
- Lucie DE LEY
- Tim DE MAESENEER
- Lomme DE PAUW
- Ann DE PREST
- Jonas DE RAVE
- Mattias DE RIJCKE
- Ninke DE ROECK
- Thomas DE SCHEPPER
- Florian DE SCHEPPER
- Matthias DE SMET
- Karen DE VISSCHER
- Katrien DE WILDE
- Patrick DEBRABANDERE
- Lieven DEBRAUWER
- Sofie DECKERS
- Simon DECRAENE
- Elly DEFLO
- Anneleen DEMEESTER
- Linde DEMUYNCK
- Linde DENYS
- Jozefien DERWEDUWEN
- Elisabeth DESMEDT
- Jonas DESMET
- Joris DEVOS
- Johannes DEWILDE
- Ronald DHAENE
- Mieke DHONDT
- Carola DIERAERT
- Lieven DOBBELAERE
- Joren ELSEN
- Stijn ENGELS
- Axelle FLAMANG
- Ben FLEERAKKERS
- Elisabeth FRAEYMAN
- Bianca FRANCKEN
- Jolien GEBRUERS
- Hilde GEIREGAT
- Daan HAFKAMP
- Marijke HELLEMANS
- Mattias HENDRIKX
- Stef HESTERS
- Frank HEYE
- Danzel HOEVER
- Leerkrachten HUP
- Stefanie HUYSMANS
- Claudia IBARRA
- Tinfa IP
- Rosita JERONIMO
- Robbe KIECKENS
- Sander KINTAERT
- Kajetan KUBALA
- Alec LAGRANGE
- Edmund LAURET
- Jeroen LAUREYSSENS
- Marleen LEICHER
- Emilie LEYSEN
- Helena MAES
- Marc MAES
- Hilde MARIS
- Paola MARQUEZ
- Kristof MARTENS
- Luciano MASSA
- Lakshmi MATTHIEU
- Elisa MEDINILLA
- Christian MENDOZA
- Ruben MINGUEZ
- Raf MINTEN
- Dirk MOELANTS
- Rose MOENS
- Iben NAESSENS
- An-Sofie NOPPE
- NTB NTB
- Wendi OSTIR
- Tom PEETERS
- Hendrik PELLENS
- Jean-Philippe PONCIN
- Alexander PREUSS
- Wim RAMON
- Milan ROBBERECHTS
- Divo ROJAS PAVEZ
- Anna RUBBENS
- Annick RYCKAERT
- Johan SABBE
- Lien SAEY
- Anneleen SCHOUPS
- Severine SIERENS
- Renate SPELMANS
- Marie-Anne STANDAERT
- Brigitte STEPMAN
- Kaatje STRAUVEN
- Charlotte SUYS
- Jeroen THEUNISSEN
- David TROCH
- Lieven VAN AEL
- Ruben VAN CAUWENBERGHE
- Jelle VAN CLEEMPUTTE
- Jan VAN DE LAAR
- Clara VAN DEN BREMT
- Isolde VAN DER GOTEN
- Lieve VAN DER PLAETSEN
- Sylvie VAN ESCH
- Inge VAN ESCH
- Joeri VAN HOVE
- El VAN LANCKER
- Alexander VAN LOON
- Mieke VAN UYTVANCK
- Tine VANDENBUSSCHE
- Hannelore VANDER ELST
- Karel VANDEVONDELE
- Patrick VANKEIRSBILCK
- Jelle VANSIELEGHEM
- Veerle VANTIEGHEM
- Eduardo VEGA
- Naomi VERCAUTEREN
- Veerle VERHAEGEN
- Christiaan VERHOEVEN
- Axelle VERKEMPINCK
- Jeroen VERLEDEN
- Willemijn VERMEIR
- Reindert VERMEIRE
- Gert VERMEULEN
- Jan VERSTAEN
- Astrid VERSTUYFT
- Bart VERVAECK
- José VINDEL
- Vincent WERBROUCK
- Tomma WESSEL
- Sylvie WILLE
- Annelies WYFFELS
- Daevid BAART
- Wannes CORNELIS
- Stan DE BRUYNE
- Vito DE COSTER
- Matthias DE SMET
- Astrid DHOORE
- Winter DIELEMAN
- Axelle FLAMANG
- Natan GOESSENS
- Mattias HENDRIKX
- Kajetan KUBALA
- Emiel LAUREYSSEN
- Yohrind RAMESH NAIDU
- Veronica SAMYN
- Pieter SINT NICOLAAS
- Lowie VERCAMMEN
- Sylvie WILLE
Tijdelijke vervangers:
Locaties
Dit vak kan op volgende locaties worden gevolgd:
Drabstraat (Gent hoofdschool)
Poel (Gent hoofdschool)
Sporthal HoGent (Gent hoofdschool)
De Vogelzang (Gent wijkschool)
VBS De Boomhut (Gent wijkschool)
De Lotus (Gent wijkschool)
Dokata (Gent wijkschool)
De Muze (Gent wijkschool)
Wispelberg (Gent wijkschool)
BS De Wijze Eik Eeklostraat (Gent wijkschool)
JPS Acacia-Feniks (Gent wijkschool)
BS De Wijze Eik Casierlaan (Gent wijkschool)
MS Voskenslaan (Gent wijkschool)
De Mozaïek (Gent wijkschool)
BS De Regenboog (Gent wijkschool)
Evergem (Evergem hoofdschool)
VBS Sleidinge (Evergem wijkschool)
Sint-Franciscus (Evergem wijkschool)
De Werkplek (Evergem wijkschool)
Fanfare Wippelgem (Evergem wijkschool)
Belzele De Lieve (Evergem wijkschool)
Drongen (Drongen hoofdschool)
Uurrooster 2023-2024
-
woe14:00-15:00Jelle VANSIELEGHEMB104 Gent Poel
ook voor leerlingen creërend!
-
zat12:00-14:00Jan VERSTAEND117 Gent Drabstraat
les om de 14 dagen in afspraak met de leerkracht
-
don10:00-12:00Rose MOENSEvergem De Werkplek
Markant
-
don10:00-12:00Anna RUBBENSEvergem De Werkplek
ook 4.5
-
woe19:00-20:00Romy CLEOPHASGent Wispelberg
-
maa18:00-19:00Gisela CAMMAERTD109 Gent Drabstraat
-
don20:00-21:00Lieven BAERTD006 Gent Drabstraat
-
maa18:00-19:00Gisela CAMMAERTD109 Gent Drabstraat
-
woe13:00-14:40Rosita JERONIMOEvergem Belzele De Lieve
-
woe13:30-15:10Frone CLAUWAERTEvergem De Werkplek
semester 1 Frone
semester 2 Anna -
zat09:20-11:00Rosita JERONIMOEvergem De Werkplek
-
din16:00-17:40Sofie DECKERSWondelgem BS De Regenboog
-
woe13:00-14:40Rosita JERONIMOEvergem Belzele De Lieve
-
vri16:00-17:40Sofie DECKERSEvergem Sint-Franciscus
-
woe14:50-16:30Rosita JERONIMOEvergem Belzele De Lieve
-
zat13:20-15:00Anna RUBBENSEvergem De Werkplek
-
din16:00-17:40Frone CLAUWAERTEvergem De Werkplek
-
woe15:20-17:00Frone CLAUWAERTEvergem De Werkplek
semester 1 Frone Semester 2 Anna
-
don16:00-17:40Sofie DECKERSWondelgem BS De Regenboog
-
zat11:05-12:45Rosita JERONIMOEvergem De Werkplek
-
woe13:30-17:00Anna RUBBENSEvergem De Werkplek
Semester 1 Anna Semester 2 Frone
-
vri17:30-20:50Frone CLAUWAERTEvergem De Werkplek
-
zat09:30-13:00Anna RUBBENSEvergem De Werkplek
ook 3.5 en 3.6
-
woe13:00-14:40Rosita JERONIMOEvergem Belzele De Lieve
-
woe13:30-15:10Frone CLAUWAERTEvergem De Werkplek
semester 1 Frone Semester 2 Anna
-
don16:00-17:40Sofie DECKERSWondelgem BS De Regenboog
-
don16:00-17:40Sofie DECKERSWondelgem BS De Regenboog
-
vri16:00-17:40Sofie DECKERSEvergem Sint-Franciscus
-
vri16:00-17:40Sofie DECKERSEvergem Sint-Franciscus
-
zat09:00-10:40Rosita JERONIMOEvergem De Werkplek
-
woe19:00-20:00Jeroen LAUREYSSENSD012 Gent Drabstraat
-
din15:00-16:00Lakshmi MATTHIEUB003 Gent Poel
-
vri14:00-15:00Linde DEMUYNCKD003 Gent Drabstraat
-
woe16:00-17:00Jonathan CALLENSD010 Gent Drabstraat
-
zat11:00-13:00Marleen LEICHERD110 Gent Drabstraat
2u om de 14 dagen.
-
maa20:00-21:00Jonas DE RAVEC104 Gent Poel
combo wereldmuziek
-
woe13:00-14:00Jelle VANSIELEGHEMB104 Gent Poel
-
woe19:00-20:00Jelle VANSIELEGHEMB104 Gent Poel
-
woe18:00-19:00Jelle VANSIELEGHEMB104 Gent Poel
-
maa19:00-20:00Johan SABBED111 Gent Drabstraat
-
woe18:00-19:00Christian MENDOZAD104 Gent Drabstraat
-
maa15:00-19:00Lisa DE BOOSD007 A Gent Drabstraat
ook les contrabas folk & wereldmuziek of contrabas oude muziek is af te spreken met de leerkracht.
