Jazz en Pop
Home / jalm
Leerlingen piano en elektrische gitaar uit de lagere graad dienen AMV (algemene muzikale vorming - notenleer) te volgen in de klassieke richting.
Bekijk het uurrooster AMV.
Dit is het uurrooster voor het schooljaar 2017-2018. Je kan ook nog steeds het uurrooster van het lopende schooljaar raadplegen.
Hou er aub rekening mee dat er steeds wijzigingen mogelijk zijn. We proberen deze online versie van het uurrooster steeds zo up-to-date mogelijk te houden..
Vak
Dag
Uur
Leraar
Locatie
  • don
    18:00-20:00
    Stan MARIS
    D012 Gent Drabstraat

    2-wekelijks - maak afspraak met de leerkracht.

  • din
    19:00-20:00
    Hein MANDOS
    B104 Gent Poel
  • woe
    20:00-21:00
    Hein MANDOS
    B105 Gent Poel
  • don
    18:00-19:00
    Lieven VAN AEL
    B104 Gent Poel
  • din
    20:00-21:00
    Hein MANDOS
    B104 Gent Poel
  • woe
    19:00-20:00
    Hein MANDOS
    B105 Gent Poel
  • don
    19:00-20:00
    Lieven VAN AEL
    B104 Gent Poel
  • woe
    18:00-19:00
    Hein MANDOS
    B105 Gent Poel
  • don
    20:00-21:00
    Lieven VAN AEL
    B104 Gent Poel
  • woe
    16:00-17:00
    Lieven VAN AEL
    B008 Gent Poel
  • woe
    17:00-18:00
    Lieven VAN AEL
    B008 Gent Poel
  • woe
    18:00-19:00
    Lieven VAN AEL
    B008 Gent Poel
  • din
    18:00-20:00
    Marie-Anne STANDAERT
    B007 Gent Poel
  • woe
    14:00-15:00
    Wim RAMON
    D007 A Gent Drabstraat
  • woe
    16:00-22:00
    Wim RAMON
    D007 A Gent Drabstraat
  • don
    15:00-17:00
    Wim RAMON
    D007 A Gent Drabstraat
  • zat
    09:00-12:00
    Wim RAMON
    D007 A Gent Drabstraat
  • don
    19:00-21:00
    Wim RAMON
    D007 A Gent Drabstraat
  • woe
    13:30-14:30
    Edmund LAURET
    B006B Drongen Hoofdschool
  • woe
    17:00-19:00
    Edmund LAURET
    D115 Gent Drabstraat
  • maa
    17:00-18:00
    Stijn ENGELS
    Gent Drabstraat
  • maa
    18:00-19:00
    Hein MANDOS
    C003 Gent Poel
  • din
    20:00-21:00
    Stijn ENGELS
    D104 Gent Drabstraat
  • don
    18:00-19:00
    Stijn ENGELS
    D104 Gent Drabstraat
  • vri
    17:00-18:00
    Johan SABBE
    C003 Gent Poel
  • woe
    17:00-18:00
    Johan SABBE
    C003 Gent Poel
  • don
    20:00-22:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C002 Gent Poel
  • zat
    09:30-11:30
    Marie-Anne STANDAERT
    C002 Gent Poel

    big band 2

  • maa
    18:00-19:00
    Joris DEVOS
    D010 Gent Drabstraat
  • maa
    19:00-20:00
    Ben FLEERAKKERS
    D010 Gent Drabstraat
  • maa
    20:00-21:00
    Hein MANDOS
    C003 Gent Poel
  • maa
    20:00-22:00
    Joris DEVOS
    D010 Gent Drabstraat
  • din
    17:00-19:00
    Stijn ENGELS
    D010 Gent Drabstraat
  • din
    19:00-21:00
    Eduardo VEGA
    D010 Gent Drabstraat
  • din
    21:00-22:00
    Hein MANDOS
    D010 Gent Drabstraat
  • woe
    15:00-16:00
    Wim RAMON
    D010 Gent Drabstraat
  • woe
    18:00-19:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C003 Gent Poel
  • woe
    19:00-20:00
    Jeroen BAERT
    D010 Gent Drabstraat
  • woe
    19:00-20:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C102 Gent Poel
  • woe
    19:00-22:00
    Johan SABBE
    C003 Gent Poel
  • woe
    20:00-21:00
    Jeroen BAERT
    D103 Gent Drabstraat