-
woe20:00-21:00Emily DE CLERCQGent Wispelberg
-
woe21:00-22:00Emily DE CLERCQGent Wispelberg
-
woe19:00-20:00Emily DE CLERCQGent Wispelberg
-
woe18:00-19:00Emily DE CLERCQGent Wispelberg
-
zat09:00-10:00Emily DE CLERCQB005 Gent Poel
-
zat10:00-11:00Emily DE CLERCQB005 Gent Poel
-
woe20:00-21:00Anneleen CNUDDED110 Gent Drabstraat
enkel leerlingen opera
-
zatntb les in clustervorm in afspraak met de leerkrachtAnneleen CNUDDEGent Poel
les in clustervorm in afspraak met de leerkracht
-
woe18:00-19:00Romy CLEOPHASGent Wispelberg
-
woe19:00-20:00Romy CLEOPHASGent Wispelberg
-
woe19:00-20:00Lieven DEBRAUWERGent Wispelberg
-
woe19:00-20:00Romy CLEOPHASGent Wispelberg
-
don20:00-22:00Lieven DEBRAUWERA005 Gent Poel
Onderdeel van opleiding KLEINKUNST.
Om de 14 dagen in samenspraak met de leerkracht aansluitend bij de andere lessen van het pakket van Daan Hafkamp.
Onder voorbehoud van voldoende leerlingen!!! -
din20:00-21:00Alexander PREUSSB101 Gent Poel
-
din17:00-20:00Alexander PREUSSB101 Gent Poel
-
din21:00-22:00Alexander PREUSSB101 Gent Poel
-
maa18:00-22:00Mattias HENDRIKXB004 Gent Poel
les 1x per maand in afspraak met leraar
-
don18:00-22:00Joris DEVOSB004 Gent Poel
in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u
-
vri18:00-22:00Joris DEVOSB004 Gent Poel
live geluid - opnametechniek - ondersteuning schoolprojecten - 1 x per maand in blok van 4u
-
zat09:00-13:00Joris DEVOSB004 Gent Poel
in afspraak met leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u
-
zon09:00-13:00Joris DEVOSB004 Gent Poel
in afspraak met de leerkracht - 1x per maand in blok van 4u
-
maa19:00-21:00Lisa DE BOOSD003 Gent Drabstraat
ensemble om de 14 dagen in afwisseling met kamermuziek oude muziek - afspreken met de leerkracht!!
-
maa19:00-21:00Gisela CAMMAERTD003 Gent Drabstraat
kamermuziek om de 14 dagen in afwisseling met ensemble oude muziek - afspreken met de leerkracht!! 1x om de 14 dagen in afspraak met de leerkracht.
-
din18:00-19:00Bianca FRANCKEND000 Gent Drabstraat
Kajetan Kubala
-
din18:00-19:00Kajetan KUBALAD000 Gent Drabstraat
-
don19:00-21:00Tomma WESSELD003 Gent Drabstraat
om de 14 dagen - afspraak met de leerkracht
-
vri14:30-18:30Tomma WESSELD002 Gent Drabstraat
om de 14 dagen - afspraak met de leerkracht
-
woe20:00-22:30Tim DE MAESENEERstudio 1 Evergem Evergem
-
maa18:00-19:00Johan SABBEC003 Gent Poel
-
maa19:30-22:00Severine SIERENSEvergem Fanfare Wippelgem
-
woe21:00-22:00Wim RAMONC104 Gent Poel
-
zat11:00-12:30Johannes DEWILDED005 Gent Drabstraat
-
din20:00-22:00Ruben MINGUEZ(KAPEL) Gent Poel
groot ensemble
-
don18:00-19:00Gert VERMEULENB104 Gent Poel
-
vri19:00-20:00Willemijn VERMEIRB010 Evergem Evergem
-
woe19:00-22:00Lieven DOBBELAEREN.T.B. Gent Drabstraat
-
zon09:45-11:45Joeri VAN HOVEA004 Evergem Evergem
-
don18:00-19:00Jan VERSTAENC104 Gent Poel
-
woe14:30-16:00Johannes DEWILDE(KAPEL) Gent Poel
-
woe17:00-18:00Hilde GEIREGATA004 Gent Poel
-
maa16:00-17:00Sylvie VAN ESCHD009 Gent Drabstraat
-
din19:00-20:00Inge VAN ESCHD003 Gent Drabstraat
-
woe17:30-18:30Inge VAN ESCHD005 Gent Drabstraat
-
maa19:00-20:00Hilde GEIREGATA004 Gent Poel
-
maa20:00-21:00Sylvie VAN ESCHD009 Gent Drabstraat
-
din18:00-19:00Luciano MASSAD201 Gent Drabstraat
-
din21:00-22:00Sylvie VAN ESCHD009 Gent Drabstraat
-
woe15:30-16:30Inge VAN ESCHD005 Gent Drabstraat
-
woe17:30-18:30Luciano MASSAD202 Gent Drabstraat
-
don20:00-21:00Elly DEFLOB002 Gent Poel
-
vri18:00-19:00Hilde GEIREGATA004 Gent Poel
-
zat10:00-11:00Hilde GEIREGATA004 Gent Poel
-
din21:00-22:00Patrick DEBRABANDEREB105 Gent Poel
-
maa17:00-18:00Karel VANDEVONDELEC104 Gent Poel
-
woe17:00-18:00Karel VANDEVONDELEC104 Gent Poel
-
don19:00-21:00Tomma WESSELD003 Gent Drabstraat
om de 14 dagen - afspraak met de leerkracht
-
woe19:00-20:00Jeroen BAERTC104 Gent Poel
-
zat09:30-12:30Joeri VAN HOVEA004 Evergem Evergem
-
din18:00-19:00An-Sofie NOPPEB008 Gent Poel
-
don19:30-21:30Patrick DEBRABANDERE(KAPEL) Gent Poel
-
vri17:00-19:00Joeri VAN HOVEstudio 1 Evergem Evergem
-
maa17:00-18:00Jelle VANSIELEGHEMB101 Gent Poel
-
vri10:00-12:00Jean-Philippe PONCINA005 Gent Poel
lessen in afspraak met de leerkracht om de 14 dagen.
-
don20:00-22:00Daan HAFKAMPB105 Gent Poel
Onderdeel van opleiding KLEINKUNST.
Om de 14 dagen in samenspraak met de leerkracht aansluitend bij de andere lessen van het pakket van Lieven Debrauwer.
Onder voorbehoud van voldoende leerlingen!!! -
zat10:00-11:30Mieke VAN UYTVANCKB002 Gent Poel
-
don18:00-20:00Ruben VAN CAUWENBERGHED000 Gent Drabstraat
-
don21:00-22:00Ruben VAN CAUWENBERGHEB104 Gent Poel
-
woe20:00-21:00Jan VAN DE LAARGent Wispelberg
-
woe20:00-22:00Wendi OSTIRGent Wispelberg
-
woe17:00-18:00Wendi OSTIRGent Wispelberg
-
woentb ambulante les in afspraak met de leerkracht. omschrijving: individuele podiumexpressie & liedperformanceLieven DEBRAUWERGent Wispelberg
ambulante les in afspraak met de leerkracht.
omschrijving: individuele podiumexpressie & liedperformance -
woe18:00-20:00Wendi OSTIRGent Wispelberg
-
don18:00-22:00Jelle VANSIELEGHEMB105 Gent Poel
1x per maand (laatste donderdag van de maand) in afspraak met de leerkracht.
-
din19:00-20:00Lise DAELEMANSB004 Gent Poel
-
maa18:00-19:00Jelle VANSIELEGHEMB104 Gent Poel
-
zat10:00-13:00Leerkrachten HUPD111 Gent Drabstraat
HUP zal dit schooljaar gegeven worden door verschillende leerkrachten en voordrachtgevers en zal bestaan uit een heel divers aanbod. Mogelijks kan dit niet altijd doorgaan op een zaterdagvoormiddag.
-
maa18:00-19:00Patrick DEBRABANDEREB102 Gent Poel
-
din20:00-21:00Lise DAELEMANSB004 Gent Poel
-
maa19:00-20:00Jelle VANSIELEGHEMB104 Gent Poel
-
maa19:00-20:00Jelle VANSIELEGHEMB104 Gent Poel
-
din17:00-18:00Patrick DEBRABANDEREB105 Gent Poel
oude muziek.
dit uur in combinatie met een ensemble groepsmusiceren
info bij karen.goossens@muziek-academie.be of patrick.debrabandere@muziek-academie.be -
woe17:00-18:00Ninke DE ROECK(KAPEL) Gent Poel
Vito De Coster
tweede semester (eerste semester bij Pieter Pellens)
-
woe17:00-18:00Sebastiaan COOMANA101 Gent Poel
eerste semester (tweede semester bij Ninke De Roeck)
-
woe17:00-18:00Ninke DE ROECK(KAPEL) Gent Poel
Vito De Coster
eerste semester (tweede semester bij Sebastiaan Cooman)
-
woe17:00-18:00Sebastiaan COOMANA101 Gent Poel
tweede semester (eerste semester bij Ninke De Roeck)
-
woe15:00-16:00Mieke DHONDTDrongen Drongen
-
woe16:00-17:00Mieke DHONDTDrongen Drongen
-
woe17:00-18:00Astrid VERSTUYFTB011 Evergem Evergem
alle instrumenten!
-
woe17:00-18:00Mieke DHONDTDrongen Drongen
-
woe12:30-13:30Mieke DHONDTOostakker De Vogelzang
-
woe17:00-18:00Jan VAN DE LAARGent Wispelberg
-
woe19:00-20:00Jan VAN DE LAARGent Wispelberg
-
woe15:00-16:00Jelle VANSIELEGHEMB104 Gent Poel
-
maa17:00-18:00Mieke DHONDTD111 Gent Drabstraat
-
woe18:00-19:00Astrid VERSTUYFTB011 Evergem Evergem
-
don18:00-19:00Lisa COUCKB102 Gent Poel
-
woe18:00-19:00Lieven VAN AELB008 Gent Poel
-
vri17:00-18:00Simon DECRAENEC002 Gent Poel
-
vri17:00-18:00Simon DECRAENEC002 Gent Poel
-
zat10:00-11:00Robbe KIECKENSC003 Gent Poel
-
zat10:00-11:00Robbe KIECKENSC003 Gent Poel
HANDYMAN
-
woe17:00-18:00Johan SABBEC002 Gent Poel
-
woe15:00-16:00Vincent WERBROUCKB005 Gent Poel
Onmiddellijke aansluiting mogelijk met het Strijkersensemble
-
woe16:00-17:00Jelle VANSIELEGHEMB104 Gent Poel
tweede semester (eerste semester bij Elisa Medinilla)
-
woe16:00-17:00Elisa MEDINILLAA005 Gent Poel
eerste semester (tweede semester bij Jelle Vansieleghem)
-
woe16:00-17:00Jelle VANSIELEGHEMB104 Gent Poel
eerste semester (tweede semester bij Elisa Medinilla)
-
woe16:00-17:00Elisa MEDINILLAA005 Gent Poel
tweede semester (eerste semester bij Jelle Vansieleghem)
-
maa18:00-19:00Karel VANDEVONDELEA005 Gent Poel
eerste semester (tweede semester bij Jelle Vansieleghem)
-
maa18:00-19:00Mieke DHONDTD111 Gent Drabstraat
tweede semester (eerste semester bij Karel VandeVondele)
-
woe17:00-18:00Paco COLLUMBIENB003 Evergem Evergem
-
don17:00-18:00Gert VERMEULENB007 Gent Poel
-
don19:00-20:00Gert VERMEULENB104 Gent Poel
-
woe16:00-17:00Jolien GEBRUERSA101 Gent Poel
-
woe16:00-17:00Jolien GEBRUERSA101 Gent Poel
-
maa19:00-22:00Ann DE PREST(KAPEL) Gent Poel
muzieklab+ geïntegreerd - in afspraak met de leerkracht
-
zat11:00-14:00Robbe KIECKENSC003 Gent Poel
over alle opties van muziek heen
-
din19:00-20:00Eduardo VEGAC104 Gent Poel
-
don18:30-22:00Frone CLAUWAERTEvergem De Werkplek
ook 4.5 en 4.6
-
vri09:30-13:00Rose MOENSEvergem De Werkplek
ook 4.5 en 4.6
-
vri13:30-17:00Rose MOENSEvergem De Werkplek
ook 4.5 en 4.6
-
woe19:00-22:00Stefanie HUYSMANSD001 Gent Drabstraat
minimaal 6 leerlingen !
-
don19:00-22:00David TROCHD001 Gent Drabstraat
-
maa18:30-21:30Jeroen THEUNISSEND001 Gent Drabstraat
-
din13:00-16:00David TROCHD002 Gent Drabstraat
-
din19:00-22:00David TROCHD001 Gent Drabstraat
-
don13:00-16:00David TROCHD002 Gent Drabstraat
-
vri16:30-19:30Jeroen THEUNISSEND001 Gent Drabstraat
-
don19:00-20:00Stefanie HUYSMANSB005 Gent Poel
-
woe17:30-19:30Rosine BOGAERTC001 Gent Poel
+ zaterdag
-
zat12:30-13:30Rosine BOGAERTC001 Gent Poel
+ woe
-
don21:00-22:00Rosine BOGAERTGent Sporthal HoGent
+ vrijdag
-
vri19:00-21:00Rosine BOGAERTGent Sporthal HoGent
+ do
-
din15:00-16:00Reindert VERMEIREB005 Gent Poel
-
maa16:00-20:00Helena MAESD007 B Gent Drabstraat
-
din16:00-20:00Helena MAESD007 B Gent Drabstraat
-
woe13:30-14:30Mieke VAN UYTVANCKB007 Gent Poel
-
woe15:00-18:00Mieke VAN UYTVANCKB007 Gent Poel
-
don16:00-20:00Helena MAESD007 B Gent Drabstraat
-
din18:30-22:00Frone CLAUWAERTEvergem De Werkplek
ook 4.5 en 4.6
-
don18:30-22:00Rose MOENSEvergem De Werkplek
ook 4.5 en 4.6
-
maa10:00-12:00Joren ELSEND005 Gent Drabstraat
in afspraak met de leerkracht - les om de 14 dagen
-
woe15:00-17:00Joren ELSEND006 Gent Drabstraat
-
woe17:00-18:00Joren ELSEND007 B Gent Drabstraat
-
woe18:30-20:30Joren ELSEND007 B Gent Drabstraat
-
woe19:30-21:30Dirk MOELANTSD005 Gent Drabstraat
om de 14 dagen -afspraak met leerkracht!
-
woe15:00-16:00Jeroen BAERTB008 Gent Poel
-
woe17:00-18:00Jeroen BAERTB101 Gent Poel
-
woe20:00-21:00Jeroen BAERTC002 Gent Poel
-
don17:00-19:00Jeroen BAERTD007 A Gent Drabstraat
-
woe18:30-22:00Anna RUBBENSEvergem De Werkplek
-
maa21:00-22:00Patrick DEBRABANDEREB102 Gent Poel
-
din18:00-19:00Patrick DEBRABANDEREB105 Gent Poel
-
maa17:00-22:00Jan VAN DE LAARD105 Gent Drabstraat
-
woe14:00-17:00Jan VAN DE LAARGent Wispelberg
-
woe18:00-19:00Jan VAN DE LAARGent Wispelberg
-
woe21:00-22:00Jan VAN DE LAARGent Wispelberg
-
don17:00-19:00Jan VAN DE LAARD009 Gent Drabstraat
-
don19:00-21:00Jan VAN DE LAARD009 Gent Drabstraat
-
zat09:00-12:00Jan VAN DE LAARD105 Gent Drabstraat
-
zat09:00-10:00Emily DE CLERCQB005 Gent Poel
-
zat10:00-11:00Emily DE CLERCQB005 Gent Poel
aansluitend muziekinitiatie (zie Domeinoverschrijdend).
-
din17:00-19:00Elke BLOMMEC001 Gent Poel
-
maa17:00-19:00Elke BLOMMEC001 Gent Poel
-
vri17:00-19:00Emily DE CLERCQC001 Gent Poel
-
din20:00-22:00Emily DE CLERCQGent Sporthal HoGent
-
zat11:00-13:00Emily DE CLERCQB005 Gent Poel
-
maa19:00-20:30Elke BLOMMEC001 Gent Poel
+ dinsdag
-
din20:30-22:00Elke BLOMMEC001 Gent Poel
+ maandag
-
don17:00-20:00Elke BLOMMEC001 Gent Poel
-
don19:00-21:00Rosine BOGAERTGent Sporthal HoGent
+ vrijdag
enkel creërend danser -
vri21:00-22:00Rosine BOGAERTGent Sporthal HoGent
+ do
creërend danser -
woe14:30-17:00Emily DE CLERCQGent Sporthal HoGent
-
vri19:30-22:00Emily DE CLERCQGent Sporthal HoGent
-
woe14:00-16:30Rosine BOGAERTC001 Gent Poel
-
zat09:00-11:30Rosine BOGAERTC001 Gent Poel
-
maa20:30-22:00Elke BLOMMEC001 Gent Poel
ook voor leerlingen 4.1 (volwassenen)
+ dinsdag -
din19:00-20:30Elke BLOMMEC001 Gent Poel
ook voor leerlingen 4.1 volwassenen
+ maandag -
maa20:30-22:00Elke BLOMMEC001 Gent Poel
VERTOLKEND DANSER
+ dinsdag -
din19:00-20:30Elke BLOMMEC001 Gent Poel
VERTOLKEND DANSER
+ maandag -
woe16:30-17:30Rosine BOGAERTC001 Gent Poel
creërend danser
+ donderdag -
don17:00-19:00Rosine BOGAERTGent Sporthal HoGent
creërend danser
+ woensdag -
maa17:00-19:00Rosine BOGAERTGent Sporthal HoGent
VERTOLKEND DANSER
+ zaterdag -
zat11:30-12:30Rosine BOGAERTC001 Gent Poel
+ maandag
-
maa16:00-18:00Bianca FRANCKEND000 Gent Drabstraat
Lowie Vercammen
-
maa17:00-20:00Jonas DE RAVEB003 Gent Poel
-
din16:00-17:00Bianca FRANCKENB008 Evergem Evergem
Lowie Vercammen
-
din16:00-18:00Bianca FRANCKEND000 Gent Drabstraat
Kajetan Kubala
-
din16:00-18:00Kajetan KUBALAD000 Gent Drabstraat
-
din19:00-20:00Bianca FRANCKEND000 Gent Drabstraat
Kajetan Kubala
-
din19:00-20:00Kajetan KUBALAD000 Gent Drabstraat
-
woe16:00-18:00Kaatje STRAUVEND101 Gent Drabstraat
-
woe18:00-19:00Kaatje STRAUVEND100 Gent Drabstraat
-
zat12:00-14:00Jan VERSTAEND117 Gent Drabstraat
les om de 14 dagen in afspraak met de leerkracht
-
don18:00-20:00Patrick VANKEIRSBILCKD111 Gent Drabstraat
wekelijkse les
-
din17:00-22:00Jelle VAN CLEEMPUTTED007 A Gent Drabstraat
-
woe15:00-18:00Wim RAMOND007 A Gent Drabstraat
+ contrabas JPR
-
woe18:00-19:00Jelle VAN CLEEMPUTTED007 A Gent Drabstraat
-
woe19:00-21:00Wim RAMOND007 A Gent Drabstraat
+ contrabas JPR
-
don16:00-18:00Wim RAMOND007 A Gent Drabstraat
+ contrabas JPR
-
don19:00-22:00Wim RAMOND007 A Gent Drabstraat
-
zat09:00-13:00Wim RAMOND007 A Gent Drabstraat
ook contrabas JPR
-
din17:00-18:00Jeroen VERLEDEND012 Gent Drabstraat
-
maa20:00-21:00Luciano MASSAD202 Gent Drabstraat
Yohrind Ramesh Naidu
-
din18:00-19:00Ruben MINGUEZD202 Gent Drabstraat
-
din19:00-20:00Bart VERVAECKD103 Gent Drabstraat
-
woe16:00-17:00Edmund LAURETD103 Gent Drabstraat
-
woe17:30-18:30Ruben MINGUEZDrongen Drongen
-
woe18:30-19:30Luciano MASSAD202 Gent Drabstraat
-
woe18:45-19:45Ruben MINGUEZDrongen Drongen
-
don20:00-21:00Ruben MINGUEZD202 Gent Drabstraat
-
maa18:00-19:00Hannelore VANDER ELSTD203 Gent Drabstraat
-
din17:30-18:30Thomas DE SCHEPPERB012 Evergem Evergem
-
din20:30-21:30Thomas DE SCHEPPERB012 Evergem Evergem
-
woe14:30-15:30Hannelore VANDER ELSTOostakker De Vogelzang
-
maa17:00-22:00Frank HEYED004 Gent Drabstraat
-
maa18:00-19:00Karel CUELENAEREC104 Gent Poel
-
din16:00-20:00Marc MAESD004 Gent Drabstraat
-
din19:00-20:00Stijn ENGELSA005 Gent Poel
-
woe13:00-17:00Marc MAESD004 Gent Drabstraat
-
woe13:00-21:00Kristof MARTENSDrongen Drongen
-
woe13:30-14:30Tinfa IPOostakker De Vogelzang
-
woe14:00-18:00Frank HEYEA006 Evergem Evergem
-
woe19:30-20:30Frank HEYEDrongen Drongen
Gerolfuskerk Drongen
-
don17:00-19:00Lucie DE LEYD110 Gent Drabstraat
-
don19:30-21:30Lucie DE LEYD110 Gent Drabstraat
-
vri16:00-20:00Kristof MARTENSD110 Gent Drabstraat
-
zat09:00-10:00Clara VAN DEN BREMTB003 Evergem Evergem
-
woe19:00-20:00Elias D'HOOGEA101 Gent Poel
-
din14:00-19:00Tomma WESSELD001 Gent Drabstraat
Veronica Samyn
-
din19:00-20:00Tomma WESSELD109 Gent Drabstraat
Veronica Samyn
-
don10:30-11:30Tomma WESSELD003 Gent Drabstraat
-
don12:00-15:00Tomma WESSELD003 Gent Drabstraat
-
don16:00-18:00Tomma WESSELD003 Gent Drabstraat
-
vri13:30-14:30Tomma WESSELD002 Gent Drabstraat
-
maa16:00-21:00Lieven BAERTD005 Gent Drabstraat
-
maa17:00-18:00Vincent WERBROUCKD116 Gent Drabstraat
-
din16:00-21:00Lieven BAERTD005 Gent Drabstraat
-
woe13:00-14:00Vincent WERBROUCKB005 Gent Poel
-
woe17:30-20:30Vincent WERBROUCKD201 Gent Drabstraat
-
don16:00-19:00Lieven BAERTD006 Gent Drabstraat
-
don19:00-20:00Lieven BAERTD006 Gent Drabstraat
-
zat09:00-14:00Vincent WERBROUCKD006 Gent Drabstraat
-
woe12:30-13:30Lisa DE BOOSD007 A Gent Drabstraat
-
zat09:00-11:00Marleen LEICHERD110 Gent Drabstraat
-
woe13:30-17:30Jeroen LAUREYSSENSD012 Gent Drabstraat
-
woe18:00-19:00Jeroen LAUREYSSENSD012 Gent Drabstraat
-
woe20:00-21:00Jeroen LAUREYSSENSD012 Gent Drabstraat
-
woe13:00-14:00Birgit BORNAUWD111 Gent Drabstraat
-
woe14:30-15:30Birgit BORNAUWD111 Gent Drabstraat
-
woe16:30-17:30Birgit BORNAUWD111 Gent Drabstraat
-
woe20:00-22:00Birgit BORNAUWD111 Gent Drabstraat
-
maa16:30-17:30Sylvie WILLEA005 Gent Poel
-
din15:45-16:45Lisa COUCKGent JPS Acacia-Feniks
voorwaarde minimaal 15 leerlingen!!
uiterst maximum 18.
enkel kinderen 1e & 2e leerjaar -
din15:45-16:45Renate SPELMANSSleidinge VBS Sleidinge
Kinderen 1e en 2e leerjaar
-
din16:00-17:00Tine VANDENBUSSCHEMariakerke (Gent) BS De Wijze Eik Casierlaan
voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18.
enkel kinderen 1e & 2e leerjaar -
din16:00-17:00Jozefien DERWEDUWENGent VBS De Boomhut
-
woe12:30-13:30Tine VANDENBUSSCHEGent De Lotus
voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18.
enkel kinderen 1e & 2e leerjaar -
woe14:00-15:00Tine VANDENBUSSCHEDrongen Drongen
voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18.
enkel kinderen 1e & 2e leerjaar
-
woe15:00-16:00Tine VANDENBUSSCHEDrongen Drongen
voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18.
enkel kinderen 1e & 2e leerjaar -
don15:30-16:30NTB NTBGent Dokata
-
don15:45-16:45Renate SPELMANSGent VBS De Boomhut
-
don16:00-17:00Tine VANDENBUSSCHEMariakerke (Gent) BS De Wijze Eik Eeklostraat
voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18.
enkel kinderen 1e & 2e leerjaar -
vri15:45-16:45Jozefien DERWEDUWENGent De Mozaïek
-
zat09:00-10:00Ninke DE ROECKA005 Gent Poel
aansluitend aan dansinitiatie.
voorwaarde minimaal 15 leerlingen!!
uiterst maximum 18.
enkel kinderen 1e & 2e leerjaar -
zat10:00-11:00Ninke DE ROECKA005 Gent Poel
aansluitend op dansinitiatie.
voorwaarde minimaal 15 leerlingen!!
uiterst maximum 18.
enkel kinderen 1e & 2e leerjaar -
zat10:00-11:00Tine VANDENBUSSCHEB011 Evergem Evergem
voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18.
enkel kinderen 1e & 2e leerjaar -
zat11:00-12:00Ninke DE ROECKA005 Gent Poel
-
maa15:45-16:45Danzel HOEVEROostakker De Vogelzang
minimaal 17 leerlingen
-
maa16:45-17:45Danzel HOEVEROostakker De Vogelzang
indien groep A volzet met 17 leerlingen
-
woe19:00-22:00Adriana BORGERD114 Gent Drabstraat
-
maa15:00-16:00Sylvie VAN ESCHD009 Gent Drabstraat
-
maa18:00-19:00Sylvie VAN ESCHD009 Gent Drabstraat
-
din16:00-17:00Sylvie VAN ESCHD009 Gent Drabstraat
-
din18:00-21:00Sylvie VAN ESCHD009 Gent Drabstraat
-
woe13:00-15:00Astrid VERSTUYFTB011 Evergem Evergem
-
woe15:00-16:00Sylvie VAN ESCHB006B Drongen Drongen
-
woe17:00-18:00Sylvie VAN ESCHDrongen Drongen
-
woe19:00-22:00Sammy Lee DAESEB007 Gent Poel
-
zat10:00-11:00Sammy Lee DAESEB008 Gent Poel
-
maa17:45-18:45Renate SPELMANSSleidinge VBS Sleidinge
-
don17:00-19:00Renate SPELMANSB101 Gent Poel
-
din16:00-19:00Florian DE SCHEPPERD203 Gent Drabstraat
-
din20:00-21:00Florian DE SCHEPPERD203 Gent Drabstraat
-
din17:00-19:00Naomi VERCAUTEREND006 Gent Drabstraat
-
din20:00-22:00Naomi VERCAUTEREND006 Gent Drabstraat
-
zat09:30-12:30Naomi VERCAUTEREND108 Gent Drabstraat
-
din17:00-18:00An-Sofie NOPPEB008 Gent Poel
-
din19:00-20:00An-Sofie NOPPEB008 Gent Poel
-
din20:00-21:00An-Sofie NOPPEB008 Gent Poel
-
maa10:00-13:00Bart VERVAECKD103 Gent Drabstraat
-
maa15:00-19:00Marijke HELLEMANSD112 Gent Drabstraat
Daevid Baart
-
maa16:00-18:00Hannelore VANDER ELSTD203 Gent Drabstraat
-
maa16:00-20:00Luciano MASSAD202 Gent Drabstraat
Yohrind Ramesh Naidu
-
maa17:00-21:00Bart VERVAECKD103 Gent Drabstraat
-
maa19:00-21:00Hannelore VANDER ELSTD203 Gent Drabstraat
-
maa20:00-21:00Marijke HELLEMANSD112 Gent Drabstraat
Daevid Baart
-
din10:00-13:00Bart VERVAECKD103 Gent Drabstraat
-
din15:00-19:00Eduardo VEGAD112 Gent Drabstraat
-
din15:00-18:00Ruben MINGUEZD202 Gent Drabstraat
-
din15:30-17:30Thomas DE SCHEPPERB012 Evergem Evergem
-
din16:00-18:00Luciano MASSAD201 Gent Drabstraat
-
din16:00-20:00Marijke HELLEMANSD115 Gent Drabstraat
Stan De Bruyne
-
din18:30-20:30Thomas DE SCHEPPERB012 Evergem Evergem
-
din19:00-21:00Luciano MASSAD201 Gent Drabstraat
-
din19:00-20:00Ruben MINGUEZD202 Gent Drabstraat
-
din20:00-21:00Bart VERVAECKD103 Gent Drabstraat
-
woe12:30-17:30Ruben MINGUEZDrongen Drongen
-
woe12:30-14:30Hannelore VANDER ELSTOostakker De Vogelzang
-
woe13:00-19:00Mattias DE RIJCKED114 Gent Drabstraat
-
woe14:00-17:00Thomas DE SCHEPPERC005 Evergem Evergem
-
woe14:00-17:00Luciano MASSAD202 Gent Drabstraat
-
woe14:00-19:00Iben NAESSENSDrongen Drongen
-
woe15:30-19:30Hannelore VANDER ELSTOostakker De Vogelzang
-
woe17:00-22:00Edmund LAURETD103 Gent Drabstraat
-
woe17:00-20:00Eduardo VEGAD112 Gent Drabstraat
-
woe19:30-20:30Luciano MASSAD202 Gent Drabstraat
-
woe20:00-21:00Ruben MINGUEZDrongen Drongen
-
don15:00-20:00Ruben MINGUEZD202 Gent Drabstraat
-
don15:00-17:00Gert VERMEULEND201 Gent Drabstraat
-
don16:00-20:00Willemijn VERMEIRB011 Evergem Evergem
-
don16:00-19:00Eduardo VEGAD112 Gent Drabstraat
-
don16:00-21:00Edmund LAURETD103 Gent Drabstraat
-
don20:00-21:00Gert VERMEULEND201 Gent Drabstraat
-
don21:00-22:00Ruben MINGUEZD202 Gent Drabstraat
-
zat09:30-13:30Gert VERMEULEND202 Gent Drabstraat
-
vri16:00-19:00Willemijn VERMEIRB010 Evergem Evergem
-
woe12:30-13:30Iben NAESSENSGent De Mozaïek
-
vri15:45-16:45Iben NAESSENSGent Dokata
enkel voor leerlingen DOKATA
-
maa19:00-20:00Marijke HELLEMANSC003 Gent Poel
Daevid Baart
-
maa20:00-21:00Johan SABBEC003 Gent Poel
-
maa20:00-21:00Jonas DE RAVEC104 Gent Poel
combo wereldmuziek
-
din18:00-19:00Stijn ENGELSC104 Gent Poel
-
din18:00-19:00Bart VERVAECKC003 Gent Poel
-
din19:00-20:00Jeroen BAERTC003 Gent Poel
-
din20:00-21:00Eduardo VEGAC104 Gent Poel
-
din20:00-22:00Marijke HELLEMANSC003 Gent Poel
Natan Goessens
-
woe18:00-19:00Jeroen BAERTC104 Gent Poel
-
woe18:00-19:00Sammy Lee DAESEC003 Gent Poel
-
woe20:00-22:00Eduardo VEGAC003 Gent Poel
-
woe20:00-21:00Jonas DESMETC104 Gent Poel
-
don19:00-20:00Jeroen BAERTC003 Gent Poel
-
don19:00-20:00Divo ROJAS PAVEZC104 Gent Poel
-
don20:00-21:00Ruben VAN CAUWENBERGHEC104 Gent Poel
-
don20:00-21:00Jeroen BAERTC003 Gent Poel
-
don21:00-22:00Edmund LAURETC003 Gent Poel
-
zat10:00-11:00Marie-Anne STANDAERTC002 Gent Poel
Wannes Cornelis
-
maa21:00-22:00Ben FLEERAKKERSC003 Gent Poel
-
din17:00-18:00Stijn ENGELSC104 Gent Poel
-
din17:00-18:00Jeroen BAERTC003 Gent Poel
-
woe14:00-15:00Johan SABBEC003 Gent Poel
-
woe14:00-15:00Jolien GEBRUERSC104 Gent Poel
-
woe15:00-16:00Edmund LAURETC104 Gent Poel
-
woe15:00-16:00Mattias HENDRIKXC003 Gent Poel
-
woe16:00-17:00Jeroen BAERTC104 Gent Poel
-
woe16:00-17:00Mattias HENDRIKXC003 Gent Poel
-
woe17:00-18:00Jelle VAN CLEEMPUTTEC003 Gent Poel
-
woe19:00-20:00Ruben VAN CAUWENBERGHEC003 Gent Poel
-
don18:00-19:00Wim RAMONC003 Gent Poel
-
don18:00-19:00Ronald DHAENED010 Gent Drabstraat
-
don20:00-22:00Marie-Anne STANDAERTC002 Gent Poel
Emiel Laureyssen
't Mouvement Big Band
-
zat11:00-13:00Marie-Anne STANDAERTC002 Gent Poel
Wannes Cornelis
Saturday Pool Gang
-
woe16:00-17:00Ninke DE ROECK(KAPEL) Gent Poel
Vito De Coster
-
din19:00-20:00Naomi VERCAUTEREND006 Gent Drabstraat
-
woe15:30-16:30Birgit BORNAUWD111 Gent Drabstraat
-
din19:00-20:00Florian DE SCHEPPER(KAPEL) Gent Poel
-
woe19:00-20:00Birgit BORNAUWD111 Gent Drabstraat
-
maa17:00-18:00Sylvie VAN ESCHD009 Gent Drabstraat
-
din17:00-18:00Sylvie VAN ESCHD009 Gent Drabstraat
-
woe12:30-13:30Inge VAN ESCHD005 Gent Drabstraat
-
woe14:00-15:00Sylvie VAN ESCHB006B Drongen Drongen
-
woe16:00-17:00Sylvie VAN ESCHB006B Drongen Drongen
-
maa15:00-16:00Inge VAN ESCHD006 Gent Drabstraat
-
maa19:00-20:00Sylvie VAN ESCHD009 Gent Drabstraat
-
din17:30-18:30Brigitte STEPMANB004 Evergem Evergem
-
din19:30-20:30Brigitte STEPMANB004 Evergem Evergem
-
woe13:30-14:30Ninke DE ROECKOostakker De Vogelzang
Vito De Coster
aansluitend les muzieklab+
-
woe18:00-19:00Sylvie VAN ESCHB006B Drongen Drongen
-
woe19:00-20:00Joeri VAN HOVED004 Gent Drabstraat
-
vri11:00-12:00Joeri VAN HOVED110 Gent Drabstraat
-
din17:00-18:00Lakshmi MATTHIEUB008 Gent Poel
-
don17:00-18:00Lakshmi MATTHIEUB005 Gent Poel
Rode Zaal
-
maa19:00-21:00Veerle VERHAEGEND110 Gent Drabstraat
-
din15:00-16:00Veerle VERHAEGEND110 Gent Drabstraat
-
woe17:00-19:00Veerle VERHAEGEND003 Gent Drabstraat
-
maa19:00-20:00Stijn ENGELSC104 Gent Poel
-
don21:00-22:00Jan VERSTAENC104 Gent Poel
-
zat13:00-14:00Alexander VAN LOOND101 Gent Drabstraat
-
woe18:30-19:30Raf MINTEND006 Gent Drabstraat
-
woe20:30-21:30Raf MINTEND006 Gent Drabstraat
-
din18:00-19:00Sven BEERENSC002 Gent Poel
-
din20:00-21:00Sven BEERENSC002 Gent Poel
-
woe17:00-18:00Sven BEERENSStudio 4 Evergem Evergem
-
woe18:00-19:00Sven BEERENSStudio 4 Evergem Evergem
-
don18:00-19:00Johan SABBEA005 Gent Poel
+ jongeren
-
don19:00-20:00Johan SABBEA005 Gent Poel
-
woe14:00-15:00Vincent WERBROUCKB005 Gent Poel
sluit aan bij Muzieklab+ Strijkers
-
woe16:00-17:00Vincent WERBROUCKB005 Gent Poel
sluit aan bij Muzieklab+ Strijkers
-
maa19:00-20:00Inge VAN ESCHD006 Gent Drabstraat
sluit aan bij Muzieklab #2 'Good Practice'
-
maa20:00-21:00Inge VAN ESCHD006 Gent Drabstraat
sluit aan bij Muzieklab #1 'Tonaal Gereedschap'
-
woe18:00-19:00Emilie LEYSEND110 Gent Drabstraat
-
don20:00-21:00Patrick VANKEIRSBILCKD111 Gent Drabstraat
wekelijkse les
-
din14:00-15:00Lakshmi MATTHIEUB003 Gent Poel
-
din16:00-17:00Lakshmi MATTHIEUB003 Gent Poel
-
din18:00-19:00Lakshmi MATTHIEUB003 Gent Poel
-
din20:00-21:00Lakshmi MATTHIEUB003 Gent Poel
-
don15:00-17:00Lakshmi MATTHIEUB003 Gent Poel
-
don18:00-21:00Lakshmi MATTHIEUB003 Gent Poel
-
don14:30-18:30Carola DIERAERTD101 Gent Drabstraat
-
maa16:00-20:00Frank CLARYSSED012 Gent Drabstraat
-
din19:00-20:00Lakshmi MATTHIEUB003 Gent Poel
-
maa15:00-19:00Severine SIERENSD100 Gent Drabstraat
-
din16:45-17:45Severine SIERENSB011 Evergem Evergem
-
din19:00-21:00Severine SIERENSD100 Gent Drabstraat
-
zat08:30-10:30Severine SIERENSDrongen Drongen
-
vri15:00-16:00Linde DEMUYNCKD003 Gent Drabstraat
voor lessen neem contact op met de leerkracht
-
maa10:00-12:00Johannes DEWILDED007 B Gent Drabstraat
afspraken met de leerkracht
-
maa16:00-18:00Johannes DEWILDEGent Poel
-
maa18:00-20:00Johannes DEWILDEB101 Gent Poel
afspraken met de leerkracht
-
din19:00-21:00Patrick DEBRABANDEREB105 Gent Poel
-
vri09:00-13:00Johannes DEWILDED006 Gent Drabstraat
afspraken met de leerkracht.
-
zat09:00-11:00Johannes DEWILDED007 B Gent Drabstraat
afspraken met de leerkracht
-
maa18:00-21:00Ben FLEERAKKERSD114 Gent Drabstraat
-
din16:00-20:00Joeri VAN HOVED011 Gent Drabstraat
-
din16:00-19:00Marie-Anne STANDAERTD111 Gent Drabstraat
Pieter Sint Nicolaas
16u-17u / 19u-20u: Pieter Sint Nicolaas
17u-19u / 20u-21u: Winter Dieleman -
din19:00-21:00Marie-Anne STANDAERTD117 Gent Drabstraat
Winter Dieleman
16u-17u / 19u-20u: Pieter Sint Nicolaas
17u-19u / 20u-21u: Winter Dieleman -
woe13:00-20:00Marie-Anne STANDAERTD009 Gent Drabstraat
Emiel Laureyssen
-
woe14:00-17:00Tim DE MAESENEERD007 B Gent Drabstraat
ook saxhoorn
-
woe14:30-15:30Ninke DE ROECKOostakker De Vogelzang
Vito De Coster
-
woe17:00-19:00Joeri VAN HOVED010 Gent Drabstraat
-
woe18:00-20:00Tim DE MAESENEERstudio 1 Evergem Evergem
-
don10:15-11:15Marie-Anne STANDAERTC003 Gent Poel
Pieter Sint Nicolaas
-
don15:00-21:00Tim DE MAESENEERB009 Evergem Evergem
-
don16:00-19:00Lieven DOBBELAERED011 Gent Drabstraat
-
don17:00-20:00Marie-Anne STANDAERTC002 Gent Poel
Emiel Laureyssen
-
vri10:00-11:00Joeri VAN HOVEA004 Gent Poel
-
vri15:30-19:30Lieven DOBBELAEREDrongen Drongen
-
vri16:00-17:00Joeri VAN HOVEstudio 1 Evergem Evergem
-
maa10:00-15:00Isolde VAN DER GOTENB008 Gent Poel
Sylvie Wille
op afspraak met de leerkracht sylvie.wille@muziek-academie.be
-
maa16:00-18:00Isolde VAN DER GOTENB004 Gent Poel
in afspraak met de leerkracht
-
woe13:00-19:00Isolde VAN DER GOTENB004 Gent Poel
Axelle Flamang
in afspraak met axelle.flamang@muziek-academie.be
-
don14:45-15:15Sylvie WILLEB008 Gent Poel
in afspraak met de leerkracht
-
vri15:00-15:30Sylvie WILLEGent De Mozaïek
in afspraak met de leerkracht
-
zat11:30-14:00Isolde VAN DER GOTENB008 Gent Poel
Axelle Flamang
in afspraak met axelle.flamang@muziek-academie.be
-
maa16:00-18:00Mieke VAN UYTVANCKD117 Gent Drabstraat
lessen in afspraak met de leerkracht
-
din13:30-15:30Mieke VAN UYTVANCKB007 Gent Poel
lessen in afspraak met de leerkracht
-
woe12:30-13:30Mieke VAN UYTVANCKB007 Gent Poel
lessen in afspraak met de leerkracht
-
maa18:00-20:00Elisabeth DESMEDTB008 Gent Poel
DEEL 1
-
maa20:00-22:00Elisabeth DESMEDTB008 Gent Poel
DEEL 2
-
woe20:00-22:00Lieven VAN AELB008 Gent Poel
-
zat09:00-13:00Mattias HENDRIKXB004 Gent Poel
1x per maand in afspraak met de leerkracht
-
maa18:00-22:00Mattias HENDRIKXB004 Gent Poel
les 1x per maand in afspraak met leraar
-
don18:00-22:00Joris DEVOSB004 Gent Poel
in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u
-
vri18:00-22:00Joris DEVOSB004 Gent Poel
-
zat13:30-17:30Joris DEVOSB004 Gent Poel
in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u
-
zat18:00-22:00Joris DEVOSB004 Gent Poel
in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u
-
zon13:30-17:30Joris DEVOSB004 Gent Poel
in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u
-
zon18:00-22:00Joris DEVOSB004 Gent Poel
in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u
-
maa16:00-18:00Ninke DE ROECKGent VBS De Boomhut
-
maa18:00-20:00Astrid VERSTUYFTB007 Gent Poel
-
din16:00-18:00Lien SAEYB007 Gent Poel
enkel voor kinderen vanaf 10 jaar!
-
din19:00-21:00Katrien DE WILDEB104 Gent Poel
-
din19:30-21:30Lien SAEYB007 Gent Poel
-
woe10:00-12:00Isolde VAN DER GOTEND111 Gent Drabstraat
Mattias Hendrikx
-
woe13:00-15:00Katrien DE WILDEDrongen Drongen
-
woe13:00-15:00Renate SPELMANSB012 Evergem Evergem
-
woe13:00-15:00Veerle VANTIEGHEMB102 Gent Poel
-
woe13:00-15:00Linde DENYSOostakker De Vogelzang
-
woe13:00-15:00Lisa COUCKGent JPS Acacia-Feniks
-
woe13:00-15:00Sylvie WILLEB008 Gent Poel
-
woe15:00-17:00Anneleen DEMEESTERGent De Lotus
-
woe15:00-17:00Astrid VERSTUYFTB011 Evergem Evergem
-
woe19:00-21:00Mattias HENDRIKXB102 Gent Poel
-
woe19:00-21:00Lore BAMPSB101 Gent Poel
-
don16:00-18:00Charlotte SUYSMariakerke (Gent) BS De Wijze Eik Casierlaan
-
don16:15-18:15Ninke DE ROECKGent MS Voskenslaan
-
don19:00-21:00Renate SPELMANSB101 Gent Poel
-
vri15:45-17:45Maarten BRUGGEMANSleidinge VBS Sleidinge
-
vri16:00-18:00Anneleen DEMEESTERB007 Gent Poel
-
zat09:00-11:00Lore BAMPSB102 Gent Poel
-
zat11:00-13:00Mieke DHONDTB104 Gent Poel
-
maa15:45-17:45Renate SPELMANSSleidinge VBS Sleidinge
-
maa16:00-18:00Lisa COUCKGent JPS Acacia-Feniks
-
maa16:00-18:00Linde DENYSOostakker De Vogelzang
-
maa16:00-18:00Katrien DE WILDEB105 Gent Poel
-
maa16:00-18:00Ruben VAN CAUWENBERGHEOostakker De Vogelzang
-
maa16:00-18:00Astrid VERSTUYFTB007 Gent Poel
-
din16:00-18:00Katrien DE WILDEB104 Gent Poel
-
din16:15-18:15Lomme DE PAUWGent MS Voskenslaan
-
din19:00-21:00Lore BAMPSB102 Gent Poel
-
woe10:00-12:00Katrien DE WILDEB008 Gent Poel
-
woe13:00-15:00Christiaan VERHOEVENB105 Gent Poel
-
woe13:00-15:00Anneleen DEMEESTERGent De Lotus
-
woe13:00-15:00Jens DE BRUYNEDrongen Drongen
-
woe14:00-16:00Lomme DE PAUWB101 Gent Poel
-
woe15:00-17:00Ruben VAN CAUWENBERGHEB004 Evergem Evergem
-
woe19:00-21:00Christiaan VERHOEVENB105 Gent Poel
-
don16:00-18:00José VINDELMariakerke (Gent) BS De Wijze Eik Eeklostraat
-
vri16:00-18:00Lomme DE PAUWB105 Gent Poel
-
zat09:00-11:00Patrick DEBRABANDEREB105 Gent Poel
-
zat09:00-11:00Katrien DE WILDEDrongen Drongen
-
zat09:00-11:00Lomme DE PAUWB007 Gent Poel
-
don15:30-17:30Sylvie WILLEGent Dokata
samen met Lisa Couck
-
vri15:45-17:45Lisa COUCKGent De Mozaïek
samen met Sylvie Wille
-
maa16:00-18:00Anneleen DEMEESTERGent De Lotus
-
maa16:00-18:00Axelle FLAMANGB008 Gent Poel
-
maa19:00-21:00Katrien DE WILDEB105 Gent Poel
-
maa19:00-21:00Patrick DEBRABANDEREB102 Gent Poel
-
din16:00-18:00Linde DENYSOostakker De Vogelzang
-
woe10:00-12:00Johannes DEWILDEA101 Gent Poel
-
woe15:00-17:00Lisa COUCKGent JPS Acacia-Feniks
-
woe15:00-17:00Maarten BRUGGEMANB012 Evergem Evergem
-
woe15:00-17:00Jens DE BRUYNEDrongen Drongen
-
woe15:00-17:00Katrien DE WILDEDrongen Drongen
-
woe17:00-19:00Christiaan VERHOEVENB105 Gent Poel
-
don20:00-22:00Astrid VERSTUYFTB007 Gent Poel
-
vri16:00-18:00Lieven VAN AELB008 Gent Poel
-
zat09:00-11:00Axelle FLAMANGB004 Evergem Evergem
-
zat09:00-11:00Mieke DHONDTB104 Gent Poel
-
maa16:00-18:00Alec LAGRANGEB104 Gent Poel
-
woe15:00-17:00Christiaan VERHOEVENB105 Gent Poel
-
woe15:00-17:00Linde DENYSOostakker De Vogelzang
-
woe17:00-19:00Lisa COUCKGent JPS Acacia-Feniks
-
woe17:00-19:00Maarten BRUGGEMANB012 Evergem Evergem
-
woe17:00-19:00Veerle VANTIEGHEMB102 Gent Poel
-
woe17:00-19:00José VINDELGent De Lotus
-
vri16:00-18:00Tom PEETERSB101 Gent Poel
-
zat09:00-11:00Jens DE BRUYNEDrongen Drongen
-
maa16:15-18:15Lomme DE PAUWGent MS Voskenslaan
-
din16:45-18:45Renate SPELMANSSleidinge VBS Sleidinge
-
ntb steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.beAnneleen DEMEESTERGent Poel
steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be
-
maantb steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.beKatrien DE WILDEB105 Gent Poel
steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be
-
woe15:00-17:00Veerle VANTIEGHEMB102 Gent Poel
steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be
-
zatntb steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.beKatrien DE WILDEGent Poel
steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be
-
woe15:00-16:00Jolien GEBRUERSA101 Gent Poel
-
woe16:00-17:00Johan SABBEB008 Gent Poel
-
woe17:00-18:00Mattias HENDRIKXB008 Gent Poel
-
maa20:00-21:00Jelle VANSIELEGHEMB104 Gent Poel
LAB #1 'Good Practice' (1ste en 2de trimester)
-
maa21:00-22:00Jelle VANSIELEGHEMB104 Gent Poel
LAB #2 'Tonaal Gereedschap' (1ste & 2de trimester)
-
din18:00-19:00Elisabeth FRAEYMANB104 Gent Poel
-
woe18:00-19:00Birgit BORNAUWD111 Gent Drabstraat
-
woe20:00-21:00Jelle VANSIELEGHEMB104 Gent Poel
LAB #4 'Bouwkit (1ste trimester)
LAB #3 'Vrij Spel' (2de & 3de trimester)
-
don19:00-20:00Mieke DHONDTB102 Gent Poel
LAB #5 Scherpzinnig (1ste & 3de trimester) - LAB #4 Bouwkit (2de trimester)
-
don20:00-21:00Mieke DHONDTB102 Gent Poel
LAB #6 'Kleurstudie' (1ste + 2de trimester)
-
don20:00-21:00Lieven VAN AELB008 Gent Poel
-
din18:00-19:00Jeroen BAERTB102 Gent Poel
-
don19:00-20:00Lieven VAN AELB008 Gent Poel
-
woe19:00-20:00Lieven VAN AELB008 Gent Poel
-
don18:00-19:00Lieven VAN AELB008 Gent Poel
-
woe18:00-19:00Wim RAMONB101 Gent Poel
-
din19:00-20:00Alec LAGRANGED111 Gent Drabstraat
-
woe17:30-19:30Sander KINTAERTD011 Gent Drabstraat
-
din18:00-20:00Frank HEYEGent Poel
locatie in afspraak met de leerkracht
-
woe18:30-19:30Frank HEYEDrongen Drongen
Gerolfuskerk - Drongen
-
maa15:00-22:00Lucie DE LEYA003 Gent Poel
-
maa15:00-19:00Veerle VERHAEGEND003 Gent Drabstraat
-
maa15:00-19:00Hilde GEIREGATA004 Gent Poel
-
maa15:00-16:00Lieve VAN DER PLAETSENA101 Gent Poel
-
maa15:00-16:00Anneleen SCHOUPSD110 Gent Drabstraat
-
maa16:00-18:00Lieve VAN DER PLAETSENA101 Gent Poel
-
maa16:00-18:00Anneleen SCHOUPSD110 Gent Drabstraat
-
maa16:00-17:00Karel VANDEVONDELEC104 Gent Poel
-
maa16:00-20:00Elisa MEDINILLAD108 Gent Drabstraat
-
maa16:00-19:00Stijn ENGELSD104 Gent Drabstraat
-
maa16:00-18:00Annelies WYFFELSB002 Gent Poel
-
maa17:00-18:00Johan SABBEC003 Gent Poel
-
maa18:00-19:00Annelies WYFFELSB002 Gent Poel
-
maa18:00-20:00Lieve VAN DER PLAETSENA101 Gent Poel
-
maa18:00-19:00Anneleen SCHOUPSD110 Gent Drabstraat
-
maa19:00-21:00Karel VANDEVONDELEA005 Gent Poel
-
maa19:00-22:00Karel CUELENAERED104 Gent Drabstraat
-
maa19:00-21:00Annelies WYFFELSB002 Gent Poel
-
maa20:00-21:00Hilde GEIREGATA004 Gent Poel
-
maa20:00-22:00Stijn ENGELSD108 Gent Drabstraat
-
maa20:00-21:00Lieve VAN DER PLAETSENA101 Gent Poel
-
din15:00-21:00Lieve VAN DER PLAETSENA101 Gent Poel
-
din15:00-17:00Stijn ENGELSD108 Gent Drabstraat
-
din16:00-22:00Elly DEFLOB002 Gent Poel
-
din16:00-20:00Veerle VERHAEGEND110 Gent Drabstraat
-
din16:00-21:00Annick RYCKAERTB009 Evergem Evergem
-
din16:00-22:00Karel CUELENAEREA003 Gent Poel
-
din16:00-21:00Karel VANDEVONDELEA004 Gent Poel
-
din16:00-19:00Alejandro CEGARRAD003 Gent Drabstraat
-
din17:00-22:00Jonas DESMETD108 Gent Drabstraat
-
din20:00-22:00Stijn ENGELSA005 Gent Poel
-
din20:00-22:00Alejandro CEGARRAD000 Gent Drabstraat
-
woe10:30-11:30Karel CUELENAEREA005 Gent Poel
-
woe11:00-12:00Johan SABBEA003 Gent Poel
-
woe11:30-13:30Tinfa IPOostakker De Vogelzang
-
woe13:00-17:00Veerle VERHAEGEND003 Gent Drabstraat
-
woe13:00-18:00Annick RYCKAERTB008 Evergem Evergem
-
woe13:00-17:00Hilde GEIREGATA004 Gent Poel
-
woe13:00-19:00Annelies WYFFELSB010 Evergem Evergem
-
woe13:00-17:00Karel VANDEVONDELEA003 Gent Poel
-
woe13:00-16:00Elisa MEDINILLAA005 Gent Poel
-
woe13:00-16:00Anneleen SCHOUPSDrongen Drongen
-
woe13:30-17:30Elly DEFLOB002 Gent Poel
-
woe14:00-15:00Paco COLLUMBIENB003 Evergem Evergem
-
woe14:30-18:30Tinfa IPOostakker De Vogelzang
-
woe15:00-19:00Jonas DESMETD108 Gent Drabstraat
-
woe15:00-16:00Johan SABBED104 Gent Drabstraat
-
woe16:00-17:00Paco COLLUMBIENB003 Evergem Evergem
-
woe16:00-17:00Elias D'HOOGED104 Gent Drabstraat
-
woe17:00-18:00Elisa MEDINILLAA005 Gent Poel
-
woe17:00-18:00Christian MENDOZAD104 Gent Drabstraat
-
woe17:00-20:00Anneleen SCHOUPSDrongen Drongen
-
woe17:00-19:00Elias D'HOOGEA003 Gent Poel
-
woe18:00-21:00Elly DEFLOB002 Gent Poel
-
woe18:00-20:00Hilde GEIREGATA004 Gent Poel
-
woe18:00-20:00Paco COLLUMBIENB003 Evergem Evergem
-
woe18:00-19:00Milan ROBBERECHTSA101 Gent Poel
-
woe18:30-20:30Elisa MEDINILLAA005 Gent Poel
-
woe18:30-20:30Annick RYCKAERTDrongen Drongen
-
woe19:00-21:00Karel VANDEVONDELEA003 Gent Poel
-
woe19:00-21:00Christian MENDOZAD104 Gent Drabstraat
-
woe20:00-22:00Elias D'HOOGED004 Gent Drabstraat
-
woe20:00-21:00Milan ROBBERECHTSD108 Gent Drabstraat
-
don14:00-15:00Johan SABBEA005 Gent Poel
-
don15:00-20:00Elly DEFLOB002 Gent Poel
-
don15:00-17:00Lucie DE LEYD110 Gent Drabstraat
-
don15:30-21:30Annelies WYFFELSA004 Gent Poel
-
don15:45-16:45Tinfa IPOostakker De Vogelzang
-
don16:00-22:00Alejandro CEGARRAA101 Gent Poel
-
don16:00-22:00Annick RYCKAERTA003 Gent Poel
-
don16:00-20:00Paco COLLUMBIENDrongen Drongen
-
don16:00-22:00Jonas DESMETD005 Gent Drabstraat
-
don16:00-17:00Johan SABBEB007 Gent Poel
-
don17:00-18:00Johan SABBEA005 Gent Poel
-
don17:15-19:15Tinfa IPOostakker De Vogelzang
-
don21:00-22:00Elly DEFLOB002 Gent Poel
-
vri15:00-18:00Hilde GEIREGATA004 Gent Poel
-
vri16:00-19:00Anneleen SCHOUPSDrongen Drongen
-
vri16:00-19:00Tinfa IPA003 Gent Poel
-
vri16:00-20:00Louise DE BAEREB002 Gent Poel
-
vri16:00-20:00Clara VAN DEN BREMTB006 Evergem Evergem
Matthias De Smet
-
vri19:00-20:00Hilde GEIREGATA004 Gent Poel
-
zat08:00-12:00Annick RYCKAERTDrongen Drongen
-
zat09:00-14:00Veerle VERHAEGEND003 Gent Drabstraat
-
zat09:00-10:00Hilde GEIREGATA004 Gent Poel
-
zat09:00-13:00Anneleen SCHOUPSDrongen Drongen
-
zat09:00-13:00Matthias DE SMETA101 Gent Poel
-
zat09:00-14:00Lieve VAN DER PLAETSENB009 Evergem Evergem
-
zat09:00-13:00Jonas DESMETA003 Gent Poel
-
zat09:00-12:00Alejandro CEGARRAOostakker De Vogelzang
-
zat10:00-14:00Clara VAN DEN BREMTB003 Evergem Evergem
-
zat11:00-14:00Hilde GEIREGATA004 Gent Poel
-
maa16:00-21:00Raf MINTEND101 Gent Drabstraat
-
maa18:00-22:00Alec LAGRANGED117 Gent Drabstraat
-
din15:00-16:00Hendrik PELLENSD101 Gent Drabstraat
-
din16:00-19:00Alec LAGRANGED117 Gent Drabstraat
-
din16:00-19:00Hendrik PELLENSD101 Gent Drabstraat
-
din16:00-20:00Raf MINTENB003 Evergem Evergem
-
din20:00-22:00Alec LAGRANGED111 Gent Drabstraat
-
woe13:00-16:00Sebastiaan COOMANDrongen Drongen
-
woe14:00-17:00Raf MINTENDrongen Drongen
-
woe15:00-18:00Divo ROJAS PAVEZD117 Gent Drabstraat
-
woe17:30-18:30Raf MINTEND006 Gent Drabstraat
-
woe18:00-22:00Sebastiaan COOMAND101 Gent Drabstraat
-
woe18:00-22:00Jan VERSTAEND117 Gent Drabstraat
-
woe19:30-20:30Raf MINTEND006 Gent Drabstraat
-
don16:00-18:00Jan VERSTAENC104 Gent Poel
-
don18:00-19:00Divo ROJAS PAVEZD012 Gent Drabstraat
-
don19:00-20:00Jan VERSTAEND117 Gent Drabstraat
-
don20:00-21:00Jan VERSTAEND117 Gent Drabstraat
-
don20:00-21:00Divo ROJAS PAVEZD012 Gent Drabstraat
-
zat09:00-12:00Jan VERSTAEND117 Gent Drabstraat
-
zat10:00-13:00Alexander VAN LOOND101 Gent Drabstraat
-
maa14:30-18:30Sven BEERENSC002 Gent Poel
-
maa15:00-22:00Ronald DHAENED010 Gent Drabstraat
-
din15:00-18:00Sven BEERENSC002 Gent Poel
-
din15:00-18:00Jonathan CALLENSD010 Gent Drabstraat
-
din19:00-22:00Jonathan CALLENSD010 Gent Drabstraat
-
din19:00-20:00Sven BEERENSC002 Gent Poel
-
din21:00-22:00Sven BEERENSC002 Gent Poel
-
woe13:00-15:00Sven BEERENSC002 Gent Poel
-
woe13:00-17:00Simon DECRAENEDrongen Drongen
-
woe13:00-16:00Jonathan CALLENSD010 Gent Drabstraat
-
woe16:00-17:00Sven BEERENSStudio 4 Evergem Evergem
-
woe18:00-20:00Simon DECRAENED002 Evergem Evergem
-
woe19:00-20:00Sven BEERENSStudio 4 Evergem Evergem
-
don15:00-18:00Ronald DHAENED010 Gent Drabstraat
-
don15:30-18:30Stef HESTERSOostakker De Vogelzang
-
don19:00-21:00Ronald DHAENED010 Gent Drabstraat
-
vri15:00-18:00Ronald DHAENED010 Gent Drabstraat
-
vri16:00-17:00Simon DECRAENEC002 Gent Poel
-
vri18:00-20:00Simon DECRAENEC002 Gent Poel
-
din17:00-19:00Lise DAELEMANSB004 Gent Poel
-
din21:00-22:00Lise DAELEMANSB004 Gent Poel
-
woe15:00-17:00Joren ELSEND006 Gent Drabstraat
-
woe17:00-18:00Joren ELSEND007 B Gent Drabstraat
-
woe18:30-20:30Joren ELSEND007 B Gent Drabstraat
-
din15:30-18:30Inge VAN ESCHD109 Gent Drabstraat
-
din20:00-22:00Inge VAN ESCHD003 Gent Drabstraat
-
woe16:30-17:30Inge VAN ESCHD005 Gent Drabstraat
-
woe18:30-19:30Inge VAN ESCHD005 Gent Drabstraat
-
maa14:00-18:00Gisela CAMMAERTD109 Gent Drabstraat
-
maa14:00-15:00Inge VAN ESCHD006 Gent Drabstraat
-
maa16:00-19:00Inge VAN ESCHD006 Gent Drabstraat
-
din14:00-19:00Gisela CAMMAERTA005 Gent Poel
-
din15:30-17:30Brigitte STEPMANB004 Evergem Evergem
-
din18:30-19:30Brigitte STEPMANB004 Evergem Evergem
-
woe12:00-18:00Claudia IBARRAD109 Gent Drabstraat
-
woe13:30-15:30Inge VAN ESCHD005 Gent Drabstraat
-
woe16:30-19:30Brigitte STEPMANDrongen Drongen
-
zat08:30-12:30Brigitte STEPMANDrongen Drongen
-
maa15:30-18:30Kaatje STRAUVENOostakker De Vogelzang
-
maa10:00-12:00Ann DE PREST(KAPEL) Gent Poel
-
maa14:00-22:00Helena MAESD007 B Gent Drabstraat
-
maa17:00-18:00Patrick DEBRABANDEREB102 Gent Poel
-
maa17:00-19:00Ann DE PREST(KAPEL) Gent Poel
-
maa18:00-21:00Jolien GEBRUERSD000 Gent Drabstraat
-
maa21:00-22:00Patrick DEBRABANDEREB102 Gent Poel
-
din14:00-21:00Helena MAESD007 B Gent Drabstraat
-
din16:00-22:00Paola MARQUEZD105 Gent Drabstraat
Astrid Dhoore
jazz/latin
-
din16:00-21:00Jolien GEBRUERSD104 Gent Drabstraat
-
woe13:30-14:30Mieke VAN UYTVANCKB007 Gent Poel
-
woe14:00-18:00Emilie LEYSEND000 Gent Drabstraat
-
woe15:00-20:00Paola MARQUEZD105 Gent Drabstraat
Astrid Dhoore
-
woe15:00-18:00Mieke VAN UYTVANCKB007 Gent Poel
-
woe17:00-18:00Jolien GEBRUERSD110 Gent Drabstraat
-
woe18:00-22:00Ann DE PRESTD000 Gent Drabstraat
-
woe19:00-20:00Emilie LEYSEND110 Gent Drabstraat
-
don09:00-11:00Patrick DEBRABANDERE(KAPEL) Gent Poel
-
don14:00-21:00Helena MAESD007 B Gent Drabstraat
-
don16:00-22:00Paola MARQUEZD105 Gent Drabstraat
Astrid Dhoore
jazz/latin
-
don16:00-19:00Patrick DEBRABANDERE(KAPEL) Gent Poel
-
don16:00-19:00Mieke DHONDTD109 Gent Drabstraat
-
zat11:00-12:00Patrick DEBRABANDEREB101 Gent Poel
-
don18:00-19:00El VAN LANCKERC006 Evergem Evergem
-
vri20:00-21:00El VAN LANCKERC006 Evergem Evergem
-
zat13:00-14:00El VAN LANCKERB006B Drongen Drongen
jongeren 4de, 5de en 6de middelbaar.
-
don16:00-17:00Karen DE VISSCHERD002 Gent Drabstraat
-
don17:00-18:00Karen DE VISSCHERD002 Gent Drabstraat
-
don18:00-19:00Karen DE VISSCHERD002 Gent Drabstraat
-
don18:00-19:00Stefanie HUYSMANSB005 Gent Poel
cultuuratelier ifv rap & slam poetry
-
vri18:00-19:00El VAN LANCKERC006 Evergem Evergem
-
din17:00-18:00Anneleen CNUDDED002 Gent Drabstraat
-
woe19:00-20:00El VAN LANCKERC006 Evergem Evergem
-
woe17:00-18:00El VAN LANCKERC006 Evergem Evergem
-
woe20:00-21:00Axelle VERKEMPINCKB005 Gent Poel
-
zat10:00-11:00El VAN LANCKERB006B Drongen Drongen
jongeren middelbaar
-
maa17:00-18:00Hilde MARISD002 Gent Drabstraat
-
maa19:00-20:00Axelle VERKEMPINCKD002 Gent Drabstraat
-
din16:00-17:00Reindert VERMEIREB005 Gent Poel
-
din19:00-20:00Hilde MARISB005 Gent Poel
-
woe14:00-15:00Anneleen CNUDDED002 Gent Drabstraat
-
woe16:00-17:00Reindert VERMEIRED002 Gent Drabstraat
-
maa16:00-17:00Hilde MARISD002 Gent Drabstraat
-
maa18:00-19:00Hilde MARISD002 Gent Drabstraat
-
woe21:00-22:00Axelle VERKEMPINCKB005 Gent Poel
-
maa20:00-21:00Axelle VERKEMPINCKD002 Gent Drabstraat
-
din16:00-17:00Anneleen CNUDDED002 Gent Drabstraat
-
din17:00-18:00Reindert VERMEIREB005 Gent Poel
-
din20:00-21:00Hilde MARISB005 Gent Poel
-
din21:00-22:00Hilde MARISB005 Gent Poel
-
woe13:00-14:00Anneleen CNUDDED002 Gent Drabstraat
-
woe16:00-17:00El VAN LANCKERC006 Evergem Evergem
-
woe17:00-18:00Reindert VERMEIREB005 Gent Poel
-
woe18:00-19:00El VAN LANCKERC006 Evergem Evergem
-
woe20:00-21:00El VAN LANCKERC006 Evergem Evergem
-
vri17:00-18:00El VAN LANCKERC006 Evergem Evergem
-
zat09:00-10:00El VAN LANCKERB006B Drongen Drongen
-
zat11:00-12:00El VAN LANCKERB006B Drongen Drongen
-
woe18:00-19:00Anneleen CNUDDED002 Gent Drabstraat
-
woe20:00-21:00Reindert VERMEIRED002 Gent Drabstraat
-
don19:00-20:00Reindert VERMEIRED002 Gent Drabstraat
-
don21:00-22:00Reindert VERMEIRED002 Gent Drabstraat
-
din18:00-19:00Hilde MARISB005 Gent Poel
-
din18:00-19:00Anneleen CNUDDED002 Gent Drabstraat
-
maa19:00-20:00Anneleen CNUDDEB005 Gent Poel
-
maa20:00-21:00Anneleen CNUDDEB005 Gent Poel
-
woe18:00-19:00Reindert VERMEIREB005 Gent Poel
-
don17:00-18:00El VAN LANCKERC006 Evergem Evergem
-
don19:00-20:00El VAN LANCKERC006 Evergem Evergem
-
vri19:00-20:00El VAN LANCKERC006 Evergem Evergem
-
vri21:00-22:00El VAN LANCKERC006 Evergem Evergem
-
zat12:00-13:00El VAN LANCKERB006B Drongen Drongen
-
zat14:00-15:00El VAN LANCKERB006B Drongen Drongen
-
woe19:00-20:00Reindert VERMEIREB005 Gent Poel
-
woe16:15-17:15Hilde MARISDrongen Drongen
-
maa16:00-17:00Axelle VERKEMPINCKB005 Gent Poel
-
woe12:40-13:40Hilde MARISGent De Muze
-
woe14:00-15:00El VAN LANCKERC006 Evergem Evergem
-
woe15:15-16:15Hilde MARISDrongen Drongen
-
maa17:00-18:00Axelle VERKEMPINCKB005 Gent Poel
-
woe13:40-14:40Hilde MARISGent De Muze
-
woe15:00-16:00El VAN LANCKERC006 Evergem Evergem
-
din15:45-16:45Hilde MARISGent De Mozaïek
-
woe19:00-20:00Anneleen CNUDDED002 Gent Drabstraat
-
don20:00-21:00Reindert VERMEIRED002 Gent Drabstraat