    specifiek voor strijkers

  • woe
    20:00-22:00
    Eduardo VEGA
    C102 Gent Poel
  • don
    17:00-19:00
    Wim RAMON
    D010 Gent Drabstraat
  • don
    19:00-20:00
    Stijn ENGELS
    D010 Gent Drabstraat
  • don
    19:00-20:00
    Hein MANDOS
    C102 Gent Poel
  • don
    20:00-21:00
    Edmund LAURET
    D010 Gent Drabstraat
  • don
    21:00-22:00
    Jan VERSTAEN
    D010 Gent Drabstraat

    vervanging door Wim Ramon

  • maa
    17:00-18:00
    Joris DEVOS
    D010 Gent Drabstraat
  • woe
    15:00-16:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C003 Gent Poel
  • woe
    16:00-17:00
    Johan SABBE
    C003 Gent Poel
  • woe
    17:00-18:00
    Eduardo VEGA
    D010 Gent Drabstraat
  • don
    21:00-22:00
    Wim RAMON
    D010 Gent Drabstraat
  • zat
    12:00-13:00
    Wim RAMON
    D010 Gent Drabstraat
  • maa
    18:00-19:00
    Stijn ENGELS
    C102 Gent Poel
  • woe
    20:00-21:00
    Jan VERSTAEN
    D010 Gent Drabstraat

    vervanging door Wim Ramon

  • maa
    15:00-21:00
    Bart VERVAECK
    D103 Gent Drabstraat
  • din
    15:00-22:00
    Bart VERVAECK
    D103 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-18:00
    Eduardo VEGA
    D112 Gent Drabstraat
  • din
    17:00-20:00
    Edmund LAURET
    D103 Gent Drabstraat
  • din
    18:00-19:00
    Eduardo VEGA
    D112 Gent Drabstraat
  • din
    21:00-22:00
    Eduardo VEGA
    D112 Gent Drabstraat
  • woe
    14:30-15:30
    Edmund LAURET
    B006B Drongen Hoofdschool
  • woe
    15:00-16:00
    Eduardo VEGA
    D112 Gent Drabstraat
  • woe
    18:00-20:00
    Eduardo VEGA
    D112 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-17:00
    Marijke HELLEMANS
    D115 Gent Drabstraat
  • don
    17:00-20:00
    Eduardo VEGA
    D112 Gent Drabstraat
  • don
    18:00-20:00
    Edmund LAURET
    D115 Gent Drabstraat
  • woe
    20:00-21:00
    Jan VERSTAEN
    D117 Gent Drabstraat

    vervanging door Juan Carlos Rosquete

  • maa
    17:00-19:00
    Ben FLEERAKKERS
    D011 Gent Drabstraat

    trombone

  • maa
    20:00-22:00
    Ben FLEERAKKERS
    D011 Gent Drabstraat

    trombone

  • din
    17:00-19:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C102 Gent Poel
  • woe
    14:00-15:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C003 Gent Poel
  • woe
    16:00-18:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C102 Gent Poel
  • woe
    20:00-21:00
    Marie-Anne STANDAERT
    D009 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-18:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C002 Gent Poel
  • don
    18:00-20:00
    Marie-Anne STANDAERT
    C002 Gent Poel
  • zat
    09:30-10:30
    Marie-Anne STANDAERT
    C002 Gent Poel
  • woe
    19:00-21:00
    Lieven VAN AEL
    B008 Gent Poel
  • woe
    14:00-16:00
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel

    1 x per maand

  • zat
    10:00-19:00
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel

    1 x per maand

  • zon
    10:00-19:00
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel

    1 x per maand

  • maa
    16:00-17:00
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel
  • maa
    19:00-20:00
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel
  • don
    16:00-22:00
    Joris DEVOS
    B004 Gent Poel
  • maa
    17:00-18:00
    Hein MANDOS
    C003 Gent Poel
  • maa
    19:00-22:00
    Stijn ENGELS
    A101 Gent Poel
  • maa
    19:00-20:00
    Hein MANDOS
    C003 Gent Poel
  • din
    16:00-17:00
    Stijn ENGELS
    D104 Gent Drabstraat
  • din
    17:00-19:00
    Hein MANDOS
    B104 Gent Poel
  • din
    19:00-20:00
    Stijn ENGELS
    D104 Gent Drabstraat
  • din
    21:00-22:00
    Stijn ENGELS
    D104 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-16:00
    Johan SABBE
    A101 Gent Poel
  • woe
    15:00-21:00
    Christian MENDOZA
    D104 Gent Drabstraat
  • woe
    16:00-18:00
    Hein MANDOS
    B102 Gent Poel
  • woe
    21:00-22:00
    Hein MANDOS
    B105 Gent Poel
  • don
    13:00-16:00
    Johan SABBE
    A005 Gent Poel
  • don
    16:00-19:00
    Hein MANDOS
    A004 Gent Poel
  • don
    17:00-19:00
    Johan SABBE
    A005 Gent Poel
  • don
    17:00-18:00
    Stijn ENGELS
    D104 Gent Drabstraat
  • don
    20:00-22:00
    Stijn ENGELS
    D104 Gent Drabstraat
  • don
    20:00-22:00
    Hein MANDOS
    A004 Gent Poel
  • don
    21:00-22:00
    Johan SABBE
    A005 Gent Poel
  • vri
    16:00-17:00
    Johan SABBE
    C003 Gent Poel
  • vri
    18:00-19:00
    Johan SABBE
    C003 Gent Poel
  • maa
    16:30-18:30
    Jan VERSTAEN
    D117 Gent Drabstraat

    vervanging door Alec Lagrange

  • maa
    19:00-22:00
    Jan VERSTAEN
    D117 Gent Drabstraat

    vervanging door Alec Lagrange

  • din
    17:00-22:00
    Jan VERSTAEN
    D117 Gent Drabstraat

    vervanging door Joachim Thijs

  • woe
    14:00-17:00
    Jan VERSTAEN
    D117 Gent Drabstraat

    vervanging door Juan Carlos Rosquete

  • woe
    18:00-20:00
    Jan VERSTAEN
    D117 Gent Drabstraat

    vervanging door Juan Carlos Rosquete

  • don
    17:00-21:00
    Jan VERSTAEN
    D117 Gent Drabstraat

    vervanging door Alec Lagrange

  • din
    15:00-18:00
    Jonathan CALLENS
    C003 Gent Poel
  • din
    19:00-22:00
    Jonathan CALLENS
    C003 Gent Poel
  • don
    15:00-22:00
    Ronald DHAENE
    C003 Gent Poel
  • don
    20:00-21:00
    Johan SABBE
    A005 Gent Poel
  • don
    19:00-20:00
    Johan SABBE
    A005 Gent Poel
  • woe
    15:00-18:00
    Jeroen BAERT
    D103 Gent Drabstraat
  • din
    20:00-21:00
    Jimmy COLMAN
    D108 Gent Drabstraat

    enkel MG

  • woe
    20:00-21:00
    Emilie LEYSEN
    D105 Gent Drabstraat

    enkel HG

  • din
    16:00-22:00
    Paola MARQUEZ
    D105 Gent Drabstraat

    jazz/latin

  • din
    16:00-20:00
    Jimmy COLMAN
    D108 Gent Drabstraat

    pop/jazz

  • din
    21:00-22:00
    Jimmy COLMAN
    D108 Gent Drabstraat

    pop/jazz

  • woe
    13:00-17:00
    Paola MARQUEZ
    D105 Gent Drabstraat

    jazz/latin

  • woe
    17:00-20:00
    Emilie LEYSEN
    D105 Gent Drabstraat

    jazz/pop

  • don
    16:00-22:00
    Paola MARQUEZ
    D105 Gent Drabstraat

    jazz/latin

Filter resultaten


Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Afkortingen

Lessen in het rood zijn volzet

  • AMC: algemene muziekcultuur
  • AMT: algemene muziektheorie
  • AMV: algemene muzikale vorming ('notenleer')
  • BP: begeleidingspraktijk
  • IE: instrumentaal ensemble
  • SS: samenspel
  • LG (L1, L2, ...): lagere graden
  • MG (M1, M2, ...): middelbare graden
  • HG (H1, H2, ...): hogere graden
  • A, B, C: blokken in Poel
  • D: blok Drabstraat

Deeltijds kunstonderwijs in het hartje van Gent, met afdelingen in Evergem en Drongen. Wij bieden opleidingen in muziek, woord en dans.

academie gent

Contact

  • Poel 17, 9000 Gent
  • 09.225.04.79
  • instellingsnr: 050